Споделена история от Тинейджърски

Защо ми се прави на ревнуващ и непрекъснато търси физически контакт, а не прави нищо по-така?
Ще се постарая да съм възможно най-кратка.

Запознах се с едно момче преди няколко седмици, покрай няколко общи приятели и съученици. Направи ми впечатление още в началото, понеже беше адски забавен и весел, не говореше глупости и не се правеше на голямата работа като останалите.
Взе ми скайпа още на първия ден, писахме си известно време, след няколко дни се видяхме пак с него - и с компанията, покрай която се бяхме запознали, де.
Започна да се закача с мен, да ме гушка и прегръща, да ме гъделичка, абе ясно ви е за какво става въпрос. Зъбеше се на един, който си показваше мераците към мен и след това ми го хранеше, все едно ревнува наистина.
И цялата тая история се повтаря няколко пъти. Виждаме се, никога само двамата, все с компания, ходим по градинки или наляво-надясно, той - винаги до мен, хванал ме или под ръка, или през рамото, прегръща ме непрекъснато, гушкаме се по сто часа за "чао" и "здрасти" ... обаче не прави нищо. Не се опитва да мине
въпросната граница, не се опитва да ме покани да излезем, дори не ми се натиска.

И двамата сме свободни, аз и не търся сериозна връзка в момента, нещо по-неангажиращо ми трябва. Не бих се занимавала с него, защото е адски несериозен, обаче проблемът е, че ме привлича УЖАСНО много. И точно противоречивото му поведение ме кара да го искам още повече ..

Та въпросът ми е следният - има ли смисъл? Какво иска тоя човек от мен? Защо ми се прави на ревнуващ и непрекъснато търси физически контакт, а не прави нищо по-така?

Мери предварително за отделеното време.

Коментари

1.   Търси точно това, което търсиш и ти - неангажираща връзка... А ти сама си си отговорила на твоя въпрос:
"Какво иска тоя човек от мен?".

Отговора е:"ме привлича УЖАСНО много. И точно противоречивото му поведение ме кара да го искам още повече.."

Явно си е постигнал целта.Въпроса е твоята цел каква е от тук - нанатък?В момента той "води" , а ти го "следваш"!
Ако не сикаш да е така , се дръж по-дистанцирано за известно време. Успех

2.   Мисля , че той те харесва, но иска ти да го попиташ дали иска да сте заедно..

3.   Попитай го дали иска да излезете само двамата
И ако се навие - виж как ще се държи
Предполагам че не е срамежлив щом те гушка пред другите и е весел човек - център на внимание ;))
Действай по-смело - ако не - забрави

4.   ...Прочетох го това и видях себе си :D и аз бях едно такова момче преди няколко месеца... запознах се с едно момиченце което ме привлече и почнах да и влизам под кожата. не търсех нищо конкретно, просто да се позабавляваме; и ние така се натискахме постоянно, но така и не и посегнах. няма да крия че съм загорял достатъчно много :/ но не исках тя да си прави някакви празни заключения от преспиването ни и за това се дистанцирах. пак се срещаме от време на време чрез общи познати и си говорим, та поне си останахме приятели:)

М.

5.   Според мен тук става въпрос за един конкретен тип момчета - "неуверени пичове". Значи хем се прави на интересен, хем е душата на компанията, забавен, остроумен, привидно смел, красавец, но когато стане дума за интимност дава отбой. Нямаш си и на представа колко много момчета са така. Аз също доста време бях в това число, преди да се оттърся от този си недостатък. Спокойно - просто чака ти да направиш "втората крачка".
FerNando