Споделена история от Тинейджърски

Дали още ме лъже?
Момче на 17 години съм. Имам приятелка, която обичам страшно много. С нея съм вече 1 година и имам чувството че не мога без нея, празно ми е когато дори не е до мен. Днес тя много ме издразни и се скарахме ужасно и аз я ударих. Много съжалявам и ми е много гадно. Тя каза че повече няма да ме погледне. Разделихме се, аз съм страшно ревнив и се чудя дали сега тя веднага ще си намери нов ще правят ли нещо, защото аз съм и първия с друг не е спала.

Коментари

1.   Ако е момиче на място, тя не те е излъгала, а действително е скъсала с теб и какво прави от тук нататък теб не те интересува!
Продължавай да удряш приятелките си и ще си киснеш сам!
И да - ще спи с друг мъж, защото тя вече е сама и може да си прави каквото иска. Дано този път избира по-добре, за да не става боксова круша на някого!
Аз съм с мъжа ми от 10 г. и ако ме удари НИКОГА НЯМА ДА МЕ ВИДИ ПОВЕЧЕ, какво остава за някакъв си пикльо, който си мисли, че е мъж и затова може да удря по-слабите от него
ж29

2.   Виж поговори с нея тя пък от 1 шамар вече проблем ще заебе 1 годишна връзка заради това ужс а иначе ти как може да си позволяваш да я удариш защо не я прегърна и не я спря да си иде защо не и се извини а сега неможел без нея вие сте някви тъпи лапета да ще си тръгне много ясно като няма дори кой да и се извини кретен знаеш ли как трябва да се държиш с нея сега да сте по плажа да си и нея да я радваш когато те дразни и ядосва да се пошегуваш да я погаделичкаш да я целунеш не да я удряш нито теб нито нея защитавам ако си я искаш си я върни обичай я покажи и го извини се ако ли не не се прави че ти пука ако иска ще се ебе с друг трябвало е пред теб да го направи за дето и посягаш защо не одариш някой световен шампион по бокс или някой с твойте възможности ами едно момиче което уж обичаш на колене ся тряа да и лазиш в краката да и се молиш ако толкова я обичаш ама затова непомисли тогава нали не помисли сега си бласкай празната глава като незнаеш как да се държиш с момиче и как да си здържаш нервите що не удари себе си бе идиот виж неискам да те нападам ама си прекалил с възможностите си

3.   Не слушай номер 1 просто отиди и и кажи че съжаляваш.

4.   Аз заради един шамар бих изоставила съпруга си с 12 г. брак!
Една жена трябва да знае своите граници или става боксова круша