Споделена история от Тинейджърски

Как да разбера дали той ме харесва?
Здравейте,
аз съм момиче на 15 години и харесвам едно момче. Той е на 14. Много негово приятели ми казват "Той ни каза че той те харесва много, но го е срам да ти каже". Аз също съм от по-срамежливите. Когато се видим той винаги ми се усмихва, понякога ми намига и много често не отлепя поглед от мен. Въпреки всичко това аз все още не съм сигурна дали той ме харесва ими не. Въпросът ми към вас е как мога със сигурност да резбера дали ме харесва или тези намиганя и усмивки са само приятелски?
Предварително благодаря на всички които ще отделят от времето си за да ми напишат някой и друг съвет.:) :) :)

Коментари

1.   Ако се познавате отдавна и той ти намигва и ти се усмихва, би било нормално да сметнеш, че е приятелски жест. Но при положение, че не сте близки, а прави това, повече от ясно е, че има симпатии към теб. Усмихвай се и ти. Като ти намигне, отиди при него и го поздрави, попитай го как е, какво прави...завържи разговор и сама ще разбереш дали те харесва. Ако е така, въпреки че е срамежлив, ще се заговорите и неудобството ще премине.

2.   Сприятелете се, пък то после само ще си дойде, ако и двамата имате чувства един към друг. Не го притискай, но му давай знаци, че му се кефиш. :)

mosh

3.   Естествено, че те харесва. По всичко си личи. Казал е на твоите приятели че е така и на всичкото от горе не отлепял очи от теб. Един приятел просто не прави такива неща ;) няма да те саветвам да отидеш и да му кажеш, защото е леееко казано глупаво и щом ти (както и аз) си от срамежливите, можеш да направиш много други неща. Като да му вземеш скайпа например, да си говорите по-често - ей такива неща :) Успех ;)

4.   Харесва те

5.   ами един съвет от мен вместо да се чудиш иди и леко похвани темата и накрая го попитай директно а също съм от адски срамежливите момче съм и ти кавам че този метод при нас деиства

6.   Аз съм в същото положение. На 12 съм. Той е от моя клас. Много го харесвам. В някои часове ме гледа продължително в очите и аз му отвръщам със същото. Дали ме харесва? Понякога си мисля '' Няма начин да не ме харесва. ", но понякога "Да бе да! Той и аз? ! По нищо не си приличаме. ". Какво да правя? Да му призная ли, или да го чакам той да го направи? Помагайте! Моля ви! О, и това момиче горе дето иска съвети - ХАРЕСВА ТЕ!!! СЪС СИГУРНОСТ!!!

7.   Каже те ми какво да направя за да си намеря гадже съученичките ми вече си имат а аз НЕ . Ако имате някакви идеи моля ВИ помогнете

8.   За да си намериш гадже бъди естествена, пък това ще стане от само себе си. Това е за номер 7. За номер 6-говори с него момчетата често се издават без да разберат. И най-накрая момичето със статията-както казах на номер 6 говори с него и ще разбереш.
Боби-да знаете момиче съм!

10.   момичето, което е на 12 години според мен може да те харесва, но за да си сигурна попитай приятелите му и така ще разбереш, но може и по друг начин: намери скайпа му и си говорете и така ще разбереш дали те харесва.

11.   Офффф тоя сайт се напълни с тъпи теми от типа ;Харесвам го/я но дали той/тя ме харесва; и то от хора на по 15-16 години айде осъзнаете се малко.

12.   харесвам едно момче как да разбера дали и той ме харесва той дори не ме поглежда моля помогнете ми аз съм на 14 а той е на 15

13.   ами не виждащ ли много ясно че иска да ти каже че те харесва но и той е срамежлив. Попитай го когато е в група от приятели дали искат той и неговите приятли да излязат с теб и ако искаите се моитаите или отидете да гл някой филм и му кажи че го харесваш и ако и той каже същото просто съобщете че ходите късмет... :)

14.   Абеее да ви кажа нещооо тия по на 12 г, да си учат и да не се занимат с любов!! А пьк относно теб мила, по добре се успокой и вземи и поговори с него, защото те харесва на 100 %!! :)