Споделена история от Тинейджърски

Несподелена Любов
Здравейте много се надявам да публикуват моята не любима история.
Значи аз съм на 15 години и сме от един град но учим в друг и двамата.

Тя е на 18 и се казва М*** (не желая хейтърски коментари!) може да е смешно че съм по малък но за възрастта си изглеждам голям и са ми го казвали и както и да е. Не знам дали аз си въобразявам или наистина е така но понякога съм си мислил че и тя ме харесва защото не се познаваме, смисъл знаем си имената но нищо повече.

Поздравявала ме е усмихва се като ме види и като се разминем винаги поглеждам към нея и доста пъти я хващам че и тя гледа към мен забелязвал съм че ме гледа доста пъти като пътуваме в автобуса.

Тя е едно наистина много възпитано, красиво и скромно момиче. Има супер много обожатели защото е страшно красива но аз наистина съм влюбен още от както си учих тук във града в основното и след това се преместих в П***** и това се равнява на 3/4 години може би.

Ходил съм със много момичета мога да кажа че съм харесвано момче но и с 100 момичета да ходя тя винаги ми е била супер симпатична и просто трябва да съм с нея. Никоя няма да ми се хареса повече от нея! Не знам като какво да го нарека но твърдо мога да заявя че бих дал всичко за да бъде моя за цял живот.
Искам вашето мнение по въпроса и идея за нещо ново не знам вие каквото решите напишете.
Д.Х. 15

Коментари

1.   Ами действай бе момче! Щом е възпитана и скромна, значи вероятно е и срамежлива. Ние момичетата все чакаме вие да направите първата крачка. Нищо не губиш. Преодолей срама и давай смело.

2.   Запознайте се. Пиши и. Прави и комплименти и й говори мили неща. Направи и неочаквани подаръци и романтична изненада. Тогава ще бъде твоя, успех!
Ells, 15

3.   Може би си въобразявам че ме харесва защото съм я виждал с момчета, наистина не мисля че имам някакъв шанс а и ако и кажа каква е тя за мен и след това ме избягва?

4.   Щом е толкова силно влечението ти към това момиче, вероятно е взаимно! Ако те избягва -значи не си заслужава, но ти си човека, който трябва да направи първата крачка! Момичетата дори да ви харесваме никога няма да го покажем първи, а и понякога трябват много усилия и намеци и пак оставате неразбрани или ние ме мнителни. Задължително измисли някакъв начин да излезете и виж как ще се развият нещата и постепенно й признай това, което чувстваш

5.   Виж сега, малко по-голяма съм от теб. Това, че си я виждал с други момчета нищо не значи. Съгласна съм с номер 1, ние винаги чакаме вие да направите първата крачка.. аз, сега изпитвам много силни симпатии към едно момче, но съм си срамежлива:) Нищо не казвам, опитвам се да го прикрия.. искам да видя той какво ще направи, не ми изглежда безразличен. Та колкото до теб... опитай, няма как да си сигурен преди да си опитал. Успех :)

6.   Здравей Д. Х. :) Прочетох историята ти.. Момиче съм и ти казвам не я изпускай, момче... Щом е толкова важна за теб кажи и, покажи и макар и не директно.. Не позволявай на някой да ти я отнеме, ти я заслужаваш :) Стискам ти палци :) Не се мотай а действай! - В. И.

7.   Просто опитай. Риск печели, риск губи.
Ells, 15

8.   И аз бях така - на 15 съм и имаше едно момиче на 18 дето е... Та и аз много я обичах и все още сигурно.. И тя можеше да ме допусне до себе си, защото и аз за годините си съм доста по развит. И по отношение на мисленето се наблюдава - спрямо индивидите от моя клас и други :)... Въпреки това съм нормален с нормален живот и т. н. Както и да е, та и аз имах нещо с едно момиче, като твоята ситуация бях. Тя ме допусна до себе си до колкото е възможно - срамежлива е да, като твоята. Имахме някакви отношения не как да ги определя.. Тъй като вече нямаме отношения поради това, че твърде много ревнувах и не и давах въздух може би, че и я натоварвах сигурно. Да ти кажа, ако си сигурен, че и тя те харесва - не е невъзможно да стане нещо, но един съвет - не се влюбвай до край, защото после ще съжеляваш - още не мога да си я избия от главата.

9.   Да но не ли е странно 18-годишна с 15-годишен? Тя след няколко месеца завършва даскало и ще и се живее и забавлява а аз май това няма да мога да и го осигуря?

10.   Авторе, случайно да носиш брекети?

11.   Не е странно, ти кажа сега правата бях готов и на бал да ходя :)... Че и други неща да правя понеже съм луда глава малко така.. Нямаше да я оставя, но направи някои гадни неща в един смисъл.. Накрая твърде я изревнувах за нищо и тя се ядоса и аз се ядосах и малко така караница и всичко всърши..

12.   Да нося брекети? ;д

13.   Разликата ви не е толкова голяма... важното е дали сте на едно и също умствено ниво, защото се смята, че момичетата по-бързо се развиват. Ами, ако и тя те харесва, а ти я изпуснеш, защото те е хванало шубето? ! Ти мъж ли си или мижитурка? ! Давай пич, без страх.

14.   Сега и писах като го види ще и кажа и след това ще ви кажа как е минало ;д

15.   Браво, момче! Очакваме хубави новини.

16.   Е, какво стана?

17.   ами тя не сяда в фб и още не ми е отговорила дори и не го е прочела

18.   Думите ти са прекрасни! Любовта е най прекрасното чувство! Но не разбирам, защо си чакал толкова дълго... Направи първата крачка и говори с нея по някаква тема. На другия ден направи същото и постепенно и сподели нещо по лично за себе си. Когато тя види, че си готов да и споделиш нещо лично и тя ще го направи. След време, когато сте по близки и се опознаете можеш да и кажеш какво чувстваш. Ако чувствата ви са сходни може да започнете връзка. Това е начин за който аз се сещам. Но каквото и да правиш, важното е да говориш от сърце. Важно е да следваш емоциите си и да слушаш сърцето си. Сърцето ти винаги ще те отведе на прав път! Желая ти успех и дано изпълниш желанието!!!

19.   Здравейте драги читатели, преди малко случайно я видях като излизах от магазина, аз и бях писал в фб но нито го беше прочела нито съм я виждал на линия, общо взето не е сядала в фейсбук и преди малко като я видях реших че трябва да и кажа и я спрях и и казах да повървим заедно и че искам да и кажа нещо и започнах нали да увъртам и тя каза давай кажи ми го и аз направо казах харесвам те и тва беше и тя се спря и за попитах какво има защото и казах колко е чаровна преди това и тя каза ти си супер мило момче и каза че супер многог време е чакала да го направя и ме прегърна и аз я целунах и така каза че чакала този момент и се прибрахме и тя каза че ще ми пише да се разберем да се видим или ще ме търси във нас и да се похваля тя вече има книжка и каза че ще идва да ме взима след даскало и да ме разкарва :33 Щастлив съм :) дано на всички момчета които го ЗАСЛУЖАВАТ това удоволствие да го получат двойно!