Споделена история от Тинейджърски

Обичам момче, което не познавам!
Така...съм на 11 години и съм лудо влюбена в едно
прекрасно момче !! Аз съм с руса коса, висока...той е с кестенява коса ,колкото мен висок ...и така...

Преди 2 месеца го видях за 1 път в коридора на училището ни!!! И ве4е всеки божи ден се виждаме по коридора.... И не знам какво да правя ..!

Нали скоро беше св.Валентин и аз му пуснах валентинка !! Но виж ти в тази котия, в която аз я пъснах била открадната... И са какво да правя ???? Единственото нещо ,което ме успокоява е че имам много приятели и приятелки от неговия клас ,които ми дават вякаква информация за него ...

Помощ!! Имам голяма нужда от вас....предварително Ви Благодаря!!:)

Коментари

1.   На 11 години? Хммм... и я кажи какво ще правите, като се сгаджосате? Или вие направо ще се вземете? На тея години е по нормално да се занимаваш с кукли и всякакви такива подобни детски игри. Като почнеш от сега с тея работи, какво ще правиш после цял живот. Изживей си детството първо пък по нататък ще се наситиш на любовни преживявания.

Батко ти

2.   Ооооохххх БОЖЕ!Я си учи уроците и си пиши домашните.Лудо влюбена била тя на 11?Абе ей детенце съзнателния ти живот още не е започнал.
И какво ми се описваш като...Висока, руса....да не пускаш обява за ,,запознанства".Това последното няма да го разбереш, защото си малка.

Незнаеш какво да правиш, защото си малка затова!
Едно момче(дете също като теб) самоче не с пълна с бръмбари глава като твоята занаеш ли за какво мисли?
За игри и филми и пакости, които да извърши след училище, не за момичета.Защо ли?Ми защото още не му пука за момичетата и вижда в тях само това, че нямат нищо общо с него.

Хайде давай ако ти стиска.Запознай се с него и виж докъде ще стигнат нещата.Дали ще изка да е с теб?И ще видиш, че въобще не е толкова прекрасен колкото си мислиш.Не е защото е на 11 също като теб и незнае какво изка.
Хайде марш да учиш, че....лудо влюбена била

3.   Не искам да съм груба, но на 11 години и лудо влюбена ... малко странно ми звучи, те първа ще разбираш какво е любовта
Сега всичко е някакво влечение просто или може би каприз...
Какво да правиш не знам точно Защо не накараш някоя от приятелките си да ви запознае с него и после се вижте някъде навън 2мата и такаа

4.   Можеш да го харесваш, но чак да го обичаш звучи пресилено.

5.   Защо не направиш както правят по филмите . Варвиш си по коридора и случаино се браскаш в него и си изпускаш нещата на земята извиняваш му се и се навейдаш да си ги сабереш , ако тои ти помогне това е хубаво значи имаш шанс запознаваш се с него и го каниш да го почерпиш едно питие че ти е неудобно от случилото се .
Той абаче ако те подмине все едно нищо не се е случило , просто го забрави . Надявам се да успееш .

6.   Бебо :) На 11 годинки не мислиш ли че ти е малко рано за изпепеляващата любов?Защото мога да ти кажа кво ще стане.
Ще се гледате и гледате.Един ден ще се запознаете и МОЖЕ БИ ще си помислиш, че вече имате адски сериозна връзка.Ще мине време и на момчето ще му доскучее и ще направи т. нар. от момичетата "разбиване на сърцето".И тази история ще се повтори още 2-3 пъти докато станеш поне на 18.И после ще станеш една от многото надути пуйки, твърдящи че несериозници са им разбили сърцето множество пъти.И по този начин ще загубиш възможност да си намериш и свестен пич.
Накратко - вече ти личи, че ставаш една съвременна девойка :)

*Syndrome

7.   На 11 трябва да си играеш с кукли, не да се задяваш с момчета.
На тази възраст надали знаеш какво е да си влюбен...

8.   Така... нищо лошо не искам да кажа, но просто НЕ МОЖЕ да обичаш някого, без да се познавате. Да обичаш значи да познаваш и най-малките навици на въпросния човек, да знаеш всичките му недостатъци и да го харесваш заедно с тях. Просто искам да ти кажа, че с думи като "Обичам те." без да знаеш какво говориш, можеш да си изпатиш. Казвам го от личен опит. Въпреки че не ми се вярва едно 11 годишно момче да гледа толкова навътре в нещата. Спокойно, ще ти мине до два месеца. Нищо няма да стане, казвам ти... Просто ще ти се отмият чувствата скоро. :)

9.   Няма лошо да го харесваш. Но само дотук.
Знаеш ли, с риск да обидя русата част от човечеството, акълът ти е наистина на блондинка! И не го оправдавам с годините ти. Може да си на 11, но акълът ти е бил замразен на 3-4 години.

Какво като е с кестенява коса и е висок колкото тебе? ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ БИ ТЕ ХАРЕСАЛ ЕВЕНТУАЛНО! Въобще не ни пука на нас как изглежда.

А като търсиш информация за него, всъщност не постигаш нищо! Превръщаш се в обсебена преследвачка.

Момиче, имала съм гаджета, на 15 и половина, но не съм ги обичала! Не... за да обикна някого, трябва много време. Само заглавието ти "Обичам момче, което не познавам" ме кара да си плесна един шамар върху челото от възмущение и изненада.

Вместо да "обичаш" момчето, обикни книгите и се научи как се пише думата "кУтия"!

Иначе вие дотук, които сте писали - ЗА БОГА, тя вижда, че всичките й приятели имат гаджета! Можете ли да си представите колко е кофти да бъде по-различна за едно момиче на 11? Вие сякаш сте нямали тръпки в пубертета, че и преди това! Какви сте, някакви 30-годишни девственици ли?!

Авторке,
като изключим факта, че си написала по много глупав начин историята си, няма лошо в действителност да потърсиш контакт с него. Попитай някого дали това момче те харесва?

---- Лайла

10.   Номер 5 - ти тъпа ли си, или каква си, не мога да те разбера, човек. Надали имаш и 10 годинки. Надали си имала гаджета досега, затова приказваш такива абсурдни простотии.

11.   Oт АВТОРА: АБЕ я престанетааз ви искам съвет а вие говорите като некоя баби4ка ...само да Ви кажа 4е живеем в 21 век бе хора...

12.   Харесват ми коментарите от всички прави сте.. ама тея лалките кво ив става

13.   Абе авторчето(казвам ти така, защото си детенце)Ти нищо не знаеш за 21 век.Само си чула, или прочела нещо и сега си придяваш важност.

Ми хайде де давай като си толкова модерна следвай общоприетите стереотипи на поведение да те видя като си толкова отворена до къде ще я докараш като станеш на 20.

Тогава си спомни какво са ти писали тук ,,старомодните" и какво е станало с теб през тези години.Представам си колко хора ще направиш щастливи с това ,,влюбчиво" мозъче в главата си. :)

Номер 9 ЗА БОГА НЕ СТАВАЙ СМЕШНА!!
За какви гаджета ми говориш и ти бе моме?На 11 всички имат гаджета а ?100% от тях разсъждават така:
-Митко даде на Генка химикал - значи са гаджета!
Ако и е ударил един шамар или я е бутнал пак са гаджета!
ЗА БОГА СЛЕЗ И ТИ НА ЗЕМЯТА!!!!

14.   Номер 10 - така , парво - аз съм момче , второ - не сам на 10г а на 20 г , трето - имам си хубави приятелки на които се вазхищавам , четварто - явно ти си много тъп за да приказваш така , пето - момичето е на 11г и невярвам да си е харесала някои на 20г , а някои на нейната вазраст , малки са и при тях може да стане номера , те невярвам да са видяли нещо от този живот просто ще се получи при тях . Незнам ти на колко си , ама явно нямаш никакав опит с момичета , вземи си сабери орехчетата и си таркай линията на живота , ако не ти е изтъркана вече .

15.   Първо си гледай даскалото, че да те научат да пишеш, а пък после се гаджосвай! На 11 години не си ли играеш с кукли още, кви гаджета търсиш? Пикла! Влюбена била.. Това, че харесваш някого не означава, че си влюбена в него! То ако ей така се влюбваше като видиш някой в коридора колко пъти ще се влюбваш и ще се разлюбваш в живота си :X

16.   Hомер 10 ЕВАЛА!!Напълно съм съгласна с тебе!

От Грети

17.   Номер 14 - що не потърсиш буквата "ъ" на клавиатурата си?
Не ме интересува твоят опит, но ЗА БОГА, ХОРА! ОСТАВЕТЕ ДА ГОВОРЯТ И ПО-БЛИЗКИТЕ ДО 11-ТАТА ГОДИШНИНА!
Да, когато аз бях на 10-11, се е случвало да кажем на момче и момиче, че са гаджета само защото се закачат или си помагат в домашната; но изцяло в кръга на шегата!
Когато бях на 11, хората, които бяха гаджета, се целуваха. Не се замерваха с цепелинчета. Не се държаха толкова детински. Проявяваха нежност и някаква сериозност, със сигурност истинска обич не е имало, но все пак~!

Така че, номер 5/14, предложението ти не е толкова добро. Самият ти ли черпиш опит от щатските филми? Съжалявам, ако е така.
Какви питиета? На сокче ли ще го кани?! Виж колко си противоречиш само - във втория си пост говориш за гаджета "по химикалче" и т.н., а в първия бръмчеше за питиета и покани!

АВТОРКЕ,
ето още едно доказателство, че си тотално объркана.
Искала съвет... Един съвет, момиче - ОКУЛТУРИ СЕ, ПРОЧЕТИ НЯКОЯ КНИГА! Утре ако харесаш някой по-голям, ще спиш с него, нали? Нищо не си видяла от живота! Толкова си малка и неориентирана, че всяка градивна критика я квалифицираш като приказки на "бабичка" и не проумяваш, че градивната критика е точно съвет!

18.   Номер 17 - вместо да критикуваш други кажи си твоя съвет , тя сама ще се насочи към това което смята за добре , а и може да свърже наколко съвета в един и да се получи най добре за нея .

Самата авторка незнам какво точно и се върти в главата , защото не винаги може да обесни човек това което мисли , мен ако питаш авторке направи това което ти казва сърцето дори и да е грешно , човек докато не се опари няма да знае кое е добре и кое НЕ Е . Помисли си добре , винаги преди деиствието , като деистваш не мисли за нищо , след деиствието си помисли какво си направила , ако си збъркала някъде поучи се от грешката си и не я прави втори път .
Желая ти успех и каквото и решение да вземеш .

19.   Малее на 11 години и гадже?!?!?!? Но това е нищо..днес срешнах едно хлапе на твоите години , което се фукаше на приятелите си че е ходило на кафе и се зарибявало с някакво момче...боже...лапешка работа... И аз не съм от най-големите (на 14 съм) ама аз когато бях на твоите години още събличах и обличах кукли Барби..един съвет ... по-добре не почвай т сега с любовта , защото после ще те боли още повече... ;]] но все пак успех ;]]

20.   Абе егати скандалите стават тука бе хора , осъзнайте се ! Това е сайт за споделяне , няма значение че е на 11 , пак може да се влюби , това на каква възраст си няма никакво значение!

21.   Ниистина възможно е и да го обичаш.Все пак обичта не се открива когато едно момче и момиче са заедно.
Аз няма да ти казвам че си малка и т.н
Просто ти си в началото на развитието си и ще се влюбиш хиляди пъти докато намерш истинския човек за теб.
Но мисля че сега любовта още не трябва да ти прече в живота.Има време и за нея.Наблегни на учението радвай се на детството си и ще видиш че дакото се усетиш ще е дошъл и редът на любовта.

22.   Aбе хора защо си мислите 4е на 11 години децата са прекалено малки и още си играят с кукли. Вие като сте били така що си мислите, 4е и сега6ните деца трябва да са такива. Моми4ето просто се е влюбило. Може да се слу4и на всяка възраст! Не ви ли се е слу4вало? А от къде сте сигурни 4е не е добра у4ени4ка? Просто се е влюбило детето! А по твоя въпрос вземи да го заговори6 въпросничт 4укондур!

23.   Ай стига бе хора, аз се влюбих за пръв път на 10 години (по- скоро тогава така съм си мислел).
Авторке, може да си харесала момчето, но със сигурност не го обичаш. Просто ти е раничко, ще дойде и твоето време.
Иначе Номер 5 определено гледа прекалено много филми.

Ale

24.   Аз пък се влюбих за първи път на 12! И какво? Цели две години "въздишах" по едно момче от съседния клас, което на всичкото отгоре ми беше и съсед (и все още е), но нищо не стана. Харесвахме се, поздравявахме се и толкова. И аз исках да ми е гадже, исках да изживея какво ли не с него, като по филмите, но просто това си беше "детска любов". За мен обаче ще си остане за цял живот първото ми силно влюбване и не мисля, че съм била малка за това.

Авторке, остави ги другите да си говорят каквото искат. Винаги ще има някой, който да не те харесва и да те критикува. Живей си живота и да не ти пука! Само, разбира се, бъди разумна.

Аз също не мисля, че децата на 11-12 год. днес си играят само с кукли. Според мен те бързат да пораснат. И влюбването е част от това.

Номер 5 ти е дал/а добър съвет, но ти можеш да измислиш и нещо по-добро ;) Все пак имаш познати от неговия клас - може да измислите някой "капан" заедно ;)

Само внимавай да не се опариш, миличка, защото болката е голяма част от любовта. Изживей си годините, но бъди внимателна!
Успех! :)

25.   Вижте сега ,аз просто исках един съвет,а вие .....!!Искам 1 да ви кажа 4е с у4илището съм страхотно (само 6 и 5) ,2 никой на мойте години не си играе с кукли и аз никога не съм си играла,3 единствения съвет който ми помогна е на №24 и затова сърде4но му благодаря!!!И за ваша информация сега съм щастлива и то много !!! Дори това да ми е за урок сега изживявам една 4удесна Детска любов....

26.   Така...съм на 10 години и съм лудо влюбена в едно
прекрасно момче !! Аз съм с руса коса, висока...той е с кестенява коса ,колкото мен висок ...и така...

Преди 2 месеца го видях за 1 път в коридора на училището ни!!! И ве4е всеки божи ден се виждаме по коридора.... И не знам какво да правя ..!

Единственото нещо ,което ме успокоява е че имам много приятели и приятелки от неговия клас ,които ми дават вякаква информация за него ... кажете ми кво да права

27.   Мила , любов не е да пуснеш валентинка и да рисуваш сърчица в тетрадката . ;)