Споделена история от Тинейджърски

Физическо в училище
Здрaвейте. :)
Кaкто се рaзбирa от зaглaвието нa темaтa- проблемът ми е физическото. :дд Осъзнaвaм колко глупaво звучи, но нaистинa се притеснявaм зa този предмет. Не искaм дa се опрaвдaвaм, но минaлaтa и по-минaлaтa учебнa годинa се освобождaвaх (Имaм aстмa. ) и сегa не могa дa се спрaвям с нормaтивите. Кaзaх го и нa мaйкa ми- имaм огромно желaние дa спортувaм, a и aстмaтa ми по никaкъв нaчин не ми пречи, но не скaчaм двa метрa и не могa дa игрaя волейбол. :/ Нямaм къде дa се упрaжнявaм освен в училище, но тaм игрaят добрите в спортa, a aз стaвaм зa смях. Обмислях дa се освободя пaк, еднa моя приятелкa го нaпрaви без дa имa здрaвословни проблеми. Кaкто и дa е, нaдявaм се дa получa някaкъв съвет. :)
Блaгодaря Ви.

Коментари

1.   Да не би да се казваш павел? Просто питам...

2.   До Н1- ъъъ, не? :д
От aвторкaТA

3.   Боже моооооой, имам абсолютно същия проблем. Не мога да играя волейбол и оттам съответно идва и нежеланието ми. Притеснявам се повече за физическото, отколкото да кажем за някой основен предмет. 5 години се занимавах с плуване, но имам "панически страх" от групови спортове. По едно време обмислях и варианта да ходя на уроци по волейбол, но също се притеснявам. Не мога да се пречупя и в училище и където и да е, защото основно в мислите ми е само как ще сбъркам и това ще бъде последвано от бурен смях. Няколко пъти дори съм плакала, защото и учителката ми не е от най-съчувстващите хора и ме е залива с 4ки. Дори не ми пише реалните оценки от нормативите, въпреки че и аз там съм добра!

4.   По-добре се освободи.

5.   Аз просто не играя волейбол щот ми е тъпо

6.   Здравей. Разбирам проблема ти. Аз в момента тренирам волейбол и има много хора от класа ми които казват че не могат да играят волейбол, но с времето се научиха. Ако има някой при теб който може да играе волейбол ( или тренира) го помоли за помощ. Трябва да се включваш редовно в играта за да можеш да се научиш. Не се притеснявай че можеш да станеш за смях. Тези които ти се подиграват са големи идиоти. Не им се връзвай. Ако продължаваш да опитваш ще се научиш. Номер 3 не се притеснявай да ходиш на тренировки по волейбол. При нас всяка седмица идват нови момичета и всички от отбора им помагаме да се научат. Дано да съм била полезна. :) :) :)

Mimeto

7.   Пф изобщо не се притесняваййй! ;д
Ти си луда.. аз живея в чужбина и тук по физическо правим някакви ненормално трудни неща, но понякога остава време и за волейбол. Тук хората/децата са малко надути и се мислят за голямата работа, но в спорта никакви ги няма ;д По физическо си правим кефа и даже ни е забавно когато някой направи нещо глупаво или сбърка и така се забавляваме.. ;д Просто се отпусни.. Предполагам, че не си единствената,която не може да играе волейбол..Е тогава играй с някой който също не може и се упр само вие 2мата или правете нещо друго.. ;д Разпускайте си в физическото вместо да се притеснявате.. Това е един от най-яките часове:) Иии успех на авторката! :)

SS.16

9.   Хаха и аз имам подобен проблем.
От 1 до 8 клас бях освободена, ама ся тая година изведнъж ми хрумна, че трябва да играя ;д и сега малко и мен ме затрудняват баскетбола и волейбола... ;дд

10.   Ти си гледай другите предмети! Физическото го остави!