Споделена история от Тинейджърски

Писна ми от това да ме мислят за затворена в себе си
Не вярвах, че ще се стигне до тук, но е очевидно, че се.

Здравейте. Момиче на 14 години съм.
Искам просто съвет как това нещо да спре.

Харесвам едно момче от доста време. Той е в моя квартал и често излизаме в една компания. Когато не го харесвах си писахме, говорихме си навън и т. н. Нямах никакъв проблем.
Но от както го харесвам всичко се промени. Когато го видя, че е на линия.. цялата изтръпвам. Не мога да му пиша, срам ме е. Така не сме си писали от няколко седмици, защото мен ме е срам да му пиша.
Когато сме навън и като го видя, че идва към мен.. и не знам какво да правя. Не мога да го заговоря нищо не мога да му кажа. Много пъти ме е казвал, да не се срамувам на живо, защото докато сме си писали съм била някаква отпусната и т. н. Смисъл, когато не съм го харесвала. Но той не знае, че го харесвам. Когато не го.. можехме да си пишем с часове за всякакви теми.

И ми писна неговите приятели да казват ' когато си пиша с нея е някаква забавна, пекана, яка, а на живо е затворена в себе си и е срамежлива'
Писна ми!
Не съм затворена в себе си. Просто настръхвам, сърцето ми ще изскочи от гръдния кош, когато го видя.

Няколко момичета харесваме това момче. Също така няколко човека ми казаха, че той ме харесвал. Супер, ама другите момичета, които го харесват (те са мои приятелки) не са грозни. Те си говорят с него ала бала, а аз стоя отстрани и не мога да кажа нищо.
Имам чувството, че си изпускам само шансовете, които може би имам..
Помогнете ми! Моля.
Наистина не знам какво да правя.
Моля редакторите да пуснат историята ми. (:

Коментари

1.   Ами като за начало се реши че не си влюбена в него и преспи с най добрия му приятел и няма да те мисли за толкоз затворена - пък и с приятеля му няма да имаш конкуренция откъм женоря , няма да делим я

21.   Как ще преспи с приятеля му бе номер 1 осъзнайте се ако и той те харесва ще те заговори

22.   Как ще преспи с приятеля му бе номер 1 осъзнайте се ако и той те харесва ще те заговори

23.   Има само едно решение! Щом не можеш да му излееш чувствата си, просто копирай линка на тази история и му я прати в чат. Лесно е - Ctrl V после Enter без много да му мислиш. Той ще разбере за кого се отнася и за какво става въпрос. Живееш един път. После ще съжаляваш, че си пропуснала това. Не губи време ами го направи. =]

24.   До номер 2.
Заговаря ме постоянно, но аз се вковавам и не мога да му кажа нищо, а когато си пишем.. съм спокойно. Някак си искам да преодолея този срам. :(

-Авторката.

25.   Това е съсвсем нормално да се срамуваш от момчето в който си влюбена. А тези гаменчета трябва да се образоват малко и да не мислят грешно. Като се срамуваш, от човека в който си влюбена не значи, че си затворена в себе си. Ще дойде времето и ще видиш какво ще стане с теб и момчето. Всичко с времето си.

26.   Абе я на гаменчита ша на обиждат - бабоо в кой век си. Няма таквоз нещо като срамуване - наври си дупито у лицето му и пръдни и му кажи това баше специално за теб- и му провери главата за въшки да си сигурна че е сериозна работата

27.   Амиииии да, бих казала, че наистина си изпускаш шансовете :/ Когато имаш чувства към някого, неговото присъствие те притеснява, буквално замръзваш и не се държиш нормално. Но след като сте в една компания и се виждате често, това трябва да отмине съвсем скоро. В крайна сметка, той си е същото момче, с което си си писала толкова време, което познаваш, не се е променил, само са се появили твоите симпатии към него. Единственото, което мога да те посъветвам, е да направиш нещо преди някоя друга не толкова срамежлива девойка да го е откраднала. Струва ли си заради единия срам да загубиш момчето, което харесваш? Очевидно има за какво да си говорите, щом сте си писали толкова, значи за същото може да си говорите и на живо. Знам, че отстрани изглежда лесно да ти го кажа, но трябва да се стегнеш и да действаш :) За да не ви гледат другите, може да го дръпнеш на една страна, да намериш начин да останете само двамата, след което започни някакъв разговор за него- по-лесно е. Попитай го нещо, да има какво да ти разкаже той, за да потръгне разговорът. Ако той те попита пък ти как си и какво става при теб, си намисли някоя смешна случка да му разкажеш и така. Живият контакт е най-важен, докажи му, че си също толкова отпусната и имаш какво да кажеш и когато сте очи в очи. :)))