Споделена история от Тинейджърски

Подарък за рожден ден.
Здравейте. Скоро приятелят ми има рожден ден, а не знам какво да му подаря. От доста време сме заедно... и не знам... ще кажете, че аз го познавам по-добре, да, но въпреки това си нямам и на идея... давайте всевъзможни идеи (без ти си прецени.. старая се да е нещо материално), изключваме секса. Надявам се получа мнение от момчета и момичета. Споделяйте вие какво сте подарявали, какво бихте искали... и т. н. Не е хубаво да подарявам техника, а за хоби.. не знам... Благодаря предварително на изказалите се. :)

Коментари

1.   Ами аз съм момче и бих искал някое момиче за рождения ден да ме заведе на кино но ако той много те цени и внимава да нете загуби мисляче каквото и да е ще е доволен но ако е не кино мисля че върши работа

П. п. аз съм на 13 и много бих искал да си имам гадже такаче се радвай поне за това :)

2.   Хахаха аз ще го кажа.. Ти го познаваш най-добре.. Какво имам предвид.. Какво харесва.. Ако харесва футбол, му вземи нещо на любимият му отбор, ако харесва друг вид спорт например баскетбол може да му вземеш нещо баскетболно. Най-хубавите подаръци са тези от сърце. На моят най-добър приятел подарих една като кутийка в формата на сърце (малка беше) и вътре имаше 100 причини "защо те обичам".. Бях ги сгънала супер сладко и беше много хубаво. Другото което беше, беше един огромен колаж с наши снимки и в 20 плика от писма имаше послания.. На пликовете пишеше отвори когато... си ми сърдит (НАПРИМЕР) и вътре има послание от сорта на "ВИНАГИ ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ, КАРАНИЦАТА Е ВРЕМЕННА-ЛЮБОВТА Е ВЕЧНА".. Също имаше отвори когато... искаш да знаеш колко те обичам(например) и вътре пише "ТА КОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА ТИ СИ.. *И ИЗРЕЖДАШ ХУБАВИТЕ МУ КАЧЕСТВА*.. ).. Аз имам идея за доста пликове и беше супер сладко.. Сега знам, че аз го подарявах на най-добър приятел а ти на гадже, но друго оригинално не можах да измисля.. Защото иначе идват вече познатите парфюми, и козметики и т. н а мисля, че това е интересно и направено с любов, това го прави по-ценно :)

3.   И аз имах същият проблем, всъщсност аз преблегнах към класиката-Часовник. Беше в кутийка с панделка. Няма голям избор за подарък на силния пол. Пък и той доста се зарадва и си прекарахме доста добре. УСПЕХ :)

4.   Миличка, най-добре е да му подариш например ваша снимка да я изкараш в някое фото и да я сложиш в рамка. Аз подарих това на моя за рождения му ден и той се зарадва много, наистина подаръка е не много скъп, но наистина ще бъде ценен за него едва ли има човек който да не се зарадва на снимка с половинката си, като знае че е подарено с обич. Успех!

5.   Недей да му подаряваш парфюм, освен ако не си 100% сигурна, че ще му хареса. Това не е отговор на въпроса ти, но все пак ще ти помогне. Иначе винаги можеш да го поканиш у вас или някъде за "по-специална" вечеря и да завършиш със с.. Аз като момче ти казвам, че за мен няма по-добър подарък от това.

6.   Нещо оригинално например..!? .. Ваша обща снимка.. прочети в интернет всичко свързано със снимки и ще видиш, че има доста интересни идеи, които ще зарадват любимият ти човек :) По-добре отколкото някаква блуза или парфюм, които можеш да му ги подариш по всяко време.

7.   Подари му някакво герданче или нещо такова, или тениска, чаша нещо с ваша снимка, ако имате много снимки можеш да направиш цял албум, но най-добре ми звучи герданче, може би кръстче или не знам...
Мисля че щом е от теб би се зарадвал на всичко. Щом трябва да е нещо материално може и часовник, хем материално, хем символично. Но по-добре не му подарявай парфюм в никакъв случай, защото това се смята за намек, че мирише лошо :D... Успех

8.   Според мен пък му поръчай нещо от тук:
http://www.bezpanika.com/
Всичките са супер-идейни!
Часовник на Зад, левитираща химикалка, душ, който свети като пуснеш водата, USB-вентилатор...