Споделена история от Тинейджърски

Нужда да обичаш
Здравейте. Mомиче съм на 17 години.
Въпросът ми е: Изпитвали ли сте нужда да обичате?
Просто ей така, да имате кого да хванете за ръка, някого който да прегърнете, до който просто да заспите нощем?
Когато ви е тежко, да споделите с него? Да му дадете цялата си любов?

Коментари

1.   ДА! Аз съм на 18 момиче и много искам да дам любов и обич на някой, но искам и на мен да ми се дава... Супер тъпо ми е като си лягам вечер сама.

2.   Ам да, ама тази ми фаза мина когато бях на 13... Шегичка. Получавам такива пристъпи доста често. Съвсем естествено е, всички имаме нужда от любов. Но не разбрах съвсем какъв е проблемът. Ако си самичка- просто си намери гадже достатъчно си голяма.

3.   Че кой няма? Като цяло всеки има такава нужда. Друг е въпросът, че понякога човек е имал разочарования, наранен е и се прави, че не му пука и няма такава нужда, но дълбоко в себе си всеки иска да е важен за някого и да не е отхвърлен.

4.   Да, разбира се, но въпроса при мен е - той дали го иска? ...

5.   Да. Често ми се случва. Не, че си нямам кой да обичам, но в главата ти нещата винаги са по-различни. Искам да гушна някого, да съм близо до него. Да знам, че винаги ще е там. Да ме разсмива, когато съм тъжна. Да няма нищо против откачената ми представа за отпускане и почивка- безкрайно возене в градския транспорт, докато наблюдаваш живота през стъклото. Да чете заедно с мен идиотизмите, които ме забавляват. Да поемаме често в неизвестна посока, докато открием място, което си струва. Като че ли нуждата ми да обичам надминава всички други, така го усещам поне.

6.   На мен ми е мъчно, че нещата не се получават и съм сам, а вече съм на 20г и все още не съм имал приятелка, а не съм лош човек, не съм и глупак, нито грозник може би се притеснявам много от това, че ще ме отхвърлят отново и ще се чувствам още по-зле отколкото сега.

Ако все още има някоя самотна дама, нека си остави и-мейла бихме могли да се запознаем (:

7.   Разбира се, всеки иска да обича и да е обичан, но е рядкост да получиш и двете. И аз искам вечер да не заспивам сама - нищо, че съм девствена. Лично аз си мечтая за силна и страстна любов с човек който ще е до мен дълго, а не една седмица.