Споделена история от Тинейджърски

Наргиле
Здравейте момиче на 14 съм-8 клас от София. Винаги съм искала да отида на наргиле. Днес се видях с приятелка от старото училище и тя каза, че също иска да ходи. И двете ще ходим за първи път и искам да питам къде да ходим и колко струва примерно за един час, а и също после ще миришем ли, защото не искаме родителите ни да разберат. Моля без злобни коментари. Благодаря предварително.

До администраторите: моля публикувайте историята ми :)

Коментари

1.   Здравей, малко ми е кофти да обяснявам на 14 годишно ДЕТЕ къде може да ходи да пуши.. но все пак, щом си попитала.. Не съм от София, но преди месец като ходих, един приятел ме заведе в един наргиле бар близо до 127-мо СОУ. Вдясно от входа на училището по една уличка, то се вижда-от дясната страна на улицата е. Доколкото знам, не правят проблем за възрастта, защото имаше и ученици. Дано съм те упътил добре, ако не-пак питай, ще се постарая повече.

2.   Няма такива неща за 1, 2 часа. То се взима наргилето и си го ползваш колкото искаш. Иначе има много варианти - в Надежда - Face to face, Арабеска, Наргиле бар "Сахара", "Red house" етно-наргиле.. И още много. В Face to face e най-евтино 2 лв е наргилето :) И няма да меришеш, това не са цигари..

3.   Еми имало спец наргиле барове даже в момента пуша с вкус на мандарина. Не няма да миришете ако пушиш цигари ще се очудиш какво е наргилето супер леко е аз не пуша цигари и бълваш много дим за пари не знам избираш си вкус на тютюна правят ти го наргилето палят ти го и пушиш дърпаш дълбоко. С каквото го избереш на такова ще има вкус мойто в момента е с мандарина и е супер якото. това е :)

4.   Не, не мирише. Цената зависи от мястото - аз съм виждала от 6 до 20 лева.

5.   Много благодаря на всички наистина ми беше важно
Авторката^^

6.   да отидеш на наргиле олее ужас ахахаха даже не знаят кво ще правят и как да го кажат големите работи и многоо им се пушело.. вчерани келемета