Споделена история от Тинейджърски

Доволни ли сте от телефона си?
Здравейте, искам просто да попитам дали някой от вас има/е имал телефон LG GSM E610 Optimus L5 и дали е/е бил доволен от него, понеже аз си поръчах такъв, но никога не съм имала LG.. Също Вие с какви телефони сте и доволни ли сте от тях? :)

Коментари

51-56 от 56

54.   Преди имах LG optimus L7 и не изкарах и година и се прецака. Започна да се изключва сам по няколко пъти на ден, трябваше да чакам няколко минути за да отворя нещо... Абе, ужас. Също не ми хареса че камерата няма пауза. Сега съм със Samsung galaxy core 2. В първите 1-2 месеца работеше супер. Обаче, след това започна да прави каквото си иска- рестартира се сам, пуска песни сам, много често не мога да отворя приложенията.. Абе и той ужасен :/

55.   Здравей аз съм момиче на 13 и имам Samsung Galaxy S6 Edge много съм доволна от него и го препоръчвам въпреки високата цена (1700 лв). Задната камера е 16, а предната 5. Батерията зависи от това колко го ползваш. Има вградена памет 32 GB и извит екран.
А колкото до LG пробвала съм всяка марка телефон, но от тази не съм впечатлена, а за тези които се хвалят с айфони не знам какво им харесват аз ги ненавиждам. Особена след като напрайха айклауд..

56.   LG G2 32 GB не съм виждал телефон с по-добра батерия.

57.   Моят смартфон е Samsung Universe S1000 Ttitan . Модел 2550-та година. Един мой внук се телепортира от бъдещето с такъв и ми даде моя. Може да лети, да се телепортира, има 5000 гигахерца, 5000 ядрен процесор, 1000 мегапикселова камера, 1000 терабайта, бърз е, тъча му е от диамант от друга планета, много здрав. Удрям го с ковашки чук и чука се чупи. Корпуса ми също е много здрав. Направен е от закалена стомана от чужда планета. Тежи само 200 грама. Превежда всеки един език във вселената. Не го зареждам, защото батерията е безсмъртна. Има холограма и лазерен пистолет, който се отключва със специална дума. Открива рак и тумори и ги унищожава. Може да променя външния ми вид както си иска. Казах ли, че може да пътува във времето, без да разваля пространствено времевия континиум? С него превръщам яйцето в печено пиле за 4 секунди. Има лазерен меч. Може да възпроизведе всеки един цвят във вселената. През 2550-та година струва 2000 от тогавашната българска валута, която е много по-скъпа от днешната, но и забравих името. Всички пийте витамини, не се стресирайте, яжте здравословно и се молете някой ваш внук да се дойде при нас с този смартфон и да ви го даде. :D

58.   Аз съм с Lenovo A536 черен адски много съм доволна взех си черен, защото изглежда по хубав препоръчвам ти го с две ръце.

59.   WIKO LENNY WIKO ROBBY този другия е нов иначе съм с два телефона

51-56 от 56