Споделена история от Тинейджърски

Не спирам да мисля за него от година, влюбена ли съм?
Това е може би третия път, който пиша тази "история", моля да се публикува, тъй като е важно за мен, а не намерих точно същата информация в интернет.

Привет! Момиче на 15 съм и миналата година се запознах със класа си, който не ми направи добро впечатление... Но той, той си беше просто единствен. Честно казано не сме някакви близки приятели, но не сме и безразлични един към друг. Миналата година започнах да го харесвам и все си казвах "Ще ти мине, ще ти мине. "- така и не мина. От тогава всяка вечер преди да заспя си мисля за него, мисля как искам да съм в прегръдките му, как искам да вкусам устните му, как искам да говоря в продължение на часове с него, мислех си за разговорите които сме провеждали, чатовете които сме имали.. Наближаваше края на 8 клас и се надявах, че лятото ще го позабравя, така ли иначе нямаше да се виждаме и да се пишем, да ама не, стана още по-зле. Мразя се за това, че мисля само за него, а сигурно нямам шанс със него. Гадното е, че дори не съм грозна (не се хваля), той самият ми е казвал, че съм красива, както и много момчета, имам си много обожатели, но не мога да бъда с друг когато мисля само за един. Мисля, че всеки е попадал в такава ситуация, моля ви не мога да мисля нормално вече, където и да съм с когото и да съм, само той ми е в главата и не мога да се концетрирам върху нищо. Някакви съвети, нещо? :)

Коментари

1.   По-голям съм, момче съм и знам какво е. Не мога да си я избия от главата и така. Вече мина година и половина и сякаш става още по-зле. Освен да го замениш с друг няма какво да направиш. Особено, ако си влюбчив водолей като мен.

2.   Към номер 1: Блaгодaря ти, но опитвaх и не се получaвa... :)

3.   И аз се опитвам, и при мен не се получава. Знам какво е. Не мога да ти помогна. Само мога да ти кажа, че не си сама.

4.   Не се опитвай да го забравиш, няма да стане!!! В тази ситуация, най-тъпото нещо е да НЕ предприемаш нищо към него. Говоря ти от личен опит. Момче съм на 18 и всеки път като съм около нея, съм абсолютно неадекватен, много забивам. Нямам тази мъничка доза непукизъм, която е нужна за да опитам да я свалям. Ама абсолютен БАСТУН!!! Та идеята ми е, че квото и да направиш ще е по-добре от нищо. Възползвай се, от това, че си момиче и от това, че вече има някакви симпатии към теб.

5.   При мен беше почти същото 9 месеца само че бяхме заедно откакто ни скараха беше мн гадно седях сяка нощ до 2-3 вечерта. Но един ден стана забравих я сещам се за нея но е минало и ми е все тая. Ще стане спок.

6.   И аз съм така вече от 2 месеца.

7.   От Авторката: Както казах мина вече година и почнах да се притеснявам и дори да се усилва, не знам вече какво да правя.

8.   Ами говори с него. Възползвай се от всяка ситуация. Върти се около него, но не се прави на много луда или нещо такова. Все някога ще стане. Работата е там, че не трябва само да мечтаеш, а и да превърнеш мечтата в реалност. ;) Късмет!

Gwen

9.   Аз съм в подобна ситуация... не мога да спра да мисля за едно момче, с което преди 2 години и с още едни приятели бяхме неразделни!! Той... ме приемаше като сестра и мисля, че все още е така. Нито живеем в един град, нито се виждаме, нето чатим, нито нищо, но аз от няколко месеца не мога, просто не мога да спра да мисля за него... Наскоро му писах... нищо особено.. чувствам се гузна, че го харесвам, защото една от най-добрите ми приятелки го харесваше много, ама много сигурно преди по-малко от 2 седмици, а аз не съм споделила това на никой... нито на майка ми, нито на някой друг. Всяка вечер си мисля за него, дори и през деня. Винаги си мисля, че ако погледна през прозореца ще го видя.. но той вече от близо година спря да идва на тук. Аз нямам близки в града му и е изключено да отида с най-добрите ми приятелки.. все той ми е в главата! Често ми се случа вечерта да се моля да го сънувам. Не знам как да привлека вниманието му. През деня се сещам за толкова много въпроси, които искам да му задам, но когато тръгна да си пиша с него, както се казва, губя ума и дума. Не знам какво да правя. Нямам никаква надежда, че можем да сме заедно. Просто скам да го забравя, но не знам как..