Споделена история от Тинейджърски

Изнасилиха ме и не знам на кого да кажа.
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Преди 2 седмици бях излязла с едни мои приятели. Понеже стана късно, беше към 23:00 часа и аз трябваше да се пребирам вкъщи. Както си вървях усетих, че някой върви много близо зад мен, обърнах се, беше мъж на около 45-50 години, беше с бяла коса и много светла кожа, гледаше ме странно с ококорени очи и отворена уста. Той ме дръпна, аз се развиках, но никой не ме чу, защото беше късно и нямаше хора на улицата. Той ме заведе в една стара къща. Постоянно се опитвах да избягам, удрях го и виках, но не успях да се измъкна. Мъжът извади едно въже и ме завърза, след това започна да ме съблича. След като ме съблече започна да ме бие много силно, сложи ми някакви щипки на зърната, а така болеше, помислих си как след два дена ще пишат по весниците как са намерили изнасилено мъртво момиче. И така след като му омръзна да ме бие той ме изнасили. Моля ви помогнете или дайте някакъв съвет, нямам смелост да кажа на никой, мама все ме пита какво ми има, а аз нямам никаква смелост, толкова ме е срам.

Коментари

1.   Отивай в полицията ?

2.   Поредната измислена исторя.

3.   Историята ми изглежда измислена, но както и да е - нека момичетата да знаят, че да се прибират сами по тъмно не е добра идея.
Иначе можеш да кажеш на майка си Задължително, ако ти закъснее си направи тест за бременност.
Вече да се ходи до полицията е късно. Ще го хванат, но как ще докажеш, че е имало дори полов акт?
Най-важното е да потърсиш психолог и да се подсигуриш, че не си бременна и да внимаваш за венерически болести. Ако е използвал конодом, поне това няма да ти е в главата.
От теб иначе зависи дали ще се пребориш с травмата или ще се оставиш случилото се да ти провали живота. Ако усещаш, че превърташ, задължително ПСИХОЛОГ, но без да споделиш на родител няма как

4.   Историята е измислена. Ако не дай си Боже момиче бъде изнасилено, първото нещо, което трябва да направи е да отиде в болницата и да се вземе ДНК-то на изнасилвача. След това в съда! Не жертвата, а насилникът трябва да се срамува от стореното.

5.   И на мен ми звучи като измислица, ама ако греша веднага иди в полицията и подай сигнал. Иначе този изверг ще нападне и друго момиче. И друг път не се мотай сама посред нощ!

6.   Стани писателка

7.   Aко нaсилствено е проникнaл в теб, ще се докaже! Трудното е дa се докaже, че е точно той! Aко по пътя от където те зaмъкнaл до въпроснaтa къщa имa зaведения, офиси с кaмери ще е лесно.
При всички положения говори с мaйкa си. Нямa от кaкво дa се срaмувaш, ти си жертвa!
И зaдължително трябвa дa говориш с психолог!

9.   До номер 1, може да се докаже дали е имало полов акт, ако момичето е било девствено.

10.   Номер 9, след 2 седмици не може вече да се каже, кога е бил половият акт, а с кого - абсурд.
За лица под 18 г. не е нужно да доказват, че е имало насилие, а просто половия акт - ако беше отишла в полицията ВЕДНАГА, щяха да намерят срамни косми и тем подобни, сперма, сега е просто късно.
Ок, ще започнат да го търсят, ще го намерят и какво? Дума срещу дума. Той ще каже, че не е имало секс, тя че е имало, по-добре да се концентрира върху възстановяването си и да мисли в бъдеще за предпазни мерки. Нас например момчетата винаги са ни изпращали и така нататък.

11.   Измислена история, какво се впрягате всички?

12.   Мале ей такива като този мъж заслужават да ги пребиеш даже да ги убиеш. Спокойно всичко ще се оправи ако кажеш на родителите си.

13.   Имаш добра фантазия, но за писателка не ставаш.

14.   филм , но ако все пак греша сподели с родителите си и после задължителни в полицията!

15.   Мислиш ли че ще ти повярваме.. надали ако беше изнасилена щеше да ни разказваш толкова подробности- какви щипки ти е слагал на зърната, в ква къща те е водил, как е изглеждал мъжа и т. н. Ако беше изнасилена наистина щеше да ти е неодобно да говориш за това още повече и да изпадаш в такива ненужни за нас подробности. Но няма лошо, след като това ти е фантазия ти пожелавам това с дядката наистина да ти се случи и тогава ще чакаме истинска история, .. ако тогава въобще ти е до писане в сайтове.

16.   Дa, може дa се докaже нaсилствено прониквaне зa тези две седмици. A от боя вероятно имaш белези. По твое описaние в полициятa, ще го издирят, може дa се окaже, че имa досие вече и тaкa ще е по- лесно. Нямa дa имa нуждa твърде дa докaзвaш, те полицaите знaят кaк тaкивa дa нaпрaвят " сaмопризнaния".

17.   Авторке, ако историята не е измислена Веднага кажи на майка си!!! И закакво по-точно ще те е срам!? Че ти е нанесена психическа травма, че някакъв пиян клушар е решил да си направи сефтето с някоя 14 годишна? ! Ти си жертвата, на жертвите(ако естествено не си го провокирала по някакъв начин) трябва да се помага, а на изнасилвачите да им се вкарват 8 куршума в извратената глава! Ако мислиш, че ще стане по-добре, ако си мълчиш НЯМА ДА СТАНЕ, А НАПРОТИВ ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ ДО САМИЯ КРАЙ! Майка ти може да ти даде подкрепа, съчувствие... Не е ли по-добре това вместо да плачеш по цели нощи и да си спомняш за това секи изминал ден? Майка ти ще ти даде съвет, няма да те изхвърли за това, че си ила изнасилена от някакъв пиян изрод!!!

18.   Филм , поредните писателки

SilverSTARX

19.   Поредният, чудещ се къде да си пилее свободното време...

20.   Измислици, едно изнасилено момиче нямаше да пише за случката така!
Защо трябва да баламосваш хората, авторке? Ако си мислиш, че имаш талант отиди в Измислени истории
С.М.

21.   Измислена е, защото има няколко неща, които не се връзват.

1. Как ще те събелче, след като те е вързал?

2. В 11 часа колкото и да няма хора, все някой ще чуе от съседните къщи, а и не вярвам точно по това време да рискува да те изнасилва.

3. Какво означава "заведе"? Хем насила те носил, хем те "завел". А и колко сила ще има да те влачи и носи, докато ти се съпротивляваш? Той все пак освен че трябва да се бори с теб, трябва и да те носи и влачи доста време, което предполага, че се изморил и че е можело да избягаш. А и толкова време да си викала и да се борил с теб по улкиците, все някой щеше да чуе и види.

4. Ако толкова те е бил, майка ти нямаше как да не и направи впечатление и да потърси полиция, все пак се предполага, че си била смазана от бой, щом толкова те е бил.

22.   Това с щипките за зърна беше добро, но не стваш за писателка ...

23.   Скъпа, това в някое БДСМ порно ли го видя? Толкова очевидна измислица, че няма накъде.

24.   Аз пък оня ден се запознах с една, на 25.
И я чуках.
Обачеее.....
Тя била от Марс.
Но ми каза, чак след това.
Чак след като ми се обадиха от Марсианското посолство,
че трябва да платя 18 тона цирконий.
Така било по техните закони.
Сега търся цирконий и пари да платя циркония....
Отгоре на всичкото марсианската година е колкото 2 земни години, така че смятай...
Изобщо, прецаках се от всякъде....

Y D

25.   Фейкава история , а измисли нещо по - вярно , защото всичко се разбира.

26.   Порното ти идва в повече.