Споделена история от Тинейджърски

Баща ми и неговият телевизор
Здравейте! Аз съм момиче на 15, родителите ми са разведени и през ваканциите съм при баща си. Вчера реших да включа телевизора и да се поразровя, понеже на HBO даваха някакъв хубав филм... та HBO-то ни е към последните канали и леко го подминах, когато се натъкнах на порно канали.. явно баща ми гледа порно - имаше 3 канала, които си седяха разкодирани, явно ден и нощ... и все още не си го представям - баща ми, седнал да гледа порно и да си бие чекии :D Та той е на 45... още ли иска? Стана ми много гадно и гнусно, макар че и аз гледам от време на време, заради прищявките на тялото си. Какво мислите? Нормално ли е? Предполагам че отговорите ще са само - ДА - и нищо друго, но споделете и вие вашето мнение! какво бихте направили и как бихте реагирали ако това ви се беше случило на вас?

Коментари

1.   Как мислиш - порното за 15-годишните ли е направено или за 45-годишните.
Баща ти първо е получил този пакет заедно с останалите платени канали.
Второ не го е кодирал, защото няма малки деца у дома и явно не те смята за детенце, което е иначе добър сигнал за теб - бъди сигурен, че ако те смяташе за бебе, отдавна да е кодирал каналите.
Съвсем възможо е баща ти да е назад с техниката, да не му се занимава.
И да - на 100% гледа порно. Той е МЛАД мъж. Какво мислиш, че на 45 г. животът свършва ли? Средно за поколението на баща ти се очаква да живеят към 80 години за мъжете - баща ти практически е разполовил живота си кажи-речи.
Гадно ти е, разбира се, да си го представиш като сексуално активен индивид. Това е добре, показва че си психически здрав човек. Надявам се и майка си да не можеш да си представиш по този начин, но ФАКТ - теб те има, значи тези хора са сексуално активни.
Ти също би искал, надявам се, и след 45 г. да имаш сексуален живот. Смешно ми е също малко или много, защото като се запознах със съпруга си той беше на 41 г. и от тогава е създал две деца.
Какво бих направила на твое място ли - ами нищо. Гледай си телевизията, не прекалявай с порното и гледай баща ти да не те хване, че гледаш порно, защото може и да се ядоса. Той е над 18 г. и може да си гледа порно, колкото си иска. Не го поставяй в неудобно положение, защото ще закодира каналите и ти няма да гледаш. Примири се, че баща ти някъде има дори приятелка. Питай го направо, ако искаш да бъдеш част от живота на баща си, не някакво капризно детенце - ти си практически мъж, след някоя и друга година и пълнолетен, дръж се мъжки, не като ревниво детенце.

3.   Първо това, че има разкодирани порно канали съвсем не значи, че баща ти ги гледа от сутрин до вечер. И аз имам такъв канал и случайно го открих, обаче не го гледам, добре де, рядко хвърлям по едно око.
Второ на теб може и да звучи много, но на 45 мъжът съвсем не е стар и си има нормални нужди. Те хората и на 70 продължават да са сексуално активни и да гледат порно, ти си мислиш, че на 45 са стари. Така, че не гледай на баща си като на грохнал старец, а като на мъж в разцвета си. Освен това, защо си мислиш, че порното е направено само за хора до определена възраст? Някои старци отдавна вече нямат физически контакти, но продължават да си гледат, ей така за кеф. Така, че какво по-нормално това баща ти да релаксира пред телевизора след тежък ден?
По притеснително щеше да го завариш да се самозадоволява. Обаче ти само предполагаш, че евентуално, нощем когато всички спят той гледа порно. В това няма нищо нередно. Даже по-скоро ти нарушаваш правилата, че порното е забранено за под 18, ама то в наши дни въобще на някой пука ли му за забраните?

4.   А, значи твоето тяло има прищевки, а това на баща ти не може да има и то само защото е на 45. Като е на 45, дай да го пратим в манастир и да не вижда жена, така ли?

5.   На всяка кабелна има порно канали. Той може и да не ги гледа, но те си съществуват. Даже мисля, че ако им обръщаше внимание, щяха да са кодирани, а не обратното. А и да гледа, какво толкова. И е тъпо да мислиш че на 45 години човек е престарял за такива неща. Ама като се замисля, и аз май на 15 така си мислех. Сега си мисля, че на 55 е престарял :))

6.   Баща ти е нормален. По скоро ти не си нормална, като задаваш такива въпроси.

7.   Нa 45 мъжът е във върховнa формa хлaпенце!
Първо не е зaдължително дa" гледa и бие чикии", второ дaно го прaви от време нa време, че от товa по- нормaлно нямa, особено aко нямa половинкa.
Гледaй си твоите" нужди" и не ги мисли тия нa бaщa ти.
Той имa и вероятно ще ги имa тези нужди още, дaй боже 20 години.
По- стрaнното е, че ти нa 15 вече имaш нуждa от порно...
Нa тaзи възрaст би трябвaло и без допълнителен стимул дa можеш дa... си зaдоволявaш нуждите.

8.   Здравейте отново! Знам, че е абсолютно нормално за възрастта му, но просто той не е такъв човек в моите очи.. а и майка ми.. нея също не мога да си я представя.. но знам, че всеки има нужда от малко или много уединение и релакс.. задоволяване на нужди и т. н. Баща ми си няма приятелка. Не го упреквам за нищо! Всъщност преди 4-5 години имам бегал спомен, че го бях хванала да гледа порно на компютъра.. понеже аз отидох до тоалетната и се върнах, а някаква голотия му лежеше пред очите :D Нормално е, добре! Благодаря ви! А също, мисля че видях в банята един вибратор.. на майка ми.. нали са разделени и са в отделни градове.. та където си живея, с майка ми, там видях вибратор, но след като излязох, тя влезе в банята, а след това го нямаше... :D Може би е било наистина вибратор :D Неее, не мога да си представя нито един от двамата в такава светлина, макар че така са ме създали... а иии съм МОМИЧЕ! :D Говорехте ми като на момче :D

9.   И баща ти има нужди, не му гледай като на старец.

10.   Ти, така както ровиш из каналите на телевизора му, сигурно и из долните му гащи така ровиш. Засрами се! За каква си имаш?
И да не мислиш, че баща ти след единствената ти и неповторима майка друга жена не е поглеждал? Кой знае какви разгонени лелки праска, а пред телевизора само загрява..

11.   мила ми приятелкоаз на 13 гледах порно но сестра ми беше на 7 години тогава и ми се скара сега е на 15 почти и двамата сега гледаме порно нормално е аз съм на21

12.   Какво означава "той не е такъв човек в моите очи"? Какъв човек трябва да си, за да гледаш порно? Изрод ли, престъпник ли, какъв? Почти всеки мъж гледа порно без значение как той "изглежда в твоите очи"?

13.   По-добре да гледа порно, отколкото да се търкаля с всяка срещната в съседната стая и да ги чуваш как пъшкат. На 45 не означава на 85. И той си има нужди.

15.   За баща ти е по нормално от колко за теб... че и се чудиш даже... я да си сядаш на пикливия задник и да учиш... порно щяла да ми гледа...!

16.   Авторке, знам, че е трудно, но вземи да порастнеш! За всеки е индивидуално докога ще иска да гледа порно, а и кабеларките нямат навика да кодират всеки такъв канал - Близу имат един свободен такъв на цифровата, другите също имат. Всеки ли трябва да търчи след тях и да кодира ли, кодира, за да щади чувствата на такива като теб. Дори не си го видяла да гледа такъв канал. Ако го видиш, сигурно ще се депресираш и увредиш емоционално за цял живот. Детски му работи! Тя може да има такива нужди, но по-възрастните от нея трябвало да бъдат целомъдрени. :)

Употребата на мъжки пол към теб е проявление на традиция в Интернет за тези, които не са уточнили пола си. Така е прието, а и опитът показва, че е по-лошо да наречеш мъж жена отколкото жена мъж. Ако отсреща се окаже някой кибритлия с габаритите на двукрилен гардероб, че и хакер... кой би рискувал? А ти най-много да им се обидиш. Всеки би го преживял лесно.

17.   От авторката:
До 12ти:
Това означава, че не мога да си представя баща ми, да маструбира пред телевизора, гледайки как онези там се тряскат :) Не мога! Нито баща си, нито майка си! Просто не мога да си ги представя във тази светлина :)

18.   НЕ на мен ми се струва странно развел се е с майка ти а сега има прищевки това наистина е гнусно....

20.   Стига сте критикували момичето, ами погледнете и бащата какво прави-той има ли мозък, как може да прави такова нещо на такава възраст? Той няма ли срам от дъщеря си? Тя му е дошла нагости, а той дори да не си направи труда да закодира порноканалите? ! Що за баща е това? !! Дори не му дреме!!! Е, щом е болен чекеджия и не знае нищо друго, освен да гледа голи курви по телевизията, нека си гледа. Ти си стой при майка си и повече не припарвай при тоя развратник, влияе ти лошо! Не ги слушай идиотите от другите коментари, аз съм с теб!

21.   20, за какъв срам говориш, ти сигурно не си гледал порно?
Нищо лошо няма в това да гледаш порно, даже на 100 години може да си здрав и палав ;)
Авторке, ти като гледаш порно баща ти сигурно го е гнус по твоята логика?
Някой хора като номер 20 опитват да намекнат, че са много 'умни', само и само да изглеждат 'прави', а реално са доста ограничени.
Бащата кара ли насила детето да гледа еротика или то си гледа по собствено желание, да не говорим колко източника на еротика има - телевизия, лаптоп, дискове - мискове...
Спрете да се правите на морални и "различни", освен ако сте последователи на някоя "умна" религия или разбиранията Ви за живота са доста объркани...

22.   От 20 до 21; Да, гледал съм порно, но не е в това въпросът. Тя се възмущава, че баща й гледа порно - и нека си гледа, само да гледа когато тя е наоколо покрай него, да не го прави. Защото детският мозък е като фотографска лента-каквото види, запаметява за цял живот, и то с кристална ясност. А това, дето аз съм "намеквал", че съм умен и прав, си е самата истина.