Споделена история от Тинейджърски

Невъзможна любов
Здравейте! Пише ви 14 годишно момиче, което не знае как да постъпи. Незнам дали да послушам сърцето или разума си. Той е на 19 години. Разведен наркоман, който е мюсулманин. Всичко започна когато ме забеляза. Отначало незнаех нищо за него, но научих от приятели. Първата стъпка беше да ме заговаря, да ми прави комплименти и да ми поиска номера, но естествено аз не му го дадох. Няколко дни по-късно ми звъни непознат номер. Аз вдигнах и говорихме около 10 минути. Само да ви кажа, че е най- красивото момче на света. И така продължихме да си говорим няколко пъти, но единия път от тях той поиска да се видим. Аз отговорих положително, но си изключих телефона, за да не ми звънне да излезем. Истината е, че го харесвам и даже обичам. Той е забавен, красив и умен.. Постоянно си мисля за него! Знам, че не е правилно да изляза с него. Не съм толкова наивна, за да се дам на непознат, но нещо в него ме влече..

Коментари

1.   Това е някаква шега, нали?
I don't wanna live on this planet anymore!!!

2.   Мила, внимавай, защото можеш да си изпатиш много лошо! 19 годишен, разведе (кога пък успя да се ожени, че и да се разведе? ! ), наркоман, че и мюсюлманин... по-ужасяваща комбинация трудно можеш да измислиш. Всяко едно от изброените неща е потенциална опасност.
1. На 19 е, а ти си само на 14.
2. Разведен на тази възраст означава само едно, че жена му е избяга от него след съвсем кратък брак. Сигурно си има защо. Примерно е насилник.
3. Наркоман... това има ли смисъл да го коментирам въобще?
4. Мюсюлманин. Не си малка и сигурно си наясно как третират жените мюсюлманите. Е, ако искаш да те третира като втора категория и да те бие с повод и без повод...
Така, че колкото и да го харесваш, колкото и да ти е симпатичен, в интерес на собствената си безопасност НЕДЕЙ! Защото дори нямаш идея в какви проблеми може да се вкараш с такъв човек.

3.   Любовта с времето отслабва, но последствията от грешно взетите решения понякога остават до живот.

4.   "Не съм толкова наивна, за да се дам на непознат, но нещо в него ме влече.. " - жестоко се съмнявам, че не си толкова наивна. Ама ако ти се занимава със СПИН, абстиненция, кражби и нежелана бременност на 14, кои сме ние да те спираме?

5.   Слушай сърцето си! Винаги, винаги, винаги! Не прави грешката като мен да слушаш другите или пък разума си. Не ми хареса това, което каза, че е наркоман, но пък ако се държи така както трябва с теб и наистина се чувстваш с него добре опитай :)

6.   "Разведен наркоман, който е мюсулманин. " - на по-лошо от това място не можеш да си насадиш трътката, вервай ми!
Че и наглец отгоре на всичкото!

Ще пищиш и ще ревеш така, както никога не си си представяла, че можеш!

7.   Малко ти е объркана историята. От части разбрах горе-долу нещо и даа.
Първо го опознай. Излезте няколко пъти, ако си допаднете и ако се държи яко с теб, няма причина да не тръгнете. Но ако е само заради секса с теб не му се давай и не бъди наивна ако ти прави намеци още от началото. Вярно е, че е на 19 и има нужда от това, но ако не си готова за такава крачка (предполагам, че не си го правила досега) по-добре недей, за да не съжалиш после като те зареже, след като те.... :) Като се има и в предвид, че е и наркоман, доколкото разбрах.. внимавай! А и на мюсюлманите разбиранията са им малко по-различни, особено ако са вярващи. Както ти казах за начало го опознай и после прави каквото ще правиш и мисли! :) Успех.

SS#

8.   Ако няма дете не виждам пречка да илезете, разликата ми с приятеля ми също е 5 години не е нищо, аз съм също съм от друга религия и той от друга, а до колкото до наркотиците ако се обичате истенски ти би го променила да спре или той сам ще спре, и аз спрях заради моя приятел, все едно чета моята остория :))

9.   Ако няма дете не виждам пречка да илезете, разликата ми с приятеля ми също е 5 години не е нищо, аз съм също съм от друга религия и той от друга, а до колкото до наркотиците ако се обичате истенски ти би го променила да спре или той сам ще спре, и аз спрях заради моя приятел, все едно чета моята остория :))

10.   Наркоман и разведет иси на 14? Момиче не прави грешка, която на по-късен етап, ще съжаляваш! Намери момче, което да е нормално, колкото и до този наркоман не излизай, ще повлече и теб и после трудно ще се измъкнеш. Още си твърде малка, за да си 100%, че наркома си е за теб. С 300км/ч бягай от него

11.   "19 години. Разведен наркоман, който е мюсулманин." ми беше достатъчно да прочета,за да ти кажа- НЕ.

13.   Не виждам кое не е наред в тази ситуация?
Те жените все по боклуци си падат, така че не се шашкай - всичко е на 6.

14.   Номер 1, паля ракетата, идвай с мен да живеем на Луната! -_- То достатъчно е, че е с 5 години по-голям, а това, че е разведен и бивш наркоман - още по-зле! Жените или излизат само с боклуци, или се свалят с много момчета... И в двата случая отстрани изглежда грозно, и то наистина е така! За теб възрастта може да е само число, но за него килията няма да е просто една стая. ;)