Споделена история от Тинейджърски

Откачам покрай това момиче...
Моят проблем е следния .. От последно време се заглеждам по една седмокласничка (аз съм 11 клас). Просто тва момиче е нещо неописуемо....Висока, слаба (но не прекалено). В тяло е тип като моделите на Виктория..... Всичко си има !!! Не съм предполагал, че момиче на тая възраст може да изглежда така. Като оставим перфектното тяло на страна - стигаме до лицето. Най-красивите очи, които съм виждал ! Устните й са плътни и красиви. Невероятна е. Не мога да си я избия от мозъка..... Нямам нищо против да съм с нея (възрастовата граница не ме тревожи изобщо). Но при нея не е така - заяви ми, че не иска секс до 17 години, че съм бил прекалено голям и не знам си още какво. Но аз мисля, че 3 години без секс, задари нея няма да издържа. А проблема ми е, че когато мине покрай мен ми иде да й се нахвърля и постоянно я зяпам .. Поздравявам я с неща като "Ей мацко" или "Сладур" или "Красавице". Дали трябва да престана или това й харесва как да я спечеля ?!!

Коментари

1.   Пич, сам се прецакваш така. Прекланяш се пред някаква малка пикла и я следваш като куче на каишка. Не го прави повече. Най вероятно вече си си изгърмял патроните с нея, но ако мислиш че още имаш шанс, свали я от идиотския пиедестал, на който си я поставил. Не казваш нищо за характера й, значи най вероятно си лапнал само по външността.

Красивите момичета просто имат късмет. Повечето са самовлбени лигли и като характер не са нищо особено. Бъди студен, ебавай я, играй си с нея, раздразни я, целуни я без позволение, прави каквото щеш, само не й се поддавай. Ти си големият в случая. Пък ако не стане, изобщо не я чакай. Нали знаеш какво казват - морето е широко и в него има много риби. Пожелавам ти успех. Ако не с тази, то със следващата.

2.   Какво точно целиш? Да я подлъжеш да прави секс чрез някакви психо трикове и поведенчески 'капани' ли? Тя е на 13 или 14г!!! Тя е дете независимо от физиката си! Ако не си в състояние да я чакаш 3 години, недей, но не я съблазнявай да направи нещо, за което после ще съжалява. От друга страна, ако тя наистина ти харесва, колко време си в състояние да я изчакаш? Ако се опознаете и станете доверени приятели, на теб няма да ти е толкова трудно да се владееш, а тя може да се почувства готова по-рано...

Все пак, ако идеята ти е да я вкараш в леглото си спешно, потърси си момиче на твоите години, което да иска същите неща като теб. Така и ти и седмокласничката ще си спестите бъдещи неприятности и разочарования.

3.   Това, че е 7-ми клас нищо не означава.....7 клас вече са напред с материала...

4.   Автора - н1, относно характера, наистина е уникален - не е куха тъпачка като повечето, свестно момиче с акъл е.
н2, не знам и аз какво искам супер тъпо се получи :Х

5.   Ако наистина си толкова хлътнал ще издържиш и 30 години без секс.

6.   Я се събуди бе перко.С децата иска да прави секс.Извратеняк такъв.Щом мислиш, че едно момиче на 14 е умно значи ти си супер тъп.

7.   От номер 2 до автора: без да те познавам звучиш сякаш я познавах и си хлътнал, т.е. не става дума само за секс. Ако е така, опитай се да и го покажеш - сприятели се с нея, намерете общи допирни точки, общувайте и прекарвайте повече време заедно. По коментара ти разбирам, че си привлечен и от характера и, освен от външния и вид. Другото остави на естествения ход на нещата. Ако привличането е двустранно, ще се сближите и физически (било то прегръдки, целувки и т.н.). НО не я насилвай за секс! Ако станете близки и тя все още държи да чака, ти трябва да решиш за себе си склонен ли си да чакаш или не. Решението обаче не е да я принудиш да спи с теб, за да имате връзка, примерно.

8.   Eи миндил с миндил :) ко искаш ти е на 13, 14 год да спиш с момичето ли?. Ти въобще не си хлътнал по нея, оная ти работа е хлътнала. КАк пък първо за секса ще пишеш, едно е сигурно не я обичаш ,ако беше така нямаше да не питаш как ще изтърпиш три години без секс. Просто тава е някаква физическа нужда, не закачай момичето, недей да спиш с нея без тя да иска, после и двамата много ще съжелявате. Аи нямали по хубави от горните класове да гладаш, ми се занимаваш с деца....:))))

9.   Момче ще ми кажеш ли откъде си? Или остави е-майл за да ти пиша :))))

10.   Хубаво е че си влюбен... но в седмо-класничка
съветвам те малко по малко да я забравиш направи нещо по въпроса замини някъде за извесно време или нз... направи нещо защото май... май ставаш пердофил

11.   Автора :
н8 - няма по-хубава ;)
А и не съм тръгнал да я изнасилвам нали? Нито ще й правя нещо на сила нито нищо.. просто исках съвет като всички останали !