Споделена история от Тинейджърски

Съвети моля.
Здравейте, имам следния проблем. Имам си приятел от един месец, но нещо не се получава. Ще започна от начало, за да ме разберете.

Нашата връзка започна още през 2012 година. През лятото го харесвах, той също ме харесваше. Ходихме две седмици, след което се разделихме. От тогава изминаха две години. Пораснахме, станахме по-зрели и ето че отново се събрахме. И ето че осъзнах, че чувствата ми към него са толкова големи. Прегръдките и целувките ни са сведени до минимум, имам чувството че са по необходимост и това не ми харесва. Аз винаги съм представяла връзката си различна. Понеже имаме общи приятали, един от тях (мой много добър приятел) ми каза че той му казал в мое отсъствие едно много обидно изречение (според мен) свързано с мен. То е нещо от рода на- " Тя май няма да ми пусне". Почувствах се странно. Не мисля че може да иска подобно нещо от мен, при положение че дори се прегръщаме по необходимост.

Приемам всякакви съвети. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Поради прикритата ти възраст не мога да дам никакъв съвет.

2.   Може ли дa е гей и дa те ползвa зa прикритие?
Кaто че, предвaрително се " обърсaл " пред общия ви приятел, че секс нямa дa имa. Пък и към теб нямa явно сексуaлно привличaне, щом " по принудa " едвa ли не сa целувките и прегръдките. Тa той сaм те държи нa дистaнция, кaто че ли... дa не вземеш пък дa си поискaш и секс.
Обърни внимaние кaк се държи в присъствието и отсъствието нa въпросният приятел, пък и по принцип сред хорa. Дaли не е сaмо, зa дa " излъже " тях.

3.   Пусни му.

4.   На 16 съм. Той не е гей, знам това тъй като се познаваме от доста време. И не мисля че решението е да му пусна (но и не мисля да го правя).

5.   Ако те уважава и харесва достатъчно ще те подкрепя а няма да мисли за това как да ти влезе в гащите. Бъди внимателна с тези неща.

6.   Дори да се прегръщахте и целувахте, ако не искаш да правиш секс с него-няма. А и "пускането" според мен е просто заради хормоните, задоволяването и желанието за секс, а не заради любов. Сексът е специален и вълнуащ момент и не трябва да го пеопиляваш с такъв като него, които иска просто секс. Да си вземе проститутка. Ти не си такава.
Кажи му, че занеш за това какво е казал и си поговорете. Но аз мисля, че той е идиот, загорял за секс, и трябва да го зарежеш.
Успех. Извинявай, ако съм те обидила.