Споделена история от Тинейджърски

Да имаш компания и все пак да си самотен
Момиче на 16 съм от не много голям град. Ще карам направо - излизам с едни момичета, обаче с всяка една по отделно, защото имат различни интереси и говорим за коренно различни неща, аз някак си успявам да поддържам отлично отношения с тях и ги предразполагам да ми имат доверие. Момичетата са ми връстнички и 3-те от тях си имат сериозни приятели и вече са спали с тях. И всяка от тях каза, че го споделя само на мен. Което малко ме натовари и стресира. Не самия факт, а това, че и 3-те ми го споделиха.. Другото момиче е специалното момиче. Аз съм влюбена в нея, другите са ми наистина просто приятелки, а нея я обичам по различен начин, обичам да прекарвам време с нея, да се забавляваме, тя ме познава отлично и с нея наистина ми е най-готино, защото съм влюбена в нея. Но тя си има приятел. Нейния приятел обаче е много агресивен. Беше я удрял, когато се скарали. Крещи й, обижда я, но тя го обича и не знам честно казано какво намира в него. Казах и че заслужава човек, който я цени и с когото няма да е в постоянен страх, че може да и се развика, но не -тя твърди, че е различен и рядко се проявява като груб. И така, тя ми споделя за него. Още не го е правила, но той много настоявал. Аз съм в паника, че тя ще го направи и аз тотално ще я загубя. До миналата година имахме взаимни чувства, но заради него, не се получи. И сега излизам с нея всяка вечер, чувам се с приятелки и накрая отивам до едно мое местенце, изпушвам 4-5 цигари наведнъж, първоначално се само съжалявам, чувствам се адски самотна и накрая след последната цигара се чувствам успокоена и се прибирам. И това се повтаря редовно... Далеч не съм грозна, малко по-срамежлива съм. Имам момчета приятели. Не съм хомо, а бисексуална, но честно и двете не ми вършат работа, защото в крайна сметка съм си самотна.

Коментари

1.   Нали се досещаш, че на каквато и възраст да се (предполагам сте под 19-18) вие не сте сигурни какво искате, ти може да си сигурна, но като уж сте имали взаимни чувства тя всъщност само да си е въобразявала, или ти в момента. Може и да не ти казва абсолютно всичко за връзката си, може да те обича но само като приятелка - съжалявам но това е моето мнение. Иначе вярвам във всякаква любов.

3.   Аз си имам приятел, но съм също бисексуална и да ти кажа честно, ако имаше момиче с което можех да бъда, щях да зарежа момчето. Изпитвам много по-голямо желание към момичетата, с бившите ми приятелки ми беше по-добре. Жалко, че не съм аз това момиче което харесваш. Иначе от една страна бих ти казала, че тя ако искаше да е с тебе нямаше да си търси оправдания, а щеше да го зареже и да е с теб, нямаше да има колебания ако беше сигурна, че иска да бъдете заедно, никой не я е принуждавал да тръгва с него, явно и тя има някакви чувства към това момче, от друга страна имам приятелка, която в началото много обичаше гаджето си, обаче после и той започна да я бие и тя се опита хиляди пъти да го скъса и той я причакваше до тях и я заплашваше и я удряше и тя не посмя да го скъса и до ден днешен са заедно и правят секс и всичко, което той иска и тя свикна с него. Или тази твоята приятелка го обича, или се страхува да го остави. Попитай я за това.