Споделена история от Тинейджърски

Прекалено големи гърди!
Здравейте, исках да споделя една история и да попитам дали е нормално. Навърших 15 години юли месец. От 13-годишна момчетата класа ми ми казват, че съм имала прекалено гонеми цици. Наистина и аз мисля, че са много големи! Нормално ли е да ми казат такива неща на 13? Нося бюстие от 10 годишна! Когато имаме физическо и тичаме става нещо страшно.. понякога се срамувам да нося бански, защото циците ми изкачат. Много момчета ме питат дали съм девствена и дали наистина съм на 15, как съм могла да имам такива цици на 15 и тн.. понякога ме хваща срам от това, въпреки, че много момчета харесат големи гърди, а много момичета ми завиждат, но никой не разбира, че понякога ми е ужасно неудобно.. Много малко момчета ми вярват, че съм девствена, питат ме дали бих лъскала с цици, а на мен ми е ужасно неприятно и досадно. Та исках да попитам, има ли начин да г ги скрия или да намаля размера им?

Коментари

1.   Ами отслабни. Щом са ти толкова големи значи сигурно си дебела.

2.   Здравей!
Четох някъде, че има упражнения, с които гърдите да изглеждат стегнати. Честно казано мисля, че просто не трябва да ти пука, защото повечето момичета искат точно такива гърди. Просто носи сутиени, които ще ти поддържат гърдите стегнати или носи по широки блузи. Мисля, че чрез спорт също може да намалеят.
:)

3.   Ми вие сте на такава възраст, че те бъзикат, но няма мъж, който да не мечтае, жена му е да с големи цици. Аз какво ли не бих да е с такива моята жена. Един ден като се поуспокоят малко хормоните на връстниците ти пубери, ще благодариш на съдбата, че ти ги е дала. Пък бъдещият ти мъж ще е още по-щастлив.

4.   Aз не съм на 15, но смятам че от жени малко разбирам.
Няма нищо по-хубаво от младо момиче с големи гърди. Никаква пластична хирургия не може да ги направи естествени особено на пипане. Жените с големи бюстове правят по-бърза кариера и по-лесно си намират работа. Не ги слушай много. Единствено внимавай да не надебелееш защото вероятно си предразположена (виж мама или баба).
Колкото до секса- сигурен съм, че можеш да видиш и усетиш желанието на момчетата до теб. Ще те опипват повече от другите момичета-да така е. Направи го само когато имаш пълно доверие на мъжа.

5.   Госпожице, позволи ме да те попитам ако някой спечели 6-та от тотото дали ще я изхвърли, не нали, та ти ако си такава наистина както се описваш ти ти ударилане 6 а 10-ката, когато бог дава на една жена такива прелести то е голям дар божи, радвай се на това дето над 80% от жените на света нямат, погрижи се за тях, пази ги от такива простаци дето ти говорят за лъскане и разни такива, такъв дар божи не е за всеки, не е за простаци а за ценители, истински момчета, кавалери, на супер момчета на коректни, на точни дето виждаш че те уважават не само заради циците а и заради характера, на такъв може да му се довери този жакпот :).
за това не мисли глупости, горе главата и гърдите, зарадвай се на това дето всеки мъж би мечтал, и фантазира мислейки за твоите гърди докато чука жена си.
а за дрехите може да носиш нещо по широко от горе, ризи, отпуснати блузи.
успех в живота госпожице сладка.

7.   Не съм съгласна с н. 1. И аз като Авторката от малка имах доста големи гърди БЕЗ да съм дебела. Още в 5. клас почнаха момчетата да ме бъзикат, но сега осъзнавам, че е било по-скоро като вид свалка, а те са били твърде неопитни, за да направят нещо нормално.
Доста се бях комплексирала де.
Иначе решението е хубави сутиени по мярка и подходящи дрехи. Единственото, което не ми харесва при големите ми гърди е, че не мога да нося всичко. При по-широки блузи например изглеждам едра, а не съм. Затова нося вталени неща и така нататък.
При спорт гледай да имаш разумен сутиен. На мен никой спортен сутиен не може да ми държи бюста и отдолу нося нормален.
Колкото до мъжете - ами не мога да се оплача от вниманието ми, а съпругът ми е горд с моята фигура, включително гърдите. Няма от какво да се срамуваш. Момичетата ти завиждат, а момчетата те желаят, но не знаят как

8.   Не че нещо,но повечето момчета които познавам да не кажа и всичките включително и аз харесват жени със среден размер гърди.Аз лично харесвам нещо не много голяма и стегнато за това стегни си гърдите може да изглеждат по добре.А за това че мъжете харесват голям бюст и че е дар от бога мисля че е просто мит и ако не беше може би моделите и т.н. щяха да са със големи гърди а повечето са със малки.... както и да е отнесох се все пак няма лошо в тях (освен ако не решиш за тичаш изненадващо) но ако толкова ти пречат като пораснеш си направи пластична операция и ги намали.
Момче/19

9.   От номер 1 до номер 7, добре може би точната дума е пълничка. Ти си била такава.
Защото не може момиче 1,70 висока и 50-55 да има някакви големи гърди, дори и да е с фигура на пясъчен часовник..

11.   Номер 7 съм - ами съвсем възможно е, иначе аз и сестра ми сме извънземни.
Аз съм 175 см. и тежа 60 кг., имам чашка C.
Сестра ми е 180 см и тежи 62 кг. и има дори по-големи гърди от мен - D
Гърдата си е жлеза. Има действително мастни клетки вътре, които предпазват жлезата от наранявания, но гърдите съвсем не са мастно депо някакво иначе дебелите жени да имаха огромни гърди. Моите приятелки всичките са пълни, но имат до чашка В. Ок, ако бяха слаби щяха да са при А чашка, но да не мислите, че ще станат някога D, при що годе нормално тегло?
Специално големината на гърдите е ген и хормони. Телесното тегло има някакво отражение, но до един размер, ако все пак останем в границите на нормалното тегло за една жена, а на 15 години Авторката не вярвам да е 100 кила все пак.

12.   Ехх детеее, детее сега се жалваш а един ден като пораснеш малко, като си хванеш богат чочко, който да ги друса и после да те води по молове и магазини, няма да се оплакваш. ;)

13.   До 11. Бих желал да се запозная със сестра ти. Много ще ми пасне. :)

14.   Има 2 начина да намалиш размерът им. Първият е да отслабнеш. Когато отслабнеш няма да се намалят много, но все пак поне малко... Вторият е да си направиш операция (като пораснеш). Да оставим намаляването на техния размер. Можеш да ги скриеш като ходиш с широки блузи. Като ти казвам широки имам предвид много широки. Аз съм на 11 нямам гърди, но такъв е стилът ми. С широките дрехи можеш да прикриеш несъвършенствата по тялото си (най-вече гърдите). През лятото, вместо да ти е вързана косата можеш да я пускаш отпред и ще се стремиш да я поставиш така, че да не се забелязват гърдите ти! Ами това е с което мога да съм ти поне малко полезна. Късмет, мила и не се притеснявай, че имаш големи гърди. Това е хубаво!
Д. Д.

17.   Здравей, аз съм на 24 години,
Когато бях на 9 започнах да нося бюстие, а на 11 вече носех чашка Б, сега нося Д приятелят ми ме харесва и така.

Според мен е нормално момчетата да ти казват, че имаш ,, големи цици ,, , защото все пак ги бият хормоните и е нормално да мислят за цици и секс.

Можеш да ги поприбереш като носиш по-тъмни цветове, по-малки деколтета, също и ако свалиш някое килце. :)

19.   Ако са истински големи цици, и си е уголемена жлезата, а не е само сланина -
няма да можеш да ги смалиш по никакъв друг начин, дори и с диети и упражнения, САМО ОПЕРАТИВНО!!!
Отиди на операция в държавна клиника, там е малко по - евтино!
УСПЕХ!

20.   Не носи бюстие, а сутиен е моя съвет към теб. Аз също имам големи гърди и с тичането не ми става особено и на мен. Една жена не трябва да е пълна за да има големи гърди, мили мой неразбиращи;), НО не трябва и да е анорексично слаба мъжете не харесват анорексично слабите.

21.   Ще растат още поне до 16...

22.   Момчетата, които ти го казват са пишлегари-полуидиоти. Не им обръщай внимание. Освен оперативно, няма начин да ги намалиш. А и не ти и трябва. Сега може да се чувстваш дискомфортно, но като пораснеш, ще печелиш много повече внимание, което също може да е нож с две остриета. Аз обичам да казвам, че "жена без цици е като село без начално училище - няма от къде да започнеш".
АКАТИМ

23.   Сложи член м/у тях и ще ги оцениш. Момчетата вече ги ценят! Знаеш ли колко чекии си отнесла?

24.   Това, че са големи е супер, само се пази да не увиснат прекалено. На една колежка от университета за три години и стигнаха до пъпа... ужас

25.   Просто приеми че това си ти. Човек който не харесва тялото си вреди само на себе си.

27.   Загащвай ги в дънките - шегувам се :)
Носи по широки дрехи и казвай, че си на 17, докато осъзнаеш какъв дар са гърдите ти

28.   Проблем е да нямаш гърди като мен. Един ден ще бъдеш благодарна за това, което имаш. Е разбирасе крайностите са си проблем. Имам позната с огромни гърди, която винаги сее срамувала от тях и е изпитвала дискомфорт има комплекс заради това. Нито прекалено малки нито прекалено огромни е добре. Тези две крайности създават чувство за комплеск. Някаде посредата е идеалната среда. А след още малко време, немоиш се утарва от цицомани. Има много мъже, които избират жените и си харесват жени само по-цици. Значи може да е много хубава, но с малки гърди няма да им хареса. Знаеш ли колко пъти съм чувала зад себе си става, хубава е ама няма гърди. Има мъже, които не обръщат това под-внимание гърдите за тях не са от значение. Може да е с големи или малки или каквито и да е те преценяват жената по-друг начин. Не са вманиячени на тема цици. Всеки е различен. Но по-добре по-големи според мен, от гледна точка на жена ти го казвам.

31.   Не се коси. Приятелката ми е 178 см. висока, под 60 кг., а гръдната обиколка и е 109 см. абсолютно естествени и стегнати, без да има грам излишни килограми. Чак на мен ми става неудобно, когато отидем на плаж и всички започнат да си кривят вратовете по нея. Има си момичето - нейни са си, а аз - късметлия. :)

32.   Оо разбирам те. Аз имах същия проблем. Сега съм на 18, но от 13 някаъде осъзнах, че са ми по-големи от на останалите момичета. По същия начин реагираха и моите приятели, обясняваха ми как щели да стана оше по-големи и тн., и аз много се притесмявах, защото бях малка а тялото ми вече си изглеждаше зряло. Изкачаха ми, и едвам си нацелвах правилните размери сутиени. Дълго време носех бюстие но по едно време просто стана комично и трябваше да си купя сутиени.
Но повярвай ми, след няколко години това ще ти е голям плюс. Нещото за което толкова се притеснявах, сега ми е гордост. Знам, че сега те притесняват, но след няколко години ще се радваш. Няма момче, което да не ми обяснява колко ги харесва.
Засега просто си намери правилния сутиен.