Споделена история от Тинейджърски

Момчетата не ме харесват
Здравейте! Първо ще помоля модераторите да публикуват историята ми защото искам отговори и съвети за някои въпроси. Аз съм момиче на 15. И да мисля че момчетата все нещо не ми харесват. Първо ходих с едно момче за кратко, и скъсахме след което естесвено аз бях наранена. След това се зарибявахме с едно друго момче от неговия клас но той постъпи ужасно с мен - накара ме да мечтая, говорихме си вечер по телефона, пишехме си всеки ден, в училище закачки и накрая - нищо. Просто спряхме да си говорим. След това останах най-разочарована от най-добрия си приятел който забрави изцяло за мен въпреки че винаги бях до него. Имах чувства към него(знам че не е правилно, защото ми е приятел) но се случи. Той не знаеше и сега уж не знае или се преструва, но ако не нещо повече поне можеше да бъде добър приятел и веднъж да се поинтересува как съм. Ето виждате че все съм отхвърлена. Да не говорим че останалите от класа не ми обръщат внимание. Говорим си с повечето но само това и то не задълбочено. С другите момичета които мисля че не са нещо кой знае повече от мен се държат по-добре - обръщат им внимание. Не мисля че съм грозна, чувала съм от няколко момчета че съм красива не се смятам за повече от другите просто казвам. С дълга до кръста черна коса съм, кафеви очи и съм слаба. Като външен недостатък отчитам че имам малко пъпки но не мисля че съм чак толкова зле че отвсякъде да ме игнорират. Моля ако историята се публикува давайте мнения.

Коментари

1.   Дай си фейса да те видя ако може

2.   хаха... като прочетох заглавието ''момчетата не ме харесват'' реших, че ще се оплачеш, че момчетата НАИСТИНА не те харесват (тоест избягват те, никога не си имала гадже, казват ти, че си грозна и пр.) ...това, което изброих е ''момчетата да не те харесват'' ... а ти нещо си се объркала... тук говорим само за 3 момчета... а и си на 15, не разбирам за къде бързаш...

MJ

3.   Грижи се за себе си повече и му показвай че го харесваш , дръж се естествено !

4.   Моето момиче, какво мнение мога да дам, освен да ти кажа, че на тази възраст първо повечето момчета не са дорасли за някаква връзка и не знаят какво искат. Те не са наясно как да се държат с момичетата, как да ги привличат към себе си. След време това се променя. Не съди за себе си по 1-2 неуспешни опита да се харесаш на някого. Не искам да те плаша, но ти предстоят сигурно още доста разочарования в любовта, докато най-накрая попаднеш на твоя човек. Няма как иначе да е, затова са връзките, за да пробваме какво ще се получи. Ти си прекалено малка, тепърва ти предстои да си харесвана и желана, недей да се настройваш негативно отсега. Гледай да си максимално общителна и да си говориш с всички, така ще си създаваш нови приятелства и познанства. Защо не поканиш някоя съученичка у вас на гости или пък да им предложиш да се съберете да излезете някъде? Така ще имате възможност да си поприказвате и да се опознаете. А пък за най-добрия приятел, за когото говориш, не се занимавай с него. Ако той имаше чувства към теб, щеше да ти ги покаже досега, явно няма и се прави на ударен. Така винаги е по-лесно, да се правиш, че не си разбрал нещо и да си затваряш очите. Направи го и ти и продължавай напред. Няма защо да страдаш.

5.   Аз съм авторката, първо благодаря за съветите на номер 3 и 4 и се надявам на още мнения. Номер 1 защо искаш да ме виждаш, това е анонимен сайт. И като искаш да ме видиш дай си ти фейса аз да те одобря. :D Номер 2, не бързам но искам и аз момче до себе си което да ме разбира. :) Номер 3, повярвай грижа се много за себе си, момиче съм все пак - грим, не прекален(спирала, прозрачен гланц и пончкога очна линия или фон дьо тен за да прикрия недостатъци) но не се обличам предизвикателно а и не искам да изглеждам евтино - най-много потник с по-голямо деколте. Не харесвам късите поли които са по една педя а и не са за всеки ден. Номер 4 благодаря ти за съветите. И мисля че си права/прав - че най-добрия ми приятел се прави на ударен и му пука какво ще кажат другите - че ще ни базикат. Мисля че по едно време ме харесваше, но сега или не е така или е страхливец.

6.   Бъди себе си. Млада си, онези идиотчета не са ти притрябвали. Някой ден ще намериш момче, което да те цени и обича истински заради това, което си, а не заради външния ти вид. Само на 15 си, не спирай да вярваш, хей! ^_~
Не мисли за това, съдбата ще ви срещне - живота има свойството всички да се нарежда, както трябва.
Raven

7.   Номер 6, аз съм авторката. Аз съм себе си - не съм като повечето момичета които макар да не се интересуват от футбол, се правят на заинтересовани само за да впечатлят момчетата. А знаете че повечето футболистчета са доста привлекателни, но и със самочувствие без покритие. Има още време през което може да срещна подходящ човек, но те днешните момчета всички са еднакви - интересува ги главно външността на момичето и дали ще им пусне. Това на възраст между 13 и 19. А по-големите батковци няма да те търпят освен ако не си легнеш с тях. Даже имам случай с приятелка на която и дадоха срок от една седмица иначе късали. И тя го направи. А приятеля и е с 10 години по голям от нея - тя е по малка от мен с една година. Така че накъде да се обърна като навсякъде са загорели лигльовци и самовлюбени дебили. Аз не мога да легна с момче с което ходим от по-малко от месец. :Д

8.   Aз съм номер 6:
Както казах, не мисли за това. Съдбата ще ви срещне. Все още има читави момчета, повярвай ми. Когато бях по - малка се страхувах от гимназията. Само мисълта за това, че днешните деца започват да пушат от 13 г, да пият и да се чу*ат от 14 г и да се дрогират (някои от тях) на 15 г ме отвращаваше и все още ме отвращава. То пък по тая логика какъв ли късмет ще им е необходим за да доживеят до 20...
На вашата възраст (14 - 15 г. ) и аз бях така - правих всички тия глупости само и само за да се докажа пред по - големите, , какички и батковци''. Бързах да порасна и сега много, много съжалявам..
Живей си живота, млада си, за всички си има време. Ще срещнеш човек за теб. ^_^

9.   Само като прочетох номер 2 и се отказах да чета това, което си написала. Стегни се. Аз ще съм 11 кляс, а още не съм имала приятел. Вече не ме обиждат, ама не ми пак много забавно. Както и да е. Имаш време. Спокойно ще си имаш още приятели, просто тези около теб не са дорасли все още :)

10.   По-добре си стой на мястото вместо да търсиш момче , което ще те обича , а в действителност за него не си нищо повече от поредната . Чудя се защо и какви са причините всички днеска да си търсят приятел/ка на 15г след като всички са несериозни и не мислят много правилно , но всеки си избира пътя ......... Приятелите не са нещо голямо , защото всеки говори зад гърба ти , лъжат те и най-често искат това , което ти имаш . ~~~kalimera~~~