Споделена история от Тинейджърски

Размяна на подаръци в класа!
Здравейте!

Разменяме подаръци в класа.. МомИче съм и на мен ми се падна момче.. Нямам си представа какво да му подаря.. Ние сме 8ми клас (14год. ) и всички се познаваме от 3 месеца и точно с него не общувам(не, че имам нещо против него, просто не си говорим толкова)..

Сумата, която определи класната е около 10лв.

За сега се сещам само за някакви сувенири с тема "Коледа".. някакви други идеи?

Благодаря :)

Коментари

1.   Миналата година в 8 клас и ние си разменяхме. До колкото си спомням всички момичета, които имаха да подаряват подарък на момче, му купиха някакъв коледен сувенир. Но ако пък си чула, че се интересува от някакъв спорт или харесва някой изпълнител, вземи му нещо, свързано с него. Може пък и да го питаш какво харесва, за да се ориентираш, няма нищо лошо.

3.   До 10 лв освен някоя дрънкулка, която ще метне веднага след като се прибере, друго няма какво да му дадеш. Аз подарих един автършейв който не ползвах.

4.   Купи му някоя забавна щуротия от карнавален магазин, като ампули с пръдня, изкуствено лайно, фалшива кръв. Идва нова година, така че можеш да му купиш мега яки пиратки - едни триъгълни, цепят бетон направо.

5.   Портмоне мисля че е добра идея

6.   Миналата година (8 клас) и ние трябваше да си подаряваме подаръци и на мен ми се падна момче, с което не общувах много. Той много обичаше физическото и му подарих волейболна топка.

7.   Оф... И аз съм със същия проблем, попринцип харесва футбол.... -.

8.   Случайно да си в китайската паралелка? хД Лично аз, бих ти предложила да му подариш нещо спортно.

9.   Типичното нещо е парфюм, дезодорант, одеколон. Всичко това в комплектче ще ти се върже някъде около 15лв, може и малко повече..
Ако харесва футбола му вземи една оригинална топка, спортен екип или чифт класни маратонки.
Разпитай приятелите му, дали е фен на някоя група и му вземи плакат или тениска с групата. ;)
Може да потърсиш по магазините някоя гривна или часовник, мисля, че ще се зарадва на някое от тези неща!! :3
От онези големите слушалки за компютри, телефони и т. н.
Ако играе някоя игра на компютъра например като League of Legends, WoW, Minecraft и т. н. в ebay. co. uk има доста хубави и интересни джунджурийки.
Успех!!
*just*

10.   Малка пиро-батерия с 10 изстрела. Това е малка четвъртита кутийка с размери колкото кубчето на Рубик направено от залепени една до друга картонени шпули. Поставя се на земята на открито, заплава се едно фитилче и изстрелва последователно 10-12 цветни ракети, които излитат, пръскат се и светят в различни цветове.
Гарантирам ти, че ще си умре от кеф и ще му се издигнеш в очите!

11.   Това с пиратките наистина е добра идея те са момчета дай им да се занимават с глупости и ще са щастливи :D

12.   И ние ще си разменяме. Аз сигурно ще купя коледна чаша, сувенир.
Нещо коледно – може и коледна книга:)