Споделена история от Тинейджърски

Уфф .. желание за секс ,но ..
Здравеите!!
Аз съм момиче на 15 години и вече не издържам. С всеки изминал ден ,желението ми за секс се увеличава. Усещам как хормоните в мен бушуват .От скоро съм без приятел и от там може би идва промянята и желанието за нещо мъжко. Хем искам да го направя това удоволствие... хем искам да е като съм на 16 и със момче, с което се обичаме.

Но има едно момче което е на 18 и го харесвам , страшно много ме възбужда. Всякя вечер като излизаме и като се събираме с приятели, винаги сяда до мен, почва да ме опипва НАВСЯКЪДЕ и аз му позволявям, защото го искам. Той разпалва страстите ми, привличаме сексуално и съм на ръба да направя някоя глупост.
Ахх само да бях на 16 и щях дя го направя с него.

Как мислитее, кога да го направя и с кого - да чакам момчето, с което да имам сериозна връзка или с момчето, което ме привлича сексуално и не само ами и го харесвам. С кой от двамата ще е по - добър секса? Ааа и да спомена ,толкова голямо е желанието ми за секс с това момче, че чак сънувам как ме отваряя !!

Коментари

1.   Като ти чета писаниците няма значение кога и с кой ще го направиш.Ти си потенциална лека жена щом даваш на някакъв мухльо да те опипва на публично място.Така че не го мисли много.Давай смело.

2.   Ами то така или иначе рядко се случва първия път да е с перфектния, аз те съветвам да е с някой, с който после няма да съжаляваш, че си го направила. Сигурно повечето ще кажат, че си малка, но става въпрос до това колко израстнала и готова се чувстваш ти.
Само внимавай, защото след това може да се появят някакви чувства към това момче, а ако не ти отвърне... Тук ти ще прецениш :)
miss bitch.

3.   Скъпо девойче, защо не опиташ да се самозадоволяваш и да поизчакаш? То отварянето /доста грозна дума за такова събитие/ няма да ти избяга. Незнам какво за теб е секса - много си млада, на годините на моите деца, но въпреки, че може да ти изглежда старомодна по-друго е, когато имате чувства един към друг. Най-малкото, че ще продължите по-дълго да правите любов, защото сексът с любов е много по-хубав. Ако все пак се решиш - обсъдете как да го направите първия път, защото, ако той не е достатъчно опитен и внимателен /пак опираме до някакви чувства/ може да се разочароваш. И задължително - използвайте познатите ви надявам се предпазни средства!

4.   Eх, ти си една супер принципна личност :) Държиш си на принципните, но ще е по-смешно ако правиш 16 след 1 месец.
Щото между 15 и 16 няма да откриеш разлика.Но въпреки това е похвално, че си планирала така нещата.
A от друга страна не е хубаво, когато всичко е предварително премислено.Няма я тръпката.Я си представи:
-Ставам на 25 - омъжвам се.
-Ставам на 27 - забременявам
-Ставам на 30 - вече първа изневяра
-Ставам на 31 - искам развод

и тн :)

Също така се замисли, дали след като ги навършиш тия 16, въпросният пич все още ще ти обръща внимание.Мисълта ми е да не изпускаш момента, защото може да съжеляваш.

*Syndrome

5.   Защо точно на 16 трябва да си?какво точно ще се промени след няколко месеца? според мен ако го искаш го направи сега.
аз бях точно като теб, и го направих с един секси непознат на морето, бях на 15 и половина, не съм съжалявала за това :)

7.   Каква ще е разликата между деня преди рождения ти ден и деня след него, освен че ще казваш, че си на 16? Все същото си е. Така и така си стигнала до опипване на публични места колко му е да го направиш!? Друг е въпросът, че това момче може да не те харесва след няколко месеца. Няма да ти казвам да не го правиш, защото си малка и прочие, защото няма да има ефект, затова ти казвам, ако толкова те привлича сексуално направи си сефтето с него и да се свършва.

GD

8.   До номер едно: Искам да обясня малко по подробно нещата как стоят. Живея в село и всякя вечер излизаме навън и се събираме наши хора, около 15 човека. Тези, с които излизам са от моята компания и сигурно са забелязяли, че въпросното момче ми харесва и не знам защо го определяш с думата мухльо. Ние се опипваме взаимно, аз му давам, защото аз го искам, аз не давам на всеки, за да ми викаш лека жена и плюс тва не правs неприлични неща на публично място.

9.   Пак от авторката: Искам да кажа, че въпросно момче ми е комшия и го познавам от много много време. И по едно време взех да го харесвам, ама той не ми обръщаше внимание и се отказах от него. Мина време и сега той се опитва да флиртува с мен и аз отново си го ''заобичах'' (слагам кавички, да не кажете вчерашна пикла тръгнала да обича) И така... като сме заедно ни е хубаво, само флиртуваме, аз не се и надявям на нещо сериозно. Не знам кво ми става напоследак, но искам да го направя с него, знам че с него ще е перфектно. Познавам го като личност .. много е добър, страшно много уважава женската аудитория,има опит в секса (сигурна съм), забелязала съм че е много нежен и съм почити убедена ,че ако се наеба с него няма да каже на никой (а това е нещото, от което най- много се притеснявям) просто е идеалният пяртньор за мен

10.   От авторката: Единственото, което ме притеснява е годините и това, че ще го направя с момче с което нямам сериозна връзка.Не знам какво да правя ;ss

11.   Еми, мило момиче, честно казано от това което си написала имам чуството че ти си почти 100% сигурна, че искаш да си с него. Може да тъгнете заедно първо? Така ще си напълно сигурна, че той е правилният и няма да те е страх, че ще го направиш с някой с който нямаш връзка . А с годините се натрупва опит ;) Поне така казват ... Може това ,че е по-голям от теб да е плюс , а не минус. Ти си готова за тази стъпка в живота си ! Трябва само да я направиш ;)

12.   Аз съм на 14 години и от 2 година правя секс с гаджето ми, той сега е на 21 години, и много обичаме секса