Споделена история от Тинейджърски

Никога не съм се чувстала така
Здравейте! Никога преди не съм писала в такъв сайт но днес ще го направя надявам се да можете да ми помогнете всеки коментар е от полза за мен. (на 16 съм)
Всичко започна след като се преместих в ново училище момчето което харесвам беше там, отначало не му обръщах внимание но с течение на обстоятелствата той започваше да ми обръща повече внимание смеехме се това беше най хубавата година от живота ми срещнах НЕГО. Той ме промени изцяло (в добрия смисъл) дори не разбрах кога мина тази една година през първия срок от учебната година ходех постоянно заради "фр" но всъщност ходех заради него когато го видя и все едно не съм аз. Но след учебната година нещата станаха по сериозни виждах го често (всеки ден). Писахме си във facebook и тогава той ми предложи но най-добрата ми приятелка го мрази ненавижда го и какви ли още думи му говори, не тръгнах с него заради нея. Пак го виждах но изведнъж той започна да страни от мен после пак идваше при мен объркана съм. Обичам го, знам че това е силна дума за едно 16 г. момиче но е така толкова много го обичам, но така се получава че няма как да съм с него. Никога преди не съм се чувстала така обичана от някого и не съм обичала толкова много бих направила всичко само той да е добре. Опитвала съм се да го забравя като тръгна с друг но не мога да целуна момче което не харесвам немога да се преструвам че тази любов е за него като е само за момчето ми (моето момче) :( Немога да целувам друг с мисълта за НЕГО. Обичам го понякога си мисля че немога без него наистина е така никога няма да го забравя. Немога да споделя на родителите ми не им споделям кой знае колко затова споделям тук с надеждата да ми помогнете или поне да го забравя но как? :(((

Коментари

1.   Ако искаш да си с него бъди, ако наистина ти е приятелка тя ще те разбере, все пак ти ще си с него не тя. Ако тя започне да страни от теб заради това поне ще разбереш каква приятелка ти е била. А колкото до момчето може би просто е объркано от всичко това. Ако има шанс да бъдете заедно, пробвайте пък каквото стане. Не може заради тази твоя приятелка ти да бъдеш нещастна! :)

2.   Заебавай мнението на приятелката ти и тръгвай с момчето. Тъкмо ще си проличи доколко ти е истинска приятелка.

3.   Приятелки-предателки нали знаеш, не я слушай тя може да си говори против него колкото иска, дори и да развалите приятелството си, не се плаши, имаш си момче с което, вярвай ми, ще искаш да си постоянно и изобщо няма да се сещаш за приятелките си. А може би просто ти завижда или и тя го харесва, възможностите са много. Но ти трябва да бъдеш с него, ти искаш да си с него, не слушай останали, направи това което трябва и което искаш. Остави на страна приятели, семейство, и просто бъди с него. Повярвай ми няма да съжаляваш. Човека до теб е много по ценен дори и от най-добрия приятел (ако наистина те обича и иска да е с теб естествено), знаеш, че той винаги ще е до теб, можеш да му казваш всичко, да му споделяш. Ще видиш как с течение на времето, той ще се превърне в твоя най-добър приятел.

4.   Напълно съм съгласен с 1.

5.   Благодаря ви за подкрепата и изказванията :)
Авторката