Споделена история от Тинейджърски

Спал е със сестра ми
Здравейте, искам да споделя нещо аз съм поредното объркано момиче на 15 години съм. На скоро се запознах с едно момче много е красив много мил. След седмица ме покани в тях и не знам как се получи целуваше ме докосваше ме и докато се усетя вече бях полугола и така се стигна до секс той ми е първият. Знам че съм малка за секс но мислех че съм готова за това, а и всичко мина добре личеше си че той има опит и е бил с доста момичета. След като го направихме не съм споделяла с никой от семейството ми само с най-добрата ми приятелка. А на на следващия ден той ми се обади и каза че иска да ме види и да говорим казах добре като си мислех че иска пак да го направим. Видяхме се в едно кафе и аз даже му прошепнах че искам пак. А той започна колко много държал на мен и трябвало да ми каже и по рано но бил спал със сестра ми преди време. Сестра ми е по голяма от мен и никога не сме си споделяли какво правим и с кой сме били тя де аз си нямах никой. Той каза че много обичал сека и ако искам може да продължим да сме заедно. Не знам какво да правя да кажа ли на сестра ми да остана ли с него. Не посмях да го питам и на нея ли и е първи ако го е обичала! Дайте ми съвет

Коментари

1.   Направете си тройка и всичко ще си дойде на мястото си :))))

2.   Този е е@ати глупака! Казват ли се такива неща?! Особено ако обичаш и държиш на момичето - според мен не!
Махай го, този е някакъв бройкаджия... Секс можеш да правиш и с далеч по-качествени момчета.

3.   Знаеш ли, ако бях на твоето място щях да съжалявам, че той ми е бил първия и от тази цялата ситуация бих се почувствала страшно унизена, а ти се питаш дали да останеш с него? Той сам ти е казал, че обича секса - не ти ли светна лампичката, че само това иска?

4.   Според мен, той само те е използвал и се опитва да го прави като ти казва, че ако искаш да сте заедно и, че обича секса. Ако съм на твое място няма да се занимавам със такъв тип и ще си намеря едно истинско момче което да ме цени.

5.   На първо място гаджето, което обича секса е за прокурор.
На второ... пробвай. остани с него и кажи на сестра си. Щом е било преди време...
Само един въпрос: на колко години е момъка?

6.   Имам по -малка сестра ако се случи на мен честно казано незнам какво бих направила ето затова е трябвало да си споделяте ВСИЧКО какво ти е приятелка сестра ти е за цял живот кръвта вода не става ... Още си малка за секс вярно аз го направих на 17 и първия човек на които казах беше сестрами която е две години по-малка от мен и сестра ти си е виновна трябвало е да ти споделя да се сближи със теб ти просто си следвала примера и . Трябва да и КАЖЕШ и да зарежеш момчето той иска само секс от теб !!!! Да не стане като турския сериал Незабравима :D :D опитай се да и го кажеш най-скоро защото тя ще научи такива неща не се крият и се сближете :) и не бъди толкова наивна все още си малка и им се връзваш не лягай със момчетата преди да си разбрала че държат на ТЕБ!!!
Момиче 21

7.   Щом не е спал с майка ти, какъв е проблема?

8.   Ако сестра ти няма против го пробвай

9.   Айде стига драматизъм.... можел е топнал чушляка... а да не би да те е познавал преди ме ще ми търсиш и сметка, че и се зачудила...
Прави благодарност, че все пак ти е казал, кво му пречеше да си трае пича и това е... ааааа може би сестра ти щеше да го издънини а?
Но пък тогава ако тя те обича, просто щяха да си замълчат двамата и ти нищо да не разбереш!

11.   Това е отвратителна постъпка на момчето, защото той е знаел, че си сестра на момичето, с което е спал преди време. Преди да спи с теб, ако държеше на теб, трябваше да ти каже, а и ти много бързо си се навила на спиш с него. Той те използва за поредната бройка, ако бях на твое място щях да му удара такъв шамар, че чак да му се завие свят и да му кажа да си намери някоя като него, която да спи с всеки срещнат.

12.   От авторката мерси за съвета на номер 6 ти си най-обективна и ще направя така че да се сближавам със сестра ми а за него много му здраве