Споделена история от Тинейджърски

Какво ще обличате на 15 септември?
Здравейте! :) Мисля че тази тема ще е интересна затова моля редакторите да я публикуват :).. Какво ще обличате на 15 септември? Аз скоро ще ходя да пазарувам но мисля да облека рокля с кецове или пола с потник и риза..

Коментари

1.   Униформа. :)

Всеки се облича различно. Преди да носих униформа, за първия учебен ден слагах бяла рокля. :)

2.   Аз наскоро си бях купила една рокля и мисля да съм с нея.А за обувки мисля да си взема от тези тип пантофки.

3.   Ами обикновено последните 3 години ходя с дънки и някоя готина блузка, но сега ще съм 8 клас и искам да облека нещо по-различно. Рокля с кецове е чудесен избор, също така можеш да съчетаеш бяла риза с къс ръкав, стилни дънки и обувки тип "пантофки", но ако искаш да си по-елегантна можеш да отидеш с туника, клин кецове/ниски обувки/ боти. Всичко е въпрос на вкус. Късмет и успех в училище :))).

5.   Аз ще нося синя пола(пачка) с бяла риза защото униформата ни е бяла риза а за надолу нещо синьо пола или панталон

6.   Винаги съм искала на 1вия учебен ден да облека бяла риза и черна плисирана поличка или тениска ready for the weekend.

7.   Ами не знам всъщност мисля да съм с някаква бяла риза и дънки (мразя дънки )

8.   Пола с кецове???? :Д :Д :Д

10.   Аз ще съм с пола с висока талия, потник и сандали или дънки, кецове и тениска. И в двата случая косата ми ще бъде накъдрена.:)

13.   Ние имаме униформа - трябва да сме с бяла блуза/риза и тъмносинъо или черно надолу. Мисля да съм с бяла дантелена тениска, тъмносини скини дънки и тъмносини кецове на платформа с бели връзки.

14.   Аз ще съм с тениска, яке, дънки и кецове.

15.   Що за глупава тема! Наскоро имаше доста теми на деца, които пишат тук, че нямат дрехи, не могат да си позволят море и т. н.
Въобще не е важно как си облечен на първия учебен ден. Въобще не е важно как си облечен сега, а след няколко години, когато сам/а ще си изкарваш парите. Важно е как се справяш през годината. Важно е, какво ще постигнеш и как ще се развият плановете за бъдещето.
Да, дрехите са важни за нас и показват стила ни. В нови дрешки всеки се чувства добре, повдига му се самочувствието и в това няма нищо лошо (всеки се радва на нова придобивка), но не мисля, че е от особено значение как ще сме облечени точно на първия учебен ден. Все пак се открива учебната година, а не се провежда модно ревю. В различни теми тук деца се притесняват как ще си осигурят материали, пособия и учебници. Други се тревожат за различни такси-общежитие, транспорт.
Приятно пазаруване и бъди благодарна на възможността за шопинг, защото не всеки може да си го позволи.
Не те нападам, но според мен темата е несериозна. Разбирам да имаш устен изпит или интервю за работа и да искаш съвет, но за първия учебен ден-ужасно безсмислено. И без това няма никой да ти забележи облеклото, защото всички са вглъбени в себе си, а на други въобще не им се ходи на училище.

violet-rose

16.   Напълно съм съгласна с №15. Това е много глупава тема, какво ги интересува хората какво ще носиш първия учебен ден. Това е ден като ден. От голямо значение ли е какво се носи? Гледайте си уроците деца, училището ви не е модно ревю.
P.S - И моля модераторите, да ми публикуват този път коментара!

17.   Черен бизнес костюм D&G.

18.   Дънки и кецове :D

19.   Аз мисля да съм с прилепнали дънки и някаква тениска или розова риза, не знам. Може и да съм с кубинки, чорапогащник, бяла пола и розова риза.

20.   Няма да ходя официално,все едно нещо хубаво ще се случи на 15-ти септември :Д. Та мисълта ми е тези които почват първи клас е по хубаво да се обличат официално както и да е ,аз няма да се старая да се обличам кой знае как.Един клин,тениска ,горнище и кецове - както обикновено.

21.   Съгласен съм с 15. Всичко , което казва е истина . Дали ще отида на 15септември със или без гащи няма значение. ~~~kalimera~~~

22.   Aбсокютно съглaснa съм с Н15.
С кaкво по рaзличен е този ден от остaнaлите 200(не знaм колко с точност :дд) дни, които ще прекaрaш тaм? Дa, откривa се учебнaтa годинa. И? Дa си купя рокличкa от мaрков мaгaзин, която ще облекa веднъж. Не ме рaзбирaй погрешно, не целя дa те обидя, но aз мисля зa товa кaкви учебници и пособия ще си купя, нa кaкви уроци ще се зaпишa, a не с кaкво ще съм облеченa нa 15.09.
По темaтa- с дънки и някоя блузкa сигурно.
Момиче, 8 клaс. (В ново училище.)

24.   Аз ще съм с кецове на платформа, прилепнали дънки, неонова тениска и черно яке, което ще е откопчано (тей като уж щяло да бъде хладно). :)

25.   Ще се опитам да си намеря хубава риза дотогава, впити дънки и отворени обувки, абе нещо по-момичешко ;д

26.   Тесни тънки, някоя хубава блузка или тениска (зависи от времето) и чанта и кецове, които ще са в тон :D

28.   Дънки, неонови кецове и тениска с тюлен със слънчеви очила. :з

30.   Не знам кое е по-смешно (тъжно)- самата тема или това, че толкова се отзоваха...
Имам предвид, сериозно ли!? Нима само това ви интересува? какво ще носите на първия учебен ден!? После защо ни мислят за ограничени...
Както и да е, все пак сайтът е точно за това-споделяне, не е хубаво да се съди за хората само по един критерий, а и със сигурност имате много други интереси, просто в първия момент ми се стори, че е писано от героиня в американска тийн драма.
Но нищо, очевидно хората се радват на такива теми. А и нали за това сайтът е сподели.

*Silver Moon*

31.   30, не съди чак толкова строго младежите :-) това, че пишат в такава тема, не значи, че непременно се интересуват само от това ;-)
по принцип 15 е прав, но какво толкова човек да почерпи някоя идея от останалите ;-)

33.   Аз ще съм с кецове на платформа, прилепнали черни дънки и от този тип официални блузи наречени топ :Д А косата накъдрена

34.   Сандали, къси гащи и тениска ;D

35.   Номер 15 и 30 прави сте за това, което казвате, но не виждам никакъв проблем, хората, които се интересуват да споделят и прочетат. Аз също харесвам модата, не виждам какво лошо има да се говори за нея.

Аз ще се облека с рокля, още не знам каква и обувки на платформа. Или ако реша да не е рокля, ще е панталон с някоя хубава тениска и пак обувки на платформа.
Косата винаги си ми е къдрава и лек грим, това е.

36.   Малко се учудих от вас. Според мен би трябвало за училище да бъдете малко по-официални, нали? Какви са тия дънки? Не е прилично :)
Аз иначе ще нося рокличка в стил 2014 в бонбонен цвят и едни кецове в златисто на платформа, дълго колие златно с камъни, във формата на череп, няколко пръстена и гривни :))

38.   Има ли значение?

39.   С дрехи? !

40.   ВЕЧЕ МИ ПИСНА да чета коментари от рода "само за това ли мислите'', ''има хора които едва живеят, а вие за дрехи мислите'' и т. н. Абе, то по вашата логика трябва да няма теми като ''имам проблем с колата'' (щото някои не могат да си позволят коли), теми за образование (щото някои не могат да си позволят да учат), счупих си телефона (щото някои не могат да си позволят телефони) и така нататък.. В темата никъде не е написано, че говорим за скъпарски и луксозни марки.. просто от интерес авторката попита нещо, а някои от вас се уср*ха да я нападат, сякаш всеки ден помагат на хората в нужда. Кво толкова се хванахте за тея дрехи, сякаш това, че някои ще ходят с едни дънки и една тениска е егати якото, невероятно, великолепно и прекрасно нещо... ;хх 100% от коментаторите хейтъри нито веднъж не са дарили сума на домове, или пък да са помогнали с дрехи и играчки, но в сайтоветееее... там са в пълна сила и се изкарват спасители на човечеството. Като сте толкова загрижени за децата в нужда, станете от големите си за*ници, излезте от къщите си и дарете няколко стотачки на по-бедните семейства, с кисненето в сподели. нет надали ще помогнете на някого!!!

41.   Aз сега ще съм осми клас и хич не се престаравам, като става дума за дрехи. Не е голяма работа..
Смятам да облека една черна тениска със скъсани дънки и кецове или кубинки, обикновеният ми стил..

42.   Искам да кажа нещо на номер 15 и тези, дето го подкрепят:
Да, прави сте. Няма значение с какво ще си облечен, но тази тема е създадена с цел ЗАБАВЛЕНИЕ! Темата е за споделяне - с какво смяташ да се облечеш на 15 - ти септември! Какво му е лошото..? Ако сте толкова недоволни, вместо да спамите в темата изобщо не пишете!
Божее... щом ви е толкова, , грижа'' за тези бедни деца, направете някакво дарение, вместо да седите пред компа и да хейтите! Сериозно - нямате ли си живот!? Като не осъзнавате значението на темата - не пишете изобщо..
За темата:
Не съм мислила по въпроса, тениска и дънки, както обикновено.

44.   За номер 36:
Всеки си има вкус и стил на обличане. Това, че ни харесват неща, които на вас не ви допадат не значи, че грешим по някакъв начин. Освен това, не всеки може да си позволи роклички и герданчета.
Вашият коментар е обиден, не знам дали го осъзнавате. Нагрубявате вкуса на другите.

45.   Аз трябва да съм с бяла риза и вратовръзка.. иначе панталона няма значение, сигурно ще сложа сини или червени дънки и някакви кецове.

46.   До номер 31 и 35, нали това съм писала? Че знам за какво е сайтът, че виждам, че темата се харесва на хората и че сигурно това не е единственото важно нещо за тях. Последното може да прилича на сарказъм, но наистина не е.
А и честно казано и аз не съм учудена, защото напоследък повечето ученици отиват по-спортно елегантно облечени а първия учебен ден, децата са официално пременени от родителите им, но по-големите ученици си имат свой стил.
Няма лошо в това да харесваш модата и да се интересуваш от дрехи, просто в първия момент ми се стори... знаете как, ограничено, но както и да е. както казах, знам че не е единственото нещо в живота ви, а и такива теми, в които хората споделят простички неща наистина са приятни. Даже и аз съм писала, но за други неща.

*Silver Moon*

47.   Аз съм номер 16. И откъде сте толкова сигурни, че не даряваме пари и не помагаме? Въпроса не е само за това, кой може са си купува дрехи и кой не. Това не е форум. Такива теми са подходящи за тинейджърски сайтове, като капризен и др. Този сайт е главно, за да споделиш проблема си, да получиш някой полезен съвет. Тая тема просто не е за тук.

48.   Дънки, блуза с къс ръкав, кецове. Две гривни, един гердан, който винаги нося за талисман и обеци естествено.
Не е кой знае какъв ден така, че гримът ще е просто спирала и гланц ии спусната коса това е. Както един нормален ден.

Момиче на 13

49.   И аз съм съгласна, че първия учебен ден не е моден подиум, но все пак няма лошо да се нагласиш.. Все пак първото впечатление е важно :)

50.   Не виждам нищо лошо в това, че момичето пита.. Смятам, че все пак на първия учебен ден е важно първото впечатление!

51.   Според мен ще бъдеш супер сладка със някакво светло дънки и някаква блузка със къс ръкав или потник а в чантата задължително ръкави може и да си с кецове ама дето са със платформа те са сладки :) а за аксесоари може да добавиш някакво колие с обици и гривна а за прическата ако ти е дълга косата и ако ти е права си я остави така а ако ти е къдрава пак си я остави така според мен ще те харесат приятелките.. Късмет мила :)

52.   На 15 септември ще се облека така както бих ходил и някой друг обикновен ден.

53.   Вие в първи клас ли ще сте , за да говорите за първо впечатление. Вече не знам колко години сте били в училище и ви познават. Добре де, за тези които ще са в ново училище, кой ще ви гледа точно вас сред цялата тълпа от такива като вас. Не че трябва да носите раздърпани дрехи и скъсани ама какво толкова вече сте се впрегнали. И кой го интересува какво ще носите на първия учебен ден че ще го пишете тук. Дънки, полички и роклички. И тва е! Какво необичайно има...

54.   Е добре де , не нападайте момичето , няма нищо лошо да се вълнува от това , как ще бъде облечена !
Аз ще съм с рокля и обувки тип пантофка !
Успех !

55.   Аз ще бъда с бяла риза (от униформата), черен панталон, обувки тип пантофка и чанта!

56.   Училищното настоятелство на моята гимназия изисква да се носи униформа, така че гледам всеки учебен ден, дори и на 15-ти септември, да се спирам на черно, бяло, синьо и подобни нюанси .