Споделена история от Тинейджърски

Подарък HTC DESIRE 310
Здравейте искам да ви попитам какво ви е мнението за телефона HTC DESIRE 310.. тъй като баща ми иска да ми купи такъв не искам да ми купи телефон който след 3 месеца трябва да е на ремонт :) искам мненията ви от хора които го имат или са запознати :) само да кажа че едно от нещата които ме интересуват най много от телефона е камерата да е добра както предната така и задната и музиката да е силна :) (това е основното което търся в някой телефон същевременно да не е много скъп от порядъка на 700-800 лв..

Коментари

1.   Аз имам опит с EVO 3D - купих го чисто нов и след два месеца беше за ремонт при положение, че страшно много си пазя нещата. Брат ми също имаше такъв. Нищо не става вече от него. Колега на брат ми имаше HTC DEZIRE Z - запали се в джоба му пред очите ми! Приятелката на мой приятел има HTC ONE - и тя има някакви проблеми. Една колежка имаше модела с о. с. windows (забравих името на модела) и тя не остана никак доволна. НИКОГА ВЕЧЕ НЕ БИХ КУПИЛ ПРОДУКТ НА ТАЗИ МАРКА!

3.   Според мен по-добре да ти купи HTC Desire 300. Майка ми има такъв и е много доволна от него! Предната камера работи перфектно, както и задната, музиката е силна - телефончето е супер. Но за този нямам мнение, аз ти казвам по-добре опитай този.. :) Всичко си има, дори фейсбук, безплатен интернет абсолютно всичко!

4.   Не разбирам защо да е на ремонт "след 3 месеца" И този който баща ти иска да ти купи е около 300 лева, къде ги изкара 700-800 лв?

5.   Имам HTC DESIRE 500 камерата му е 8пк. телефонът е страхотен

6.   Имах, но бързо се развали. Сега вече половин година съм с ALCATEL POP C5 и съм много доволна. Изпускала съм го от доста високо (4м) без кейс и нищо му е нямало. От всички падания и удряния единствено има леко огънат капак, но не си личи. Това е много издръжлив телефон и ти го препоръчвам