Споделена история от Тинейджърски

Обичам го ..
Здравей те :) Момиче съм на 14 години. Преди една година даже повече от година аз се запознах с едно момче в началото не му обръщах никакво внимание, но след това започнах впачтли ме и постепенно се влюбих в него. Обаче както винаги трябва да се случи нещаа се обърнаха аз се влюбих той не ми обръщаше внимание И това продължава от година и повече. Не издържам вече боли ме ужасно много, а никой не ме разбира всеми ми казва ''Забрави го'' как да го забравя след като не искам, не искам кой знае какво от него да ми даде просто един шанс един единствен последен шанс. Мисля, че всеки го заслужава каквото и да е направил. Как да му привлека вниманието? Как да направя нещата да са като преди? Как да го накарам да почувства нещо към мен?

Коментари

2.   Като започнах да чета историята ти - първоначално помислих, че е моята :D Малко объркано си го обяснила, но - отдръпни се. Той ще се поинтересува, ще се зачуди защо го игнорираш. Няма как да накараш някой да изпита чувства към теб насила, но има как да събудиш интереса му.

3.   Леле май бая си хлътнала, но за жалост ти си изпуснала шанса си. Виждам, че си си взела поука за следващия път, но я ни разкажи как така те е впечатлил толкова много, че не можеш да го забравиш след дори повече от година.

И моят съвет - мъже бол, качествени и не качествени, какъвто търсиш такъв намираш. Е всичко зависи от теб. Забрави го този видяло се е, че не те харесва. Помисли малко, зак'во да рониш "крокодилски сълзи", за нещо минало свършено и приключено.
Запомни!!! Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може да не дойде. Звучи малко клиширано, но това си е самата истина. Затова горе главата с усмивка на лицето и да не ти пука.

П. С. Може в началото да е изпитвал някакво привличане към теб (което е почти сигурно), но дните са минавали и въпросното привличане лека полека се е изпарило.

един стар лаф - След дъжд качулка.

4.   Ти си точно като мен. Само, че аз го попитах имам ли шанс, а той каза не, пиша му по фейсбук но в училище не ме и поглежда, момчетата са много, много гадни на нас никой не може да ни помогне само ни казват да се откажем, аз не ти го казвам защото знам какво ти е. Също така и аз съм на 14:( Но не си пробвала да му пишеш по фейса пробвай бъди яка и забавна опитвай се да го привлечеш. Докато не те отреже като мен, но стискам палци за теб не прави моята грешка да го питаш по фейса имаш ли шанс на живо има по малък шанс да те отреже.

5.   Миличка, приеми че всяко зло, е за добро. Остави това, там където е спряло назад във времето. Много често, нещата приключват още преди да започнат. Но затова си има причина. Просто не е за теб. Някъде там има друг човек. Търпение. Не искам да страдаш.. Знам мислиш, че повече никога няма да обичаш, мислиш, че повече няма да се влюбиш. Но това не е така-Някъде там има някои предназначен, за теб. Любов с любов се забравя.

6.   Според мен щем е минала година и половина, няма смисъл. ;)
П. С Може и да не съм права, не се влияй от мен - това е мое мнение.