Споделена история от Тинейджърски

Моля ви изразете мнение
Здравейте.. за първи път пиша тук.. Аз съм момче на 15 години, гаджето ми е на 14... Проблема е там, че само да я видя и ми става! Не.. не се облича разголено, даже напротив! Целуна ли я и ако целувката е по-продължителна свършвам... по дънките ми се вижда мокрото... А като я видя с клин веднага ми става. Знам, че на тази възраст е нормално, но пак бих искал да видя вашето мнение. Как мога да избегна това с подмокрянето и ставането пред гаджето ми? По-опитните моля да ми дадете съвет и дда кажете как да постъпя..

Коментари

1.   Съвсем нормално е това, което ти се случва, защото вече хормоните бошуват, а ти явно не мастурбираш или не достатачно мастурбираш.
Единствено с редовна мастурбация ще намалиш напрежението като може да е и повече от веднъж на ден.
Смятам, че сте още малки за секс (приятелката ти), но вие ще си прецените. Съвсем естествено е обаче, когато си здраво момче и си с момичето си да се възбуждаш и дори да свършваш. Препоръчвам ви, ако не искате да правите секс, рискувайки забременяване, драми... да правите „Петинг“.
Петингът е техника на ВЗАИМНО задоволяване с ръце и език. (уста). На Запад младежите на вашата възраст така почват сексуалния си живот и забавят същност първия си полов контакт до 16 г. възраст някъде без да се лишават от сексуално освобождаване с партньора си. Хубавото е, че вие няма как да имате венерически болести, а чрез Петинг не можеш да забременееш - т. е. водиш нещо като полов живот, но без рискове!
Много е важна обаче хигиената - да си миете ръцете добре.
Все някога ще стигнете обаче до полов контакт, затова те съвететвам винаги да имаш в теб кондом. Бъди отговорен към себе си и партньорката си. Чети още от сега за контрацепцията, но знай, че има само два сигурни методи - противозачатачни и кондом.
Не вярвай на всички други глупости (да не свършваш в партньорката и тем подобни) - други методи освен кондом и противозачатачни водят винаги до аборти
Не вярвай и на митове, че се късали кондомите и тем подобни. Не е вярно. Случва се много рядко и тогава пак можеш да вземеш Ескапеле. Хората, които твърдят, че са забременяли заради скъсан кондом ги е срам да си признаят, че са правили необезопасен секс и са станали на резил. От 10 г. ползвам кондоми и не съм забременяла.

Обобщавам
- мастурбирай редовно, за да не ставаш за резил
- предложи на приятелката си да правите Петинг
- имай винаги кондом в себе си и бъди отговорен, защото сексът не е само удоволствие, а преди всичко е отговорност.

Чисто физически вие може да сте порастнали вече хора, но не можете да понесете отговорност за деца и бебета, а аборт може да остави безплодно момичето, затова възрастните се опитват да ви предпазят от секса, но ако сте умни, образовани млади хора като западните младежи, вие ще знаете как да водите безопасен полов живот и няма да ставате за резил.
За резил иначе можеш да станеш и над 18 г., защото един човек и на 18 г. същност не може да отговаря за деца - затова пази партньорката си и няма да имаш никога проблеми.

2.   От целувка свършваш? Мамата си джейс! То изобщо секс ти не требе! Ходиш, целуваш някого и .. айде!