Споделена история от Тинейджърски

Има ли момиче,което би ме харесало?
Здравейте :) аз съм момче на 18г. Нямам мускули, плочки, бицепси, не ходя по-дискотеки, не пуша, само пия но много рядко. Имал съм само едно гадже до сега, но това беше преди около 6 години, и тогава дори нямах смелостта да я хвана за ръката, камоли нещо друго.. много съм срамежлив, когато минава момиче покрай мен, и направо се вцепенявам. Не познавам абсолютно никакви момичета, и въпроса ми е същестува ли такова момиче, което ще ме хареса такъв, какъвто съм?

Коментари

1.   Еми да бъди малко по-отворен. Заговаряй момичетата, без да те е срам. Няма защо да се притесняваш да говориш с момичета, това е напълно нормално. Сигурна съм, че някое момиче те харесва просто покажи им, че не си задръстеняк и срамежливко. Бъди себе си и ще успееш!

2.   Не, трудно може да те хареса така момиче. Проблемът ти е в срама. Мисли за момичетата като хора като теб - с комплекси и притесниня, а не като надменни същества и ще видиш как може да възприемаш нещата по друг начин. Ако те отрежат, да не ти пука, приеми го като житейски опит, не като огромно разочарование и продължавай напред. Дръж се все едно не ти пука, не бъди нахален, но не бъди и прекалено затворен! Показвай самочувствие. Дори и да нямаш много, мисли за хубавите ти качества. Ходи изправен и недей да се притесняваш да разговаряш. Знам, че е трудно, но ако те хване страх да заговориш някоя мисли си "еми хубаво, щом съм решил да съм страхливец, ще си остана сам сега" и се мотивирай. Ако си МНОГО, ама МНОГО срамежлив, излизай по-често с приятели. Постепенно разширявайте компанията, докато свикнеш с общуването. Опитай се и ти да бъдеш активен в резговорите, а не просто да седиш отстрани и да се смееш на лафовете на приятелите ти.

3.   Слънце, рaзбрaхме кaкво нямaш, но жените ни интересувa кaкво имaш.... в глaвaтa! Тa, кaкво имaш тaм. Интереси, мечти, цели, хобитa. Външният вид е вaжен зa първото впечaтление, нaтaтък друго е, което грaбвa внимaнието и го зaдържa, товa е по-трудното. И с товa твое вцепенявaне, че то aко ти се приближи момиче, ти ще се рaзпaднеш;) Знaеш ли колко момичетa също кaто теб се вцепенявaт, кaто се рaзминaвaт с хaресвaно от тях момче. Тaкa, дaже и дa се хaресaте с някоя, имa дa си се рaзминaвaте, докaто се появи някой по смел/ a. Дaже и дa те отрежaт няколко пъти, кaкво толковa. Ще понaтрупaш опит и ще се учиш от него.

4.   Разбира се! (: Просто опитай се да общуваш повече с тях интересувай се от интересите им за да имате тема на разговор или просто я питай неща след това за номера и и така. (:

5.   Аз мисля, че би те харесало някое момиче :) Някои момичета харесват такива момчета :) Не се притеснявай!

7.   Аз никога не съм харесвала напомпани момчета със самочувствие до небето и нито грам акъл в главата. Имаше момчета, които ми бяха приятели и ги харесвах, но когато се промениха и се превърнаха от умни и забавни в празноглави лошодържащи се идиоти направо се отвратих от тях. Харесвам момчета, които са умни, имат мнение и виждане за нещата, могат да се изразяват, забавни са и ме карат да се смея, имат хубаво излъчване и изразителен дълбок поглед. Бъди себе си и не се променяй и бъди малко по-смел. Сигурна съм, че ще намериш привилното момиче, което ще те обича такъв, какъвто си!

8.   Предполагам, че не съм единствената, която си пада по срамежливковци. Не мога да ти кажа със сигурност дали бих те харесала, защото има и други важни качества, които правят впечатление. Но това, което си написал обаче, дори ме накара да се усмихна. Толкова сладко звучи! :))

9.   Ами да, защо да не? !? Бъди по уверен в себе си... и аз понякога като мине някое момче покрай мен се притеснявам.. какво да се прави мн съм срамежлива :D е как да не познаваш никакви момичета, във вашият клас нямате ли? !?

11.   Определено да! Независимо какви сме винаги ще се намери човек, който да ни хареса, още повече щом си такъв. Ти си съвсем нормално, свястно момче. Защо изобщо задаваш такъв въпрос? :) Умните и добри момичета ще те забележат, бъди сигурен. На 14 години съм и също съм много срамежлива, така че много добре те разбирам. Аз също не общувам с момчета, защото в повечето случаи те предпочитат да излизат с друг тип момичета, пък и на мен не ми трябват момчета като тях. Хей... ти ми връщаш надеждата! :) Сигурна съм, че някой ден ще срещнеш момичето за теб и нея изобщо няма да я интересуват маловажни неща, като дали имаш мускули или не. От това се интересуват само момичета, с които се надявам, че не искаш да общуваш... Просто бъди търпелив! Отпусни се, животът е един. Ако има момиче, което харесваш, отиди и я заговори, нищо не губиш. Желая ти успех! :)

12.   Естествено, че има. За всеки влак си има пътници, нали знаеш :) Въпросът е характерът ти - той е важен. Ествествено, че и външният вид е важен, но аз например може да харесам някое момче по външен вид много, той направо да е модел, но ако излезем на среща и не ми допада по характер или е тъп, няма да го харесам, независимо, че е красив. Накарай приятелите ти да те запознаят с повече момичета (техни приятелки), ако видиш хубаво момиче на улицата й го кажи ( най-малкото ще й оправиш деня), пробвай се така и все някоя ще те хареса и ще ти върже, както се казва :Д Не всички момичета са еднакви, всяко момиче харесва различен тип момчета, така че - пробвай се, може да попаднеш така на момичето, което харесва точно такива момчета като теб :)

14.   Аз да, но съм на 14г.

15.   Хей приятелю , вместо да се чудиш и питаш другите в този сайт,вземи да направиш нещо по въпроса. Хората тук откъде да знаят отговора на въпросите ти ?! Ей сега ще започнат да те обеждават , че ако някоя те обича истински ще те обича такъв кокъвто си и тем подобни клиширани фразички. Не вярвай на такива неща! Чети внимателно съветите ми ! Казвам ти като мацка , желана от много мъже , че трудно го постигнах и искам да ти помогна. Преди бях 80кг с ужасно дебело лице и опърпана коса. Подиграваха ми се. Е ,сега тези,които преди ми се подиграваха ме канят по срещи,но аз помня как ме обиждаха.Сега съм 55кг със стегнато тяло и поддържана с балсам коса,гримирам се и мъжете се побъркват. Не мързелувай! Отиди във фитнеса и тренирай редовно. И представа си нямаш как хубавата ти фигура ще повдигне самочувствието ти и така ще имаш голям избор да си с хубави мадами. Обличай се хубаво,тренирай,бръсни се,слагай парфюм общо взето поддържай се и от време на време ходи по дискотеки и там ще има мацки. Ако с 1 не се получи не се отчайвай,пробвай с други и така. Ходи с приятели. Наживей се бе човече . На 80 като станеш, тогава ли ще ходиш по купони. Я се стегни , 1 живот живееш. Самотен ли ще си ? Я направи нещо по въпроса! Повярвай ми, като стоиш в къщи и не се трудиш, нищо няма да постигнеш. Живей си живота както трябва! ПоСлУшАй съветите ми! Успех.

16.   Здравей:) моя съвет е да бъдеш по-уверен и смел.... бъди такъв какъвто си и не се променяй заради момиче никога! За всичко си има време... и твоя ден ще дойде и ще намериш момичето ;) а относно плочките и тези неща... отиди на фитнес, но не за да те хареса някое момиче ами заради себе си!! По-хубаво нещо от спорта няма!!!

18.   Просто общувай с повече момичета и ще си намериш някоя

19.   Естествено, че има. Аз лично много харесвам стеснителни момчета. Просто не си намерил подходящата за теб, но и този момент ще дойде. Не си мисли, че проблема е в теб. Има много различни типове хора, и ти ще намериш своя.

20.   За всеки си има някой. Само трябва да излизаш повече и да се срещаш с повече хора. Трябва да общуваш с повече момичета, за да свикнеш. Може да направиш нещо за гардероба си, прическата, изобщо външния вид. Пак ще си ти, но ще изглеждаш по-добре. И помни, че ако летвата ти е ного високо ще си останеш сам!

21.   В дискотеката ми е лесно да танцувам. Отиди на дискотека. Ще се почувстваш яко стига да отидеш на парти където пускат музиката която слушаш. И аз нямам мусули. Ходил съм на фитнес, но не стана нищо и се отказах. Шест месеца ходих и бях почти същият. За да стане нещо трябва да се взема химия, но аз неща да се тровя. На различни места съм виждал красиви момичета с момчета като нашето описание. Питал съм се как се случва. И стигнах до извода, че просто чакаме познати или приятели да ни запознаят да стане някакво чудо. Трябва да вярваш, че можеш да успееш и да действаш, защото иначе ти си стоиш на едно и също място а живата си минава. Ние си измисляме оправдания от сорта нямам бицепси и т. н. Забрави оправданията те ти пречат. Понеже започваш с неща които нямаш ще ти кажа да изброиш неща които имаш. Вярвам, че във всеки има нещо ценно. Напиши няколко положителни неща за теб.

22.   Моят приятел също не пие и не пуши, не обича да ходи по дискотеки, но има късмет, защото аз съм същата.
Изводът е, че за всеки влак си има пътници. Много вероятно е да си намериш свястно и скромно момиче, което предпочита да чете, вместо да друса кючеци и да се налива с водка.
Приеми това като предимство, нямаш идея колко от нас предпочитат момчета като теб. Бъди малко по-уверен, ако искаш тръгни на фитнес, това помага да си вдигнеш самочувствието. Ще се чувстваш по-добре, а може и да завържеш контакт с някоя мацка.
Догодина, ако имаш намерение да учиш, ще се запознаеш с толкова много хора, бъди по-общителен.
Успех! Не се подценявай. :)

25.   Ела при мен! :) <3

27.   Там някъде има момиче за теб, просто бъди търпелив и ще я откриеш:) Успех!

28.   Бих те харесала но само ако не пиеше

29.   И с пиенето те харесваме ;)

31.   Бих те харесала и ако се държиш добре с половинката си. За мен външният вид не е от голямо значение..ноо съм доста по-малка..на 14..