Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми иска да правим секс
Здравейте.. Имам нужда от спешен съвет..
Имам приятел от 3 седмици.. виждаме се всеки ден, а един път в седмицата спя у тях.. всичко е прекрасно, целуваме се гушкаме се, ядем заедно, разхождаме се.. и т. н
Преди 2 дни спах у тях и той поиска да го направим, но.. аз съм девствена и не можах.. аз съм на 14г, а той на 19.
Не знам какво да правя.. не ме е страх нито срам от това да го напавя.. даже с всяко едно негово докосване всичко в мен изтръпва.. И съм лудо влюебна в него.. да ще си кажете че за 3 седмици не мога да съм толкова влюбена но уви.. малка и глупава съм, влюбих се. ТОй се държи много мило с мен.. грижовен е..
Постоянно си говорим по телефона когато не се виждаме през деня
всичко е перфектно.. до онзи ден.. когато му отказах.. почувствах се идиотски.. но не мога все още.. мисля че прибързва с нещата.. да влюбена съм в него, но не знам сякаш се страхувам че ще направи секс с мен и ще ме зареже.. имам му доверие и то много, личи че ме обича.. но.. не съм готова. Иначе искам с цялото си сърце и душа да го направя с него, никога до сега не съм желала някого толкова силно.. Не знам какво да правя.. моля ви дайте ми съвет.. Той се държи както преди с мен, въпреки че отказах да му пусна.. разбира ме.. но се страхувам че пак ще пожелае да го направим а аз отново ще се наложи да откажа.
Тогава наистина ще се почувствам ужасно.. 14 февруари наближаава и се чудя.. дали.. да не го направим тогава.. тъкмо ще е минал 1 месец от както сме заедно.. просто не искам да го държа на сухо.. а го обичам и не искам да го загубя.. в крайна сметка ако продължаваме така ще се наложи да се разделя с него защото не мога да му отказвам просто е супер гадно и се притеснявам.. моля ви дайте съвет..

Коментари

1.   Да си влюбена за толкова малко време е възможно, както ти така и той, но не може да се говори за обич- не бъркай нещата! Ако чувствата са ви силни, то няма да има проблем да се изчака...не го мисли него, гледай себе си!! Не прави планове за първия си път, то ще стане неочаквано. Аз съм по голяма от теб, но на твоята възраст, тръгнах с 7 години по голямо момче от мен. Той не ми намекваше за секс и успя да ме изчака година! Да шанс да е намирал своята нужда от друга винаги е бил в главата ми, но въпреки това аз бях неговото момиче пред всички и пред всяка, той ми показа истинската любов! Изчакай го и ти, нега ти се докаже и когато го направи ти няма да имаш притеснение, че трябва да му откажеш....
Знам, че да не го загубиш е важно за теб, но трябва да си заслужава не си на 20, че да ти е време просто да го направиш, сега трябва да подбираш!!!

2.   Сигурна си, че те обича, но мислиш, че ако не му пуснеш ще те зареже. Противоречиш си малко. 3 седмици са прекалено малко време, ама и на тебе къде ти е акъла да ходиш с пълнолетен човек? Това си е доста близко до педофилия. Ако те обича няма да те зареже след като те изч**а, ама той е на 19 има си мераци.

3.   Виж момиче, не се насилвай, има време за тези неща, не бързай. За момчетата е нормално точно в тази възраст да имат нужда от сексуални контакти, но ако наистина те обича, ще почака. 3 седмици са твърде малко време... И не се страхувай да отказваш, щом си отказала, значи не си се почувствала готова. Едно е да се целувате, прегръщате, докосвате, а сексът е съвсем друго нещо. И все пак решението е твое, обаче имай едно на ум, за да не съжаляваш после :)

4.   Точно това ли те вълнува? Секса няма да ти осигури бъдеще.

5.   Ти си решаваш, но задължително имай кондоми за всеки случай, защото не е толкова голяма грешка да си легнеш с някого, но ако има последици ще си провалиш живота.

6.   Ти си на 14, а той на 19. Нещо май мирише на прокурор? :)

7.   Вместо секс, направете една доза лютеница!
Хем е по-вкусно, хем е по-забавно и дълго, не вреди на здравето, не боли, а и няма риск от забременяване.
Рецепти мисля че някой беше давал тук преди време.

8.   Леле, че ти си почти малолетно, бре дете. А тоя пръч на 19 иска да те употреби. Я му тегли една майна и си живей детството.

9.   Ако той те обича, ще слага твоите нужди пред своите. :)

10.   Олеле! Абе, дете! Ти си на 14... къде са ти родителите? Те добре ли са психически или какво? Кво се случва тука, бе! Когато аз бях на 14 не знаех защо момчетата и момичетата ходят заедно... И знам, че в момента по мое име ще завалят коментари и "забележки" от сорта на: Абе, бабки тва е 21 век; ново поколение и подобни глупости. Ако ще и да сме 101 век пак не е нормално едно ДЕТЕ на 14 години, да има връзка с човек на 19.. Че даже и да се гушкат, да се целуват и да спят един у друг.. Не знам какви са тия родители, добре ли са не знам.. обаче тотална деградация! :Х

Ж25

11.   Номер 8, прокурорът ще се разсмее - според нашия НК чл. 149 и следващи е позволен ДОБРОВОЛНИЯТ секс с лица, навършили 14 г. Дори родителите нищо не могат да сторят. Ползвайте кондоми, мили деца... и не се страхувайте от прокурори - те имат други задачки

12.   Колко странно... направо ужасно... закъсала си го...
Добре, че не съм на твое място

13.   Ако държи наистина на теб ще прояви разбиране ще те изчака колкото е необходимо без да те притиска не го ли направи е ясно защо е с теб. Прецени сама ако пак поиска дали да си с него.

14.   Малка си... Не го прави-после ще се чувстваш употребена.
И за какво всичко-за да угодиш на някакво момче. Недей-ще съжаляваш!
Нямаш ли родители, бе дете?

15.   За 14-ти февруари се гримирай хубаво,опаковай се цялата в целофан,влез в една торта и нека куриер така да те занесе в тях.
Още като понечи да пипне тортата ти изскочи отвътре и му се предложи като подарък,после се омажете с тортата и както сте омазани го направете.Така ще си направите един незабравим подарък.

16.   Не го прави ако си обичаш живота.

17.   Номер 10, бъркаш се. Сигурна съм, че на 14 и ти си искала гаджета и глупости, не разбирам какво обясняваш ;д С такива коментари сте адски смешни. Окей, да ходи да спи у гаджето е малко прекалено, но защо да не се целуват и гушкат. Децата в детската градина като се гушкат и целуват е много сладко, защо не кажете, че е извратено, нали ви е такава логиката.. На теб кога ти е било първото гадже, на 20 ли? Излагаш се с подобни коментари, язък, че си жена на 25 години, ужас.

18.   Не съм съгласен със 17, не може да правиш секс на 14 години.
По твоята логика децата трябва да правят секс и да раждат на 12г, като ромките ли?
В чужбина практика няма!

19.   От авторката: Такам, благодаря на всички и заа положителните и за негативните отговори. Направих така както исках.. правих любов с него и всичко беше много хубаво. Вече 4 месеца сме заедно не ме е зарязал защото се обичамее и всичко е перфектно.
Не мисля че направих грешка, да може да съм малка, но исках да го направя и го направих. Колкото до това, че спя в тях не мисля че има нищо лошо правя го всяка седмица и ми е много хубаво и приятно да прекарвам толкова време с него.

20.   Давай смело мила, аз за първи път го направих на 13 с един 17 годишен и не съжалявам. Сега съм на 16 и съм пробвала всичко, наясно съм кое ми допада и кое не и се наслаждавам на необвързващия секс. А при вас щом се обичате още по добре. Само ползвайте презервативчета, че имам една приятелка на 15 направи аборт, не е приятно.