Споделена история от Тинейджърски

Греша ли?
Здравейте аз съм момиче на 15 и съм девствена. От известно време поддържам връзка с 22 годишен мъж. Аз съм в чужбина няма да уточнявам държавата... но тази зима аз ще се върна в България за две седмици и ще се видя с въпросното момче и знам, че съм малка, но се чувствам готова. От една година много искам да правя секс, но не искам да бързам все пак съм само на 15. Аз много го харесвам дори мога да кажа, че го обичам. Той ми е споделял, че иска да спи с мен и според мен не ме използва за секс, защото сме от два различни града и той заради мен ще дойде в моя град да се видим, а и е желан сред момичетата и не мисля че е някой, който ме използва за секс и не мисля, че иска някоя девствена до отвори просто, защото той си мислеше, че вече не съм девствена. Наистина искам той да ми е 1вия, защото е опитен и го обичам, а и начина по който ми казва, че ще ме отвори ме влудява от възбуда. Споделяме си всичко и аз съм напълно искрена с него. Той ми казва че ме обича и ми го е доказвал. Решена съм той да ми е 1вия. Но ме притесняват две неща.
1. много му е голям (20см) но не мисля, че ще е проблем, тъй като е опитен и е отварял 15 годишни без проблем.
2. малка ли съм? ! Тук бих искала мнение от момчета и момичета ако може :)
Предварително Ви, брагодаря! Надявам се да побликувате историята ми, много е важно за мен. Все пак това ще е 1вия ми път :)

Коментари

1.   По-добре залягай над уроците,а за другите неща ги остави за след няколко години.

3.   Къде си тръгнала на 15г. секс да правиш? ! И то във връзка без бъдеще? Ще се виждате за по 2 седмици всяка година ли? На това ли ви се дължи обичта, чатове? Виртуална любов... Ти не знаеш да пишеш грамотно, секс си тръгнала да правиш. Образовай се първо, после тия неща, защото необразованите и глупавите момичета стигат до аборт и в повечето случай остават без деца за цял живот. Вместо да си живееш детството, да се радваш на най-хубавите си години, изпълнение с безгрижие, си решила да бързаш да пораснеш или по-точно да се правиш на голяма.

4.   Да, малка си! Аз съм на твоите години, предлагали са ми, но съм отказвала, да ти кажа ли по какви причини:
1.Още не ми се е развила напълно половата система
2.Не искам да ме наричат малка к*рва
3.Задоволявам се някак си, гледам п*рно, но рядко

Повярвай ми всеки един мъж предпочита по-млади момичета, а дори и девствените, както казваш ти "отварял е и други 15-годишни", а като е спал с тях после търсил ли ги е? Ако е имал нещо към тях истинско няма да ги зареже, ще им обещае връзка и дрън дрън..
Разбира се, че ще пътува от друг град, кой би пропуснал такава възможност?
Но пък от друга страна, ако махнем годините ти, по-добре да го правиш отначало с някой по-опитен и по-голям. Но не знам по-добре не го прави, а и представи си, че стане някой гаф? Ако си на 17-18 ок ще пиеш някакви хапчета, можеш да правиш аборт..ама според мен още от 15-годишна при недоразвита система и на всичкото отгоре да се пият противозачатъчни ще ти навлече доста проблеми за в бъдеще.

Това е мнението ми, не си заслужава да си обричаш здравето заради някакъв, който ще те зареже, а ако наистина много ти се иска да го направиш по-добре го направи с някой на твоята възраст или МАЛКО по-голям (1-2 години).

5.   Не! Не, не, не и не!!!

6.   Според мен недей все още да спиш с него... а и не е ли някой мръсник щом ти разказва как ще те отвори? Такива аз ги наричам пълни откачачки... които мислят само за секс. Не бързай. Малка си за секс, има време... Лично аз чак на 19 правих секс за пръв път...

7.   Искаш мнения от момичета и момчета?Ам няма да получиш мнение от извънземно ?? И да малка си ще те наричат "курва" но после не пиши тема ,че те обиждат.Рано е да се правят полови контакти на млада възраст може да доведе и до болест,освен ако не е с презерватив де?Можеш и да забременееш..Но в България често го правят на ранна възраст,казва ти го момиче с 2 години по малко от теб което значително е странно да ти го казвам аз така ,но просто наистина ми се струва вредно по добре изчакай да станеш или минеш 18 :)

8.   Просто съм удивена от такива истории, които стават все повече. По принцип едва ли бихме могли да те разубедим, едва ли ще ни послушаш, но все пак ще си изкажа мнението. Според мен си прекалено малка и наивна. Сериозно ли казваш, че го "обичаш"? На 15 години? Хайде, стига моля ти се. А да не говорим за това, че той те "обича", защото по-голяма лъжа от това няма накъде. Момиченце, според теб той ще те чака до зимата и няма да се занимава с никое друго момиче ли? В голяма грешка си! Ако те "обичаше", щеше да иска да сте заедно, да те види, а не да ти предлага да правите секс. За мъж, който е влюбен секса е от второстепенно значение. Освен това не мога да си представя свестен мъж да е с 15-годишно момиче, независимо какви чуства има към нея. .Той иска просто да те мине и това е. Не мога да проумея как не го осъзнаваш? Щял да дойде с колата да се видите и според теб това означава, че те обича? Хахахахаха Това е нищо, ако си мислиш, че е голям "жест", много се лъжеш! Какво му пречи да дойде с колата, да се видите, да постигне това, което иска и после да забрави за теб? Кой знае колко пъти го е правил. Заради секса ще дойде до твоя град и още как. Относно другото, че си мислил, че не си девствена. Казал го е напочно, за да разбере истината и уж така да ти направи комплимент (не че е похвално да си го направил на тази възраст) като ти е казал, че сигурно не си девствено понеже си красива и много момчета се навъртат около теб, пък и днешното поколение наистина доста рано започва да води полов живот. Кой е казал, че иска да бъде с девственица? Може да няма подобно желание или вече да го правил, пък и да не е, винаги може да бъде с някое девствено момиче. Човека иска просто да прави секс, независимо дали си дествена или не, а 15-годишните може лесно да ги излъже. Щом е бил с други 15-годишни без "проблем", представи си. Сигурно и на тях е приказвал подобни лъжи. И как по-точно ти е доказал, че те "обича"? Хайде, за думите му няма да коментирам, защото всеки може да каже каквото си иска, но ти каза, че уж ти е "доказал". Как? Като ти е казал две, три сладки приказки ли? Нито сте се виждали, нито го познаваш, а му вярваш? Просто вашата връзка е обречена. Няма смисъл да се занимаваш с него. Той не те обича, нито ти го обичаш, един 22-годишен мъж не би се занимавал сериозно с момиче на 15, каквото и да казва, или поне нямаше да те кара да го правиш на тази възраст и то преди още официално да сте заедно, което естествено не гарантира, че извън "връзката" ви няма да си го търси някъде другаде. Моля те, откажи се. Тепърва на тази възраст ще срещаш момчета, не си заслужава да го оставяш да те използва. Освен това сте от различни държави, ако любовта ви беше истинска можеше и да се справите, но вашата определено не е! Докато ти си там кой знае с колко още момичета ще се занимава без ти да знаеш. Това ли искаш? Освен това съм сигурна, че и ти ще намериш момче на твоята възраст, с което би била много по-щастлива и което няма да се интересува само от секса. Съвета ми е да оставиш този идиот, да продължиш напред и за в бъдеще да преценяваш много добре момчетата, които допускаш до себе си. Не всички са такива, каквито изглеждат, макар че в случая си личи, че момчето не си струва. Когато намериш момчето за теб, не трябва да се притесняваш от подобни въпроси със секса. Все още си малка, да, не бързай, още повече, че няма да го направиш с правилния човек и ще съжаляваш! Девствеността е нещо, което не можеш да изгубиш ей така, без да го обмислиш и не трябва! Е, опитах се, да ти кажа гледната си точка, а ти си реши каквото да правиш. Само после да не съжаляваш! Не бъди поредната глупачка! Успех! :)

9.   С отварачка за бира ли ще го направи?
Имам една суъченичка, която си пада по момчето на съседите(на 25г. е, но изглежда на 19), досаждаше му, пробва си късмета момчето и после познай от 3 пъти как я нарича. С него сме приятели, а тя не спира да ме разпитвя за него..... Странното е, че ти ще направиш същото.....не, не, никога ; ) ; ) ; )

10.   Силно се съмнявам, че ще се вслушаш в съветите ни, все пак твърдиш, че го обичаш :D Трудно ми е да го повярвам, но нека продължим нататък. Да, малка си. Не знам какъв отговор очакваш? Разбира се, че 15 не е подходяща възраст да започнеш да правиш секс. Тогава ти се струва, че наистина си влюбена и вечно ще искаш да си с въпросния човек, но тъжната истина е, че в 90% от случаите това доста бързо ще отмине. Другият проблем- връзката ви няма бъдеще. Живеете далеч един от друг, ти си в друга държава. Как си мислиш, че ще станат нещата? Може да поддържате връзка от разстояние, но едва ли ще е дълга. Имате съвсем различна среда, интереси, цели в живота, защото имате и 7 години разлика. Разбирам, че имаш чувства, това е страхотно, но не оставяй да ти замъглят преценката. Можеш да се виждаш с момчето, да си прекарате добре и без да правите секс. Дори така, ще разбереш колко точно държи на теб. Ако спре да контактува с теб, ще ти стане ясно какво е искал през цялото време. Не прави необмислени работи, за да не си блъскаш главата след време и да пускаш теми от сорта на: Той спа с мен, а сега не ме поглежда.. и Курва ли съм?