Споделена история от Тинейджърски

Срамувам се от тялото си
Здравейте... Значи аз съм тийнейджър, който го е срам леко да си показва тялото пред хората ...
Нали знаете - идва плаж, море, лято .. ии трябва да сме с бански, разбира се ..
Но мен преди няколко години ме оперираха от апандисит ии имам белег .. Вижда се ! Не много, но пак е нещо ...

Другото, което е искам малко по - плосък корем... И (извинявам се не помня как се казваше мястото под корема, отстрани) това място нормално ли е да е някак реброто леко да изкача? :D знам, че ви звучи смешно, но нормално ли е?

И ако не е как да го оправя някак си е прекалено плоско или не знам как по - точно да се изразя .. Не е заоблено . Аз пък си мислех, че е от гащите, защото повечето са с ластик и стягат , от него ли е ?

Та ето и въпросите ми към вас:

..Знаете ли крем за зарастване на белезите?
..Ами това второто, което ви казах, дали е нормално и ако не е как да се възтанови ?
.. Как да получа по - плосък корем ?
Ии Последно .. Знаете ли спорт, от който мога да стана висока .. аз съм около 160, но искам да порасна с около 10 см ..

Благодаря ви, предварително =]

Коментари

1.   Спорт - баскетбол, волейбол... , но няма НИКАКВА гаранция. Височината не идва от спорт, а от генът-ако нямаш този ген, и с въжета да те теглят, нищо няма да стане.

Плосък корем - йога, пилатес, коремни преси, фитнес, правилно хранене (най вече!)

Крем за белези - ?!? И на мен ми го вадиха но дори и тогава почти не личеше... питай "ДжиПи"-то, или дерматолог, но пак няма да има кой знае какъв ефект, ще си има следа винаги.

Това второто - :D под корема, отстрани са паласките (предполагам това имаш предвид)-може да стърчи.... предполагам таза? И не е от гащите :D Продължавай да си ги носиш. В твойте години таза на момичетата се разширява като последствие на физиологичното развитие и ако си по слабичка е нормално костите да изпъкнат.
не се срамувай от тялото си. много хора са точно като теб и това не трябва да те спира да си прекараш хубаво на плажа/басейна:)

М.

2.   Здравей!
Крем за белези ползвах преди години, карах мн тежка едра шарка. Мисля, че се казваше Мадекасол или нещо от сорта. Пробвай в някой аптека

3.   "Мадеказол" е кремът за белези, но баща ми имаше тежки изгаряния и сега пие хапчета с такова действие, но те са от Франция. В БГ надали да намериш крем за белези, или нещо такова

4.   Всяко едно момиче има някакав кусур.
Коя с дебело дупе, коя с коремче, коя с белег, голям нос къси крака и тнт!
Не бива да се притесняваш, никой не е перфектен!
Аз лично, също имам коремче и малко паласки, но какво пък не се бия за стрък целина с майка ми и не ставам анорексичка ..иии чесно да ти кажа, не му пука от това!! Отиваш си на плажа лягаш си, печеш си се, носиш си банския без никакви комплекси! Който ще те хареса, ще те хареса такава, каквато си!
Със здраве!

(И)

5.   А бе ти да не мислиш че на момичетата им пука дали имаш белег или не.Моят приятел също има белег на гърба ама аз пак си го харесвам.

6.   Аз съм момиче и да ти кажа много не гледам такива неща ;)...Един приятел има белег на лицето обаче мацките му се лепят като мухи на мед ! Не се притеснявай..ако момичето види в теб истинската любов няма да гледа тези малки подробности :)