Споделена история от Тинейджърски

8 клас и привличането
Здравейте
Аз съм момче на 14 и ще бъда 8 клас.
Това за което ще говоря е за връзка с момиче което е от моят клас. Аз съм човек който много мисли за живота понякога.
В новият ми клас ще има 12 нови момичета които не ги познавам. Дали ще е трудно да имаш връзка с момиче от класа?
Аз си мисля че ако е от класа ми ще е по лесно да сме заедно.
Но също ще има сигурно и подигравки.
Дали е добре това.
Не ме разбирайте погрешно но мисля че ако станем добри приятели няла да стане.

Въпросите ми са:
1. Проблем ли е да е от класа ми
2. Неща които да ни знам за момичетата

Много Благодаря

Коментари

1.   Хей! Аз съм момиче и сега ще бъда 10 клас. От опит - по-добре недей да тръгваш с момиче от твоя клас. Да си признаем-нищо не е вечно! Как мислиш, че ще се чувствате, когато скъсате? Приятелките й ще те намразят и обратното, нито вие двамата ще си останете с добри взаимотношение, нито нищо... По-добре си търси момиче от другите класове ;д

2.   аз имам същия проблем с момиче от класа ми което харесвам и не знам ако тръгнем дали ще ни се присмиват

3.   На въпросите ти:
1 - Винаги си казвам, да избягвам връзки на работното място. Винаги нарушавам това правило и си патя, но пак го правя.
2 - Сериозен ли си? Говори с баща си по тази тема или с някой чичо/вучо/ голям братовчед (по-лесно минава темата). Цял живот ще се опитваш да рабереш момичетата и жените и едва ли ще успееш. Можеш само да опитваш.

4.   Момиче, 9 клас.
Харесвам си едно момче от класа и изобщо не ме интересува мнението на останалите, ако случайно тръгнем.
Съветът ми към теб е да не гледаш кой клас е момичето, защото няма значение. Важното е да я харесваш и тя теб също.

5.   Здравей! Аз съм колкото теб. Сега и аз ще бъда в ново училище, но честно казано не съм мислила по тази тема. :д
За мой съвет не тръгвай с момиче от твоя клас. По-добре да сте си в приятелски взаимоотношения. В старото ми училище в другия клас имаше такъв случай. Момиче и момче бяха станали гаджета. Като за начало бяха най-обсъжданата двойка в училище (въпреки, че не трябва да ти пука от мнението на другите). Ходеха почти целият първи срок и вече накрая се бяха разделили. Но като завършек, заради една интрига те скъсаха и просто представи си втори срок колко неловко им беше. Те се мразеха и обиждаха едни друг, но всъщност те си знаят колко моменти са изживели заедно и не им е било лесно да се гледат в клас и да се правят на непознати. И след всичката тази драма на края на годината, тоест сега като завършихме 7-ми клас, техният клас не се събира целия, поради това че се бяха скарали момичета, момчета. Беше доста глупаво. За това просто не тръгвай с момиче от твоя клас, ето последиците. Надявам се да ти помогнах! :)

6.   Благодаря за мненията и номер 3. Това за вторият въпрос беше преносен смисъл

Автора

7.   Другите са го казали - трудно е да се поддържа връзка на работното място или в класа и последствията са брутални. Правилото си има изключения и ако успеете да се задържите заедно може да стане голяма работа, но едва ли. Ти си прецени, но не те съветвам да опитваш. Може за веднъж на някое парти след година две, но сериозна връзка си е доста обречена.

8.   По-добре не започвай връзка с момиче от класа ти... От личен опит знам,че приятелите ти винаги ще се месят в отношенията ви. И може би ако станете много добри приятели,няма шанс да се получи между вас... (от личен опит) ;)
Момиче