Споделена история от Тинейджърски

С какво да се занимавам в свободното си време
Здравейте, искам да ви попитам за съвети, за това какво мога да правя през свободното си време. Или съм на училище или уча, или съм пред компютъра. Но това отдавна вече ми омръзна искам да се занимавам с нещо. Бих се записала на курс, но проблемът ми е, че живея в Австрия. Знам езика всичко е наред, но в близост до града, в който живея(Инсбрук) не намирам нищо, което да ме заинтригува. А и честно казано на повечето курсове ходят по-възрастни от мен хора( на 15 съм)... няма нищо лошо, но все те гледат някак странно и ми става неловко, за това исках да отида на нещо като за моята възраст, но нищо не намерих... Ако някой има идеи как мога да се занимавам с нещо вкъщи или знае нещо повече за тези курсове ще съм много благодарна :) :) :)

Коментари

1.   Запиши се на някакъв спорт, там определено няма да има много хора над 50 , а повечето ще са около твоята възраст или малко над нея. Освен това, не вярвам на всички курсове да ходя само възрастни хора, пък и така да е, какво ти пука на теб, че някаква баба те гледала странно. Потърси из интернет, няма начин да не намериш куп неща, които да са ти интересни. От класическите курсове по рисуване, до... танцуване на пилон в цел отслабване! В София дори такъв курс предлагат, представяш ли си? :)) Така, че няма начин да не намериш нещо, което ти харесва. Аз например плувам, ама не в група, ами ходя сама или с приятелка. Действа ми много освежаващо, обаче ти можеш да правиш нещо съвсем различно.

2.   Аз съм живял в този район там. Перфектен за всякакъв вид ски! През лятото е още по красиво по планините, Тирол ми е едно от любимите места в европа.

3.   Зaпиши се нa китaрa ,товa нaистинa е много креaтивно, дори имa и много много уроци в интернет и youtube.

4.   Чети книги и слушай, музика.

5.   От авторката: Благодаря много за съветите... :) :) :)

6.   Запиши се на уроци по сноуборд
Или китара
Или рисуване

7.   Интеракт
Ще има намериш безброй нови приятели.