Споделена история от Тинейджърски

Коя от двете да си взема?
Здравейте.
Фен съм на компютърните игри, много обичам и игрите-симулатори. Любима ми е Симс. Наскоро излезе и 4-тата част от поредицата и си мислех дали да не си я взема оригинална. 3-тата част също не е за изпускане, но се чудя дали да не си взема нея, първо защото е в пъти по - евтина второ защото бъгове в новата сигурно са повече от хиляди. Не искам да си купя игра и после да съжалявам. Ще мине време, ще я подобрят но все още се чудя. Вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Аз бих взела 3та. Много по ми харесва, играла съм и 2те. ;)

2.   Няма смисъл да си я купуваш. Играта струва 90 лв, а десетките DLC- та които излизат ще ти излязат 3-4 пъти по-скъпо от самата игра. Имаме си zamunda в БГ :Д. От 2 години не съм играл игра, която да си заслужава да се купи.

3.   Аз си свалих Sims 3 от интернет и си намерих и код за активация и сега си го имам, по-добре си го намери и ти, търсила съм 3 дни и се измъчих, но успях.

4.   Защо ще си я купуваш има я по торент тракерите и е със всички допълнения излезли досега, а купиш ли я ще трябва отделно да дадеш сумати пари за допълнения. Иначе аз повече харесвам симс 3, 4 още не съм я играла

5.   Регистрирай се в Стийм и чакай да излезне намаление на играта, която избереш. Те често намалят цените до 10тина лева и така ще можеш да си купиш и 2те. Само ти трябва карта, с която да си направиш онлайн разплащането. Може да използваш на родителите си, ако ти позволят.

6.   Сериозно ли мислиш да дадеш над 100лв. за подобно нещо?! Сериозно?!

7.   Историите тук масово затъпяват. Това е сайт за споделяне на истории! А не " Ами чудя се дали да си я купя ама не искам да съжалявам. " Еми като не искаш да съжеляваш не си я купувай. Освен това според мен е много глупаво да хвърляш толкова пари за някаква си игра. Това е лично мое мнение, разбира се, всеки си прави сам избора.
*THG*

8.   Авторът:
Номер 6 - не съм казал, че ще дам над 100 лева за играта. Просто исках да чуя вашите мнения коя от двете е по - добра, ако мислите че 4-тата е по - добра и въобще ако добре се развие като цяло ще изчакам цената и да спадне поне до 50 и тогава да си я взема. :)
До всички останали - благодаря ви, в крайна сметка и аз започвам да мисля че третата част си заслужава повече. А това със Стийм, хрумвало ми е дано нашите позволят да ползвам някоя от техните карти. :)

9.   Като ви чета коментарите направо се отчайвам. Вече съм убеден, че в България гейминг НЯМА!!! Кво се стискате тука за 20 лева, човек ще каже, че ровите по кофите! Ако целия свят пиратстваше, кой щеше да прави игри? Дайте ги на създателите тея пари вместо за на цар Киро фалшивата ракия, щото игрите не стават без пари!
А относно темата, чувал съм, че тройката е по-хубава и има по-малко бъгове, че е по-евтина!