Споделена история от Тинейджърски

Тормоз
Имам един проблем от известно време ми се налага да търпя обиди от доста изостанали хора който не знаят какво е не "селяндурски" манталитет, хора които не знаят как да се държат във вишето общество. Та се питам защо толкова много им вадя очите със кое толкова съм ги обидил държа се със тях съвсем нормално не им се надувам по никакъв начин нито пък да маниернича, просто съм възпитан добре! И имам претенции, че е така.

Коментари

1.   Не им обръщай внимание

2.   Просто им позволяваш да си избиват комплексите върху теб.

4.   Капацитета им на интелигентност е под допустимото.
Ти си ОКЕЙ ; ) ; ) ; )

5.   Аз рядко се сдържам когато някой ме напада, обижда или т. н чувствам се като глупачка? Как така някой ще ми прави забележка или ще се възползва чрез мен да бъди интересен/а аз просто няма да реагирам? Та и понякога ми се налага да се сдържам затова прави се че не ги чуваш че си гледаш телефона или нещо друго а пък понякога наистина е значително и да им кажеш да спрат ти не си играчка? !

6.   Автор: А дали грешката не е в мен?
до номер 4

7.   Не се бори срещу злото, а увеличавай доброто. Или най-добрият вариант е да не ги приемаш насериозно.
Хуморът олекотява всяка ситуация! :-)
Погледни нещата от друг ъгъл!
Промени отношението си към тях!

8.   Грешката е у тяx. Поне така разбираме ние, защото така си ни го представил.... ; )
Абстраxирай се от тези малоумници...
Трябва да си страxоте или нещо над тяx, щом все си им тема на разговор.
На такива като тяx им казвяме
,, клюк, клюк, първа станция,,, че все кликарят....
Аз съм готин човек и все с мен и компонията ми се занимават....
Дори ги пренудиxме в друга паралелка да се изместят и до ден днешен ги е страx ; ) ; ) ; )

9.   Не мога да кажа, че съм страхотен но непрекъснато съм им тема за обсъждане
-Автор

10.   Ние със селяндурския манталитет те поздравяваме. Ако ти не си ни закачка ще си намерим друго занимание