Споделена история от Тинейджърски

Бях ли поредната?
Здравейте! Аз съм момиче на 17 години, срещнах едно момче което ми сваляше звезди, пишехме си нон-стоп и не след дълго (2 седмици) ние тръгнахме... проблема обаче е, че всички ми казваха, че е голям женкар дори и той самият си го призна, ходи със момичета по 2 месеца и ги зарязва, следователно аз бях със него, но и много се карахме, защото аз не исках да съм една от всичките, на него му беше много гадно като имахме скандали, но аз го правех, защото той ме поставяше на 2ро място и не ми стигаше достатъчно внимание, дори скъсах с него и той не яе отказа от мен и пак се събрахме... разбрахме се да не си пиша със едно момче, а ако си пиша да скъсаме, един ден ме ядоса и аз писах на въпросното момче, пркарах 2 дена във молене и той ме заряза.... всеки ден се виждаме във едно заведение, той ми пише, прави ме си гадно, лъга ме, че си има приятелка и т. н. общо казано аз прецаках нещата, защощо като ме ядоса му правех много мръсно... означавам ли нещо за него?

Коментари

1.   Не знам дали означаваш нещо за него, но с мен някоя ако се държи така не само ще я скъсам, но най-вероятно бих я и застрелял! И това няма нищо общо с това дали съм женкар или ходя с момичетата по 2 месеца... просто подобно поведение е нетърпимо!
Запомни добре - никой не иска да ходи с неприятни, отмъстителни хора, инати и мръсници!
Ако всички, с които е ходило момчето се държат с него като тебе, то тогава напълно го разбирам - ходил е по два месеца с всяка не защото е "женкар", а защото просто НЕ СТРУВАТЕ! А за два месеца това може да се установи съвсем конкретно...

2.   От авторката:не съм била толкова лоша със него, той така си го правеше, плакала съм пред него и като ме питаше защо му казвах, че не искам да го загубя и да съм поредната... знае, че имам чувства и все пак ме заряза