Гнус ли ви е от жена, която ви е изневерила?
Когато вашата приялка/жена ви е изневерила и вие знаете за това, после гадно ли ви е, гнус ли ви е да си легнете отново с нея, като знаете, че друг я е пипал, целувал и т. н. (да не изпадам в подробности). Аз съм в такава ситуация, не ми се е случвало досега, и си мисля, че не мога да го преодолея и да си легна отново с нея. Така че вие какво ще кажете по въпроса?

Коментари

1.   Аз си мисля, че проблемът е в преодоляването на предателството от най-близкия човек, а не толкова на физическото "омърсяване".

2.   Аз съм жена, така че не мога да кажа, но се питам- не е ли същото като да имаш приятелка, която си е изгубила девствеността с друг (в повечето връзки случаят е такъв)? Все пак и преди теб са я пипали и така нататък, да не изпадам в подробности. Мисля си, че щом мъжете не ги е гнус да си лягат с не-девствени, то тогава и в този случай не виждам от какво ще те е гнус. Това, което не можеш да преодолееш е самата изневяра като духовно предателство, а не изневярата с физическите й аспекти. Лично мнение :)

3.   гнус ме е да

4.   Нормално е със загубата на доверието да се промени отношението към партньора.

5.   И аз бях така, после колкото и пъти да сме правили секс винаги съм мислил за това че е била с друг, но се свиква с болката, какво да се прави живот, но дано да се е променила след случката, защото не си заслужава иначе да си с нея :)

6.   Мен лично би ме било гнус..

7.   Ми най-добре изчакай месец-два - да видиш дали няма да й окапе сливата от нещо, и после действай!
Но със сигурност ще има чужди миризми, бактерии, понякога парене...
Абе всички сме баджанаци в един или друг смисъл!

8.   А ти не си ли лягал с друга???? Поредната тъпотия... Човек, мисля че не ти е първата щото бързате за секс.. Щом на нея не е гнус???? На тебе защо да ти е?

Да не забравиш че има нещо което се нарича - хигиена ;)

9.   Доста странно. Излиза, че си обречен да спиш само с девственици тогава... Обаче след като станеш на 30 ще ти е доста трудно да намериш такива... Това означава ли, че заради погнусата си, ще спреш напълно сексуалния си живот??

11.   Определено е гадно... Била съм и аз в същата ситуация, предполагам, че просто се свиква, колкото и жестоко и неудовлетворяващо да ти звучи.

12.   Един път изневери ли пак ще го направи, отнася се както за жени така и мъже... решението е шут в г... и продължавай напред!

13.   изневерило ли ми е мелезчето му тегля ******* веднага

14.   Аз никога не съм изпадал в такава ситуация(слава Богу), но мисля, че няма да мога да съм с нея нито физически, нито духовно ако знам, че е била с друг. От друга страна аз съм доста консервативен човек и до някъде го отдавам на това, но не знам как е при теб.

15.   Всеки го приема и изживява по различен начин.
Според мен няма никакъв смисъл да си с тая жена щом имаш такива неприятни чувства и мисли към нея. Просто я зарежи, в противен случай, не се оплаквай....

16.   Гнусно е, определено! Коментиралите, че е същото като да е била с друг преди него, явно не са в час. Ясно е, че да намериш чиста булка си е чудо в днешно време. Ако е била с други преди мен - ок не им се е получила връзката. Но да спи с мен и да спи с друг, сори разбера ли шут в гъза на мига и чао!

18.   Номер 13, ще му теглиш на мелезчето квото там си решил, ако го хванеш пич, ако не го хванеш, други ще му теглят квото си искат а ти ще спиш блажено с чифт рога до нея.
До автора-гнусно е да, ама не физически, а психически, времето лекува всичко, ще ти мине.

19.   Гнус ли? ! .. Със сигурност не е само гнус, а е примесено с много други негативни мисли и чувства, защото са ми изневерявали и това е било края. Колкото и да боли... не мога да си представя да остарея до предател, и то да ме предаде човека, който към дадения момент е бил целия свят за мен и за който се блъскам и трепя, за да му осигуря всичко и да му угаждам. Изневеряващите да не се чувстват обидени, всеки сам прави своя избор и чрез него направлява съдбата си. Аз съм от хората, които имат принципи и чиято ценностна система не е изкривена. Предпочитам да изживея живота си с жена като мен!
М31

20.   Умникооооо, 16, аз съм 9. ЕСТЕСТВЕНО, че не е едно и също да спи с няколко последователно, а не паралелно, но авторчето не пише, че о притеснява паралелното, а че, цитирам "гнус" го е, защото " знаете, че друг я е пипал, целувал и т. н. (да не изпадам в подробности). " Е, така си изпроси коментара, понеже ВСЯКА недевстена жена е "пипана" от друг. Освен ако той не е дефлоратора. Ние сме си много в час, но авторчето не си е подредило приоритетите...

21.   Не ме е гнус, може да е възбуждащо даже, това са си нормални човешки неща. Просто трябва да сте на един акъл.
_Az_

22.   Как да не ме е гнус? Гнус ме е, разбира се! Познавам една, която след като е правила орална любов на любовника един час по-късно се целуваше с гаджето си (с любовника аз я запознах, момчето е откровено с мен). Има ли хора, които не би ги било гнус от подобна ситуация? Съмнявам се, колкото и някои да твърдят, че са разкрепостени...

23.   Отговарям на въпроса дали ме е гнус! Разбира се, но гнус не е точната дума! По скоро ако знаеш че примерно лижеш нещо при положение че там е влизал друг това е отблъскващо! Аз съм семеен и точно там е проблема че моята ми изневеряваше докато бях в затвора! Не съм осъден за нещо лошо просто се доверих и ме набраха, но това сега не е важно! Тя сега е в германия и живее с мюсюлманин и му е споделила че не иска да е с мен щото ми е малък! Кажете ми това не го избирам аз, а господ просто не ми е дал голяма пишка, но това значи ли че трябва да бъда изоставен заради това? ! Аз съм нормален мъж , но явно жените като усетят по голям и забравят семейството си както е при мен! Жалко е! Ако желаеш ще ти дам скайп щото мога много да ти помогна ***

Модератор: Размяната на лични и контактни данни е недопустима. Виж "Правила"

25.   На мен дългогодишният ми приятел ми изневери, по-точно разбрах, че има паралелна връзка. Реакцийте ми няма да коментирам, но да беше ме гнус като разбрах. Да наясно съм, че сме големи хора и аз не съм му първата, но да л***, ч***, и всичко друго, което се прави докато аз съм била до него и съм му имала доверие е повече от гнусно. Даже първите два дни повръщах и не можех да повярвам, че с тези ръще и други анатомични части е оправял по едно и също време няколко жени. Гнусно е да знаеш, че някой се ебава с доверието ти.

26.   Зависи колко държиш на човека, който те е предал. Колкото по-силни чувства си имал, толкова повече те е гнус. Аз например, ако обичам някой и той се загледа по друга ме е гнус като ме погледне после. Пък да не говорим за нещо по-сериозно.

27.   26, следващата фаза е да се погнусиш, когато си помисли за теб, защото някога някъде е помислил за друга:)
_Az_

28.   27, имам предвид докато е с мен, а не някога някъде преди мен.

29.   28, ние оценяваме срещната случайно жена несъзнателно, това изобщо не е свързано с желание, просто виждаш и моментално правиш оценка, не трябва да се дразните от такива неща:)
_Az_

30.   Жена съм и ако разбера, че мъжът ми ми е изневерил много повече би ме заболяло от факта, че ме е предал, отколкото да изпитвам гнус. В крайна сметка когато се оженихме и двамата вече имахме по няколко връзки зад гърба си, така че точно както не ме е било гнус, че преди мен е бил с други така не би ме било гнус и при изневяра, виж фактът, че е предал доверието ми би ме наранил жестоко. И не знам дали бих намерила сили да простя, но разбира се всичко си зависи от обстоятелствата. Едно е да ти изневерят веднъж, друго е да разбереш, че мъжът ти си има дългогодишна любовница.

31.   29, за какво правиш оценка на другите жени? Дали са нещо повече от твоята? Дали са по-надеждни за размножаване? Дали са по-привлекателни? Според мен това значи, че несъзнателно усещаш, че не си срещнал съвършената! Мъже като теб и най-красивата и перфектна жена да имат пак ще се заглеждат по грозотии от комплексарщина и няма да ценят съкровището, с което съдбата ги е дарила незаслужено!!! Това едва ли ви кара да се чувствате пълноценни и щастливи...

32.   31, просто не разбираш мъжете, какво повече да ти кажа - и да се дразниш, и да не се дразниш, все тая, реалността си тежи, фантазиите само създават проблеми. Пак: да, ние, мъжете, в момента, в който погледнем жена, й правим оценка (не го целим, просто я правим, това ти убягва май). И каквато и да е оценката - "готина, става, бих я скъсал, не става, грозна, тъпа, гледа умно, гледа тъпо, нещастна, влюбена, смотана, меркантилна, надута" и т. н., тя не е свързана с желания, мераци, щения и т. н. Т. е. "супер е, бих я скъсал" изобщо не означава "искам я бееее, не ща моята, искам таяяяяяяя", ама изобщо.
Така че всъщност вие, жените, няма изобщо от какво да се тревожите от това, че ние оценяваме жени. Тревожете се, ако се държим зле с вас, т. е. съдете главно по отношението на съответния мъж към самите вас.
_Az_

33.   Повярвай жена изневери ли веднъж и и хареса, после колкото и да ти обещава и да се кълне, НИКОГА не и вярвай, защото станало ли е веднъж, и харесало ли и е, после няма спирка и се превръща в тотална к*рва

34.   От всичко само не разбрах, защо като те е гнус и не можеш да го преодолееш, че ти е изневерила, не си я зарязал?
Твоята работа е малко аз не искам ама и на друг не давам. Разделяй се с нея като ти е толкова голямо Егото.
А иначе на въпроса ти-предполага се, че се е къпала, а не е слязла направо от неговия, за да седне на твоя.
Маги

35.   До 34- пак ли нещо не разбра и започваш с умните въпроси? Преди на напишеш нещо/ за да си в темата просто? Чети по-добре какво е написано под заглавието и не забравяй " Бъди полезен с коментара си! " което може и да значи - по добре нищо, отколкото безмислица.

36.   Номер 34 аз не знам какъв човек трябва да си, за да простиш и да търпиш жена или мъж, които са ти изневерили! Това е неуважение спрямо другия човек и подигравка с него. Какво му е на егото? Те са заедно, предполага се, че се харесват/обичат, а тя ходи да спи при други? !? !? ! По- скоро нейното его е доста над нормата. Авторе, зарязвай я тая курва и си намери свястно момиче, което да те заслужава и уважава!
Мони

37.   Момченце другия път не забравяй да питаш психолога си и това, дали трябва да те е гнус, ако и двамата сте биле девствени и тя вземе, че ти изневери...

38.   Защо трябва да те е гнус от това, че партньора ти е задоволил физиологическите си нужди? Все едно да те е гнус всеки път като ходи до WC-то. Гнус трябва да те е ако ти е изневерила емоционално, т. е. ако се е влюбила в друг и споделя чувствата си в друга насока, секса си е секс, научи се да разграничаваш начесването на сърбежа от душевното!