Споделена история от Тинейджърски

Имам проблеми с родителите си
Искам да споделя моята история. Аз съм момиче на 18г. Родителите ме се държът с мен все едно още съм на 15 като излизам все ми дават час примерно изляза в 12 през деня трябва да се пребера в 15:00 имам си приятел от 2 месеца той е на 21 и иска да излизаме спокойно. И на мен чесно казано ми писна от този контрол искам поне ведвъж да изляза и не постоянно да си гледам часовника. а и той иска да му отидя на гости не че не съм ходила на съм ги лъгала но на моя приятел вече почна да му писва и незнам кога просто ще каже не искам вече да съм с теб. От тази мисъл направо се побърквам защтото го обичам много а пък най срамното в цялана история е че дори нито веднъж не съм ходила на дискотека. Моля ви помогнете дайте савет какво да правя!

Коментари

1.   Изнеси се! А колкото до приятеля ти-ако наистина те обича няма да те изостави<3

2.   Според мен най-добрия вариант е да седнеш и да поговориш с родителите си нормално за това. На 18 си, трябва да имаш социален живот, да излизаш, да се забавляваш. Те го правят, за да те предпазят и се тревожат за теб, не ги упреквай, а просто поговори с тях, ако не си им споделила за приятеля ти - направи го, запознай ги с него, така те ще знаят с кого е дъщеря им и може би ще ти имат повече доверие, била съм в същото положение и абсолютно те разбирам, трябва да говориш с тях и ти пожелавам нещата да се променят и да си щастлива. :)