Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, но не е за мен...
:) Здравейте,
Преди няколко месеца се запознах с едно момче. Той е толкова по-различен от мен. Първо разликата в годините, аз съм на 14, а той на 19. Наистина много го харесвам. Излизаме от около 2 седмици. Прекарваме си супер, всичко е идеално. Но в мен остава една мисъл, че всичко това е грешно. Той е на 19 години и изобщо не е тръгнал по добър път. Постоянно е по някакви кръчми..... Пуши и пие. Подозирам, че смърка. И знам, че не трябва да съм с него, тъй като не искам да пропадам, искам да изучавам нови езици, да се науча на много нови неща. Той не ме спира, но до него се чувствам незначителна. Сякаш това, че не пия ме прави глупава. Идеално знам, че НЕ е така, но така се чувствам. А и пред мен говори едно, а после прави друго. Мислила съм дали да скъсам с него, но всеки път, като го видя... Просто не си представям, че бих могла да поставя край на излизанията и всичките хубави моменти. Та, въпросът ми е какво да правя? Да остана ли с него и да чакам времето да покаже какво ще стане? Просто съм объркана..:)

П.П
Знам, че разликата в годините е доста голяма, първоначално не исках да излизам с него, но реших да опитам...

Коментари

1.   Не разликата в годините ви е толкова голяма, колкото това, че сте с различни интереси. А това е най-важно!

2.   Като цяло не може да знаеш, дали един човек е за теб, ако поне не направиш някакъв опит с него. Но както казва и номер 1, разликата в интересите и заниманията ви е голяма. Трябва да имате поня някакви сходни интереси, за да може да се получи и нормална връзка. Пък и щом осъзнаваш, че има лоши качества с него, се откажи.

3.   WooW ti на 14 а той на 19 WoooWWw Леле, момиче, браво! :п Поздравления! Тц, тц само така-батковци, но и аз бях така .. само, че аз съм на 13, а той е на 16 и той така беше и накрая го зарязах, защото въобще му нямах вяра.

Постоянно беше пиян и пушеше около мене, като знае, че аз мразя дима .. и постоянно си мислих, че ме мами докато е пиян и където ходеше имаше много момичета и не знаех..

Мислех си, че ме прави на луда за това реших да не се занимавам с такива, а да си градя успеха ... Той искаше и доста от мене да правим някои неща, които не са за 13годишни и това беше основната причина, НО ако твоят мъж :P е добър човечец и не иска много от тебе, или ако ти нямаш нищо против, може да си останете, но не се задържайте много .. не знам как родителите ти са одобрили, но се досещам, че може и да не си им казала, де.

.. А той иска ли да правите *екс? да знаеш, че на по 19 години са доста загорели и може някъде да те опъне без твое позволение ... внимавай, но зависи и от характера му

BY Baba Qga :P ^^

4.   Авторка: Разбира се, че иска секс... Но аз в началото му казах, че не съм готова поне до минимум 16 години. Не знам какво мисли, но не ми е правил кой знае какъв проблем до сега. Наскоро пита дали съм готова, но нищо повече. А с неговия начин на живот имам същите притеснения като твойте, дали като излезе няма да спи с някоя друга, а после да се върне и да ми каже, че нищо не е станало...