Споделена история от Тинейджърски

Изпаднах в ужас
Един ден както си вървях по пътя за къщата на баба ми един старец ме срешна. Почна да ме разпитва чие момиче съм и т.н. Изведнъж започна да ми говори неща за мен. Била съм много чуствителна, имала съм хубави очи. После каза, че като погледне жена в очите разбира каква е! Почна да ми говори, че като съм млада ми се ебе! И ми говори това близо час! Опитах се да избяга! Накрая успях! Върнах се вкъщи изплашена! Кажете ми какво да направя като го видя отново?

Коментари

1.   Сритай го по топките, се обади на полиция или и двете.

2.   Следващия път като срещнеш подобен човек просто продължавай да вървиш все едно че подминаваш камък. Не влагай мисли и чувства при подобни случки и не ги помни, остави разума си свободен за красивите неща от живота. Да знаеш само колко хубави неща ще ти се случват .............ПРИЯТЕЛКО.

3.   Мила, защо стоя един час да му слушаш приказките? Може би ти е харесало, а сега хленчиш тука. Да не те е вързал да го слушаш?

4.   Оооо тькива ги има много и аз също съм имала подобен случей само, че с по млад мъж дори по едно вриме си мислех че ме следи. Признавам си, че дълго време стоях нащрек да не се появи от някъде и да започне да ми говори разни такива. Един път когато се прибирах от даскало (11 клас съм) въпросният индивид изскочи от някъде докато чаках на сфетофара за да пресека, но на мен не ми дреме бързо ми пада пердето и така го ритнах в топкиче, че от тогава не съм го веждала и слава богу. Така, че съвета който мога да ти дам е да не ти пука живей си живота и такива досадници ги поставяй там кадето им е мястото. Бъди решителна и действаи не обръщай внимание на тези неща. Успех!

5.   Разкажи това на родителите ти и им покажи кой е.Те ще ти помогнат най-добре.