Споделена история от Тинейджърски

Ах, тези пъпки!?
Здравейте, искам да ви помоля за помощ. От известно време (може би месец) нямах пъпки, но ме поканиха на рожден ден. Проблемът ми е, че винаги, когато ме поканят на някакво събитие ден-два преди това ми се появяват пъпки. Нито ям прекалено сладко, нито пържено. Знам, че е странно но... защо се случва така? ! Ако някой от вас е бил в подобна ситуация-моля ви, ПОМОГНЕТЕ МИ!

Благодаря ви предварително!
Извинете, ако има правописни грешки!

Коментари

1.   И при мен е така. Сигурно е от вълнение. Аз ги прикривам с фон-дьо-тен и си слагам и очна линия, която отвлича вниманието. Дано съм ти помогнала по някакъв начин :)

2.   И аз съм същата, а съм на 21 години. Това е от притеснение или от стрес. Затова спокойно : )

3.   Възможно е да е от стрес или прекалено силни емоции, защото казваш, че е преди събитие и ако се вълнуваш преди това или ти е напрегнато, може това да е проблема. Зависи къде точно излизат пъпките, за да се каже от какво се предизвиква появата им.

4.   От авторката:

Благодаря ви!

5.   Просто всеки ден преди лягане си мий лицето със сапун.

6.   Дни преди морето - огромна пъпка на носа.
Ден преди бала на сестра ми - ... огромна, червена, болезнена пъпка на носа.
Два дни преди шофьорските ми курсове - подкожна пъпка, която ме караше да изглеждам все едно са ме ужилили 20 пчели. Още една пъпка на носа по време на втората седмица от курсовете.
Няколко дни преди басейн с момичето, което харесвах - пъпки по цяяялото лице.

Наистина явно е от стрес и притеснение.

7.   До номер 5 - САПУН? ! Ти луд ли си знаеш ли колко изсушава кожата на лицето? ! А до авторката/автора ползвай различни гелове, кремове, Скоро си взех коректор против пъпки от Орифлейм S. O. S - така се казва коректора. Разрови се и ще намериш нещо. Важно е лицето да се почиства. А ако номер 5 има предвид специален сапун за лице- и това е вариант.
Дано съм помогнала! Пиши ни резултати. ?

8.   До номер 6 - Пъпките по носа са и признак за проблеми със сърцето, така че обърни внимание.