Споделена история от Тинейджърски

Ежедневието
Здравейте, не съм предполагала, че някога ще публикувам проблема си в интернет, но ето.. Момиче на 17 съм. Ще говоря директно, все пак съм анонимна. Всички казват, че съм красиво момиче, че имам стил и т. н. Имам много широк кръг от познати, но не и от приятели. Винаги имам с кого да изляза, да убия време, но предпочитам да съм сама... Не ме разбирайте погрешно.. обичам да си изкарвам хубаво, но моите родители не спират да ме контролират, постоянно да се държат мнително с мен и да ме карат да се чувствам като лош човек, затова вместо да изляза една вечер например, ще остана в нас само и само да не водя дълъг разговор преди излизането, те да се притесняват и общо взето направо да загубя желание.. Не излизам с повечето хора, защото повечето, които познавам са наистина ограничени хора, пушат коз, говорят едно и също, а и как да го кажа комерсиални и лицемерни хора, искам да срещна свежи хора, които гледат себе си ( с това искам да кажа не гледат как да накарат някой да се чувства зле, за да може те да са по-добре), хора, които да са интелигентни, с които да прекараш времето си пълноценно, но какво става.. не ги намирам? Нямам проблем с общуването, просто приемам себе си за добра компания, сама ми е много спокойно, предпочитам да почета в нас, отколкото да изляза, с хора които не ми харесват, не ме впечатляват с нищо, а трябва аз да ги впечатля по някакъв начин. Моля, не си мислете че говоря високомерно, просто съм буквална и абсолютно искренна. Кажете ми своя съвет, да продължа така.. усъвършенствайки себе си с личното си време насаме.. и ще дойде време за всичко или..?

Коментари

1.   Напротив, ти си едно умно момче, което за зла участ живее в Блъгария, а тук простотията е на мода! Аз съм същият, писнало ми е от деградирали хора и да ти кажа от доста време търся точно такова момиче като теб, радвам се, че съществуват! На 21 съм!

2.   от Авторката: Благодаря ти! Поласкана съм от думите ти.

3.   определено и аз съм така, повечето ми познати пушат коз и то само за да кажат: Майко човек снощи се разбихме, беше мазало... Лично аз се записах на волейбол хаха 16г. и момичетата, макар някой по- малки от мен са на много по- високо ниво на мислене и на държание.. така, че успех, ще ги намериш..