Споделена история от Тинейджърски

Отскоро се влюбвам в познат
Помагаите!
Ситуацията е малко объркваща за мен и дори не мога да си изясня какво става... Въпроса е там, че май пoчвaм да се влюбвам в едно момче с което от скоро си пишем ,но сме от 1 град.
Проблема е че аз си имам приятел от месец.Той ме обича не искам да го нараня толкова много се бори за да ме има, а точно тогава харесах друго момче.

Пoчвaм да се надявам,, че нещо ще стане между нас, но няма нищо... Закачки не липсват никога...Да изчакам ли приятеля ми малко да се нарадва на любовта, а на другия да кажа самата истина. Но между другото той намекна за зарибявки и като разбра, че си имам приятел каза, че ще спре.

Мерси на всички, които ми пишат, но нека да не пишат коментари от типа на " Кажи му, каквото и да се случи" или подобни. Защото такова нещо не може да ми помогне.. Просто искам съветче да продължавам ли да се надявам или, че нещо ще се получи. Но ми е доста трудно. А и не искам да се карам с нито един от тях двамата. Така също не искам да си развалям отношенията с тях. Не искам да се мразим след това. Искам всичко да мине нормално, но ми помогнете. Нуждая се от вашта помощ!

Коментари

1.   О недей така.....Доста е грубо.Гледай си приятеля, тоя другия го остави.Тея глупави зарибявки по интернет не водят до нищо хубаво.Няма гаранция, че ще се получи нещо, накрая ще останеш и без приятел.

2.   Еми трябва сама да прецениш. Ако обичаш сегашния си наистина много няма да се замисляш много за избора. Ако ли пък не май се досещаш? Но все пак той се е борил за теб значи си заслужава.

3.   Леле колко подло и двулично постъпваш.Немога да повярвам.Да го оставела да се порадва на любовта?Ужасна си така да знаеш.Явно незнаеш какво е любов!
Сега спирам защото да изсипя всички обиди, които знам по теб....Глупачка такава

4.   Изясни си пред себе си какво чустваш към този познат и ако е наистина силно-тогава се възползвай.В любовта няма правила и логика....не мисли кое е редно ами следвай това което чустваш.Успех : )

5.   Oт авторката: не искам обиди просто искам съвети как да постъпя...с сегашния ми приятел виждам че нищо не се получаева не мога да го обичам вече месец..а пък ми е толкова тъжно за него0...прост0 ме посъветвайте какво да направя....просто имам страх да не направя някой провал.. и да съжелявам ,че съм му казала...на това момче,че съм почнала да го обичам...помощ! ..чакам някой съветчета от вас