Споделена история от Тинейджърски

Още не съм имал гадже!
Здравейте, момче на 15 съм и имам един сериозен проблем, поне според хората около мен.

В днешно време на моята възраст е срамота още да не си се целувал, а аз дори още не съм имал гадже. Срам ме е да целуна момиче! Ами ако не и хареса и направя някаква смешна и тъпа грешка, направо ще умра!
Не съм имал и гадже, както казах по - горе, та аз дори не знам какво е любов. Може би точно заради това, че не мога да се целувам не искам гадже.

Никоя не ме харесва, а казват, че обичат милите и грижовни момчета, които мислят за момичето си. Е, аз съм такъв, но никое момиче не го забелязва. Като чета по асковете им, фб и т. н.. Гледам всички умират за лоши момчета. Но защо не ме забелязват?

Имам стил, ходя със доста скъпи дрехи, скъпи парфюми. Всичко ми е по последната мода. Но не се набивам на очи. Как така? Защо?

Благодаря.

Коментари

1.   Може би си грозен :)

2.   Защото, явно не ги интересува че имаш хубави дрехи и парфюми. Помисли малко, може да си мил, но и досаден. Апък ако си харесваш някоя и мислиш, че и тя отвръща просто я изненадай със целувка! Ще го хареса.

3.   Хахахахаха, една сродна душа! Аз съм момиче на 15 и също нито съм имала гадже, нито съм се целувала някога. И какво от това? На 15 сме за Бога! Не слушай какво говорят тъпаците около теб. Не си обикнал никоя, не си се целувал. На мен би ми било много сладко момчето, което харесвам да не се е целувало и да е леко непохватно. :D

4.   На 15 и още не си имал гадже? Че ти си престарял ерген, бе човек. Ти вече си към края на живота си. Не знам, направо се гръмвай и да свършва тази 15 годишна агония.

5.   ''В днешно време на моята възраст е срамота още да не си се целувал, а аз дори още не съм имал гадже.'' каква срамота ???? ако хората ти кажат да се обесиш , защото е нормално ще го направиш ли ? /извинете за леко лошия ми тон/ Може би момичетата не те харесват , защото търсят по -големи момчета , а ако си дебел шанса ти да хванеш някое красиво момиче е 1% . Не бързай за всичко си има време , а не е задължително да имаш гадже на 15г . По малко приемане на хорското мнение и повече мислене . ** DoD**

6.   От автора

Не съм дебел, висок съм 1,82 и тежа 83 кила. С кафяви очи и черна коса съм обръсната отстрани и отзад, а отгоре е зализана назад. Така изглеждам.
Доста съм мълчалив и супер чувствителен. Винаги мисля преди да кажа нещо, едва ли досаждам. Самочувствието ми е 0. И може би там е проблема.

7.   И аз съм така момче съм на 15 и аз се опитвам да ги заговоря по фейсбук,в училище все ки ми казва напускай,махай се и аз съм така като теб добър,добре облечен,но не обарващ момичетата те са разюздени и просто искат секс нищо друго и знай никога е се отчайвай,ходил съм в Гърция за 1 месец запознах се с момичета и са много добри в сревенения за тия кучки в България...съвет от мен излез в чужбина и ще си намериш в България всички те са едни извратени курви,които иската секс...извинявам се за пр. Грешки и обидните думи..

8.   Не те познавам, но както се описа те приемам за конте. Висок си, но и спортувай, дебеличък си.

9.   "Момичетата са рзюздани и искат само секс"
Има една болест, валидна при двата пола, и тя се проявява в това да харесваш курвите в противоположния пол. Убедена съм, че се влюбвате само в разюзданите кифли с два тона грим, а ние-в надутите плебеи с ланци и тн. Иначе как ще обясните, че има и момичета, които са на вашата възраст, не са имали гаджета и са много надарени в главата. Ама какво се гледа? Външността, естествено!

10.   Така
1-во това, че си нямал гадже не е нещо срамно, не слушай какво говорят идиотите
2-ро Рано или късно ще си намериш гадже (в това съм сигурна! )
и
3-то МОЖЕШ ДА СЕ ЦЕЛУВАШ... това е инстинк... всеки може... и аз мислех, че не мога, но като ми се наложи разбрах, че е много лесно и приятно, затова, когато настъпи момента не бива да се притесняваш, ами просто действай без да му мислиш, а и имам един въпрос... От къде знаеш, че не можеш да се целуваш като никога не си се целувал?

MJ

11.   до 7... извинявай, ама не познаваш всички момичета в България и ще те помоля да си изкарваш яда на когото трябва!!! За твое сведение не всички момичета са курви, които искат само секс, вярно е , че повечето са такива, а и това, че си бил наранен от такъв тип момичета не ти дава повод да обиждаш хора, които не го заслужават!!! така че по-леко с изказванията

MJ