Споделена история от Тинейджърски

Харесват ли жените мъже с бръснати крака
Не съм тръгнал да си обезкосмявам краката защото лично аз не го смятам за нормално, но тъй като все по често момчетата го правят ми е интересно какво мисли нежния пол по въпроса. Винаги съм смятал че един мъж трябва да изглежда добре. Не съм привърженик на миришещите на пот обрасли "мъже" които се мислят за мъжествени защото мязат на излезли от гората. Но лично на мен мъж с обръснати крака ми е странен. Та чисто от любопитство към девойките и дамите, какво смятате вие. Оставяйте и някаква възраст или поне горе долу защото съм сигурен че ще има разминавания във възгледите. Благодаря!

Коментари

1.   Здравей,
На мен ми харесват :) Не е нужно да се бръснат всеки ден, но поне от време на време, колкото да не стават дълги и къдрави :))
Ж 26

2.   Дааа, харесваме. И на други места бръснати харесваме, моля ви косете си храсталаците навсякъде.

3.   Аз лично предпочитам мъжа да е обръснат навсякъде, особено в интимните части и мишниците.

4.   И аз съм на мнение, че е по-хубаво да е обръснат навсякъде, където има косми. Щом аз съм длъжна да го правя, той не остава по-назад от мен.

5.   Аз лично предпочитам да сте обръснати, но в крайна сметка никой няма да ви убие ако не сте постоянно, докато при жените...

6.   Боже, като чета коментарите, разбирам що се напълнихме с пе*али. Какви мъже, какви 5 лева. Да ходим на кола маска в събота заедно, после сигурно и на маникюр..Мен ще ме е срам да го покажа този ''мъж''..Ужаас!

7.   Мишници и интимни зони, да! Никаде другаде. Айде моля ви се бе жени, вие жена ли искате до вас или мъж?
- F15

8.   Ако мъжа не е с космати ръце и крака, тоест космите не са тъмни или дълги или гъсти, е ок за мен и без да се бръсне. Но иначе ако е космат, по-добре бръснат/епилиран.

Иначе за подмишниците, интимните части и лицето - задължително с махнати косми!

9.   В интимните части-да, другаде по тялото-не...

10.   Дa, дa, дa :)! Aз пък се чудя кaк ме се сещaт мъжете, че ние кaто се депилирaме, искaме същото. Моите си косми не трaя, че в чуждите ли дa се ровя? ! Моето момче свикнa зaрaди мен дa го прaви и е много доволен, нямa място по тялото му, което дa не могa целунa/оближa:)))

11.   За краката не толкова, но държа да са избръснати тестисите, дупето и зърната
На 40 съм, жена

12.   Аз не харесвам с бръснати крака и ръце. Само с бръснати подмишници и интимни части.

13.   Абе и ние ви харесваме бръснати и гладки, но не винаги се стараете. Особенно гадно е, когато дълго време си с една жена и тя се изостави.
М 40.

14.   На мене ми е все тая за краката, аз не мога да му казвам какво да прави, ако не му харесва. :)

15.   Брат ако не ти харесва и ти е странно не ги бръсни аз например си ги смалявам но никога няма да ги махна не ме интересува коя ще ме хареса или не. Иначе освен краката другаде ги махкам но сега в зимата рядко. М16

16.   Добре, омръзна ми, честно. Поне 20 теми съм чела само от типА "харесват ли жените/мъжете... "
Жените, мъжете и всички небинарни хора харесват да не ги слагат под общ знаменател. Има мъже, които мислят, че "не е нормално" жените и хората в женски тела да не се бръснат, има и мъже с фетиш към това. Има жени, които харесват обръснати мъже (като мен ^^) и такива с косми и бради. И между другото, на някои мъже/хора в мъжки тела им отиват УЖАСНО МНОГО бради.
И да, мъжки и женски не са единствените полове, преди да ми коментирате "педерастиите" (демек отвореното съзнание :д), google - нете "non-binary"
Лек ви ден ^

17.   по - естетично е, на мен ми харесва :) а и да видите малко и на нас какво ни е, макар че това е 1/10 от всичко, което се налага да прави една жена, за да изглежда добре.

18.   На мен лично ми е странно мъж с обръснати крака... Е за морето или плаж, може примерно, ноооо... по принцип да се бръсне е странно. Моят приятел например само за плаж/море се бръсне.

19.   Не, не ни харесва аз съм на 17 ( момиче ) бръснете си ги от време на време, но какво е то това през ден, през два да си ги махате.

20.   Мразя мъже с идеално избръснати крака и ръце, Като си затвора очите и имам чувството че докосвам жена. Не харесвам и мъже с много дълги косми които приличат на горили тогава имам чувството че докосвам мечка. Харесвам мъже с къси косъмчета не по - дълги от 1см. Косъмчетата ви правят мъжествени. Не харесвам тенденцията гладки крака. Не знам защо мъжете го правят.
Но има момичета които харесват косъмчета и такива които мразят преди да си намериш приятелката ги поддържай така както на теб ти харесват и така както ти се чувстваш комфортно а след като си хванеш гадже в зависимост от вкуса на приятелката си ще решиш дали да имаш или да нямаш косъмчета.

21.   Пак съм аз №20 жена на 17 забравих да добавя не смятай косъмчетата по краката за толкова важни има много други по-важни неща с които можеш да впечатлиш една жена не е най - важен външния вид.

23.   Не е толкова странно ако мъж си обръсне краката, но ако вече е и със обръснати ръце тогава положението върви към зле.
Ж - 17

25.   Мне, не ми харесва и изобщо не възприемам голи охлюви с претенции да бъдат наречени ''мъже''. Ще ме прощавате. На осемнадесет съм, за портокола.
Първо, естетически не е приятно, и второ - не го намирам за нужно. (освен за интимните части и подмишниците, за там подкрепям).

26.   Ми аз не съм жена, не съм и нон-бинарен като тази неповторимата отгоре и се бръсна почти навсякъде. Не ми харесва, защото отнема време, но е по-добре. Едно тяло изглежда по-добре без косми и всеки ще го осъзнае, когато се погледне (най-добре гол/а) пред огледалото. Няма да започнат да те харесват 100кратно повече, но ще си по-красив в очите им. А сега отивай да се бръснеш хаха Шегувам се, прави каквото искаш.
М27

27.   Според мен е много гадно да си бръснеш краката и ръцете за другото да ама не и краката и ръцете

29.   По повечето коментари да разбирам, че е супер мъжествено да имаш космати и обрасли крака, а? Я си поддържайте хигиената и не слушайте тия дето много знаят педалско ли е или не.

30.   Аз не харесвам мъже, коиот си махат космите на краката и/или ръцете.

31.   Ми, не не ми харесва, грозно ми е, но пък за интимните части държа да са обезкосмени иначе е много гадно.. Жена съм на 22.

32.   Аз лично смятам, че трябва да си бръснете гърдите и интимната област. Също не одобрявам и мъже с "една вежда"!!! Не казвам да са със скубани вежди, но поне да се личи, че са две!!!
Момиче 14

33.   Аз пък не харесвам мъже, които са се бръснали. Където и да е. Пък мъже сте, даму се на види, нека си проличи. Достатъчно е, че аз си ги махам, не мога да си представя да бъда с мъж, който изглежда като жена. Пфу!

34.   Аз лично искам до себе си МЪЖ! Не гол охлюв. Може да се бръсне там долу, но никъде другаде. Все пак космите са по тялото, благодарение на количеството тестостерон в тялото на един мъж. Това е един от факторите за мъжественост.

35.   Самият ти въпрос е много относителен. Няма как всички жени да харесват само мъже с бръснати крака или пък обратното.
Ще кажа как стоят нещата при мен. Имам си приятел и лятото си обираше космите с машинка - навсякъде. По този начин не стои толкова гладка кожата (извинявай, но моята не е съвършенно гладка, та неговата ли да е). Зимата не ги маха, и това за мен не е никакъв проблем. Но като цяло е хубаво да се махат на интимните места, корема и гърдите и подмишниците. За краката - не, да не говорим пък за ръцете. Има толкова много момичета, които не си ги пипат на ръцете, остава и мъжете да тръгнат да ги махат там. Но различни хора, различни вкусове.

36.   Жени, 23 години.
Здравей! Аз лично не си падам по косматковците.
Но за краката и ръцете нямам проблем.
Не харесвам космите по областта на половите органи, не харесвам косми по гърдите и по задника, не харесвам и косми по гърба.
Обаче бръснене на краката и ръцете ;p Вижда ми се малко женствено ;д
Все пак всеки си има вкус. Имам приятелка, която обаче ми е споделяла, че много й харесват космати мъже. Имам и друга, тя пък ако мъжа не е гладък като варено яйце даже не го поглежда. Абее - мода!
Ако не си някакъв космат тип, който обаче си има прилично мъжки косми по краката и ръцете за мен си си супер ;)

37.   Еми да, бръснатото си е бръснато

39.   Стара тема, но да си кажа различното мнение. :)
Според мен, само подмишниците от врееме на време, но и да не ги маха - нали е мъж!
Аз навсякъде ги махам, иначе.
Ж21