Споделена история от Тинейджърски

7 години, най-тежките! От 14 до 21 , не мога повече
Ще ви разкажа моята история, онази история, която за малко време преобърна живота ми!
Аз съм едно момиче, което има способност да обича много силно
Обичам живота, обичам да живея, обичам да обичам!
Имам приятели - много ценни за мен, компанийка сме, споделяме си всичко, шегуваме се едни с други, но се обожаваме! От известно време едно момче от нашата компания започна да води със себе си и едно друго - на пръв поглед симпатичен
Останах с момчето от нашата компания, разказа ми неща за новото момче, бил е тормозен, много тормозен... след дни, седмици и въобще доста време ме заплаши, каза, че иска да бъда с него, аз отказах, но след дълго упорстване, бях принудена да приема (няма да казвам с какво ме заплаши, няма да се отклонявам) и на следващия ден бяхме гаджета, странното беше, че и това момче не искаше, а явно и той беше заплашен... е той наистина беше свестен, когато нямаше никой не ме притискаше!
Постепенно започнах да свиквам с гаджето си, след още време го обикнах, влюбих се, но не признавах! Винаги, когато имах нужда от помощ му звънях, идваше.. не беше ми отказала нито веднъж, заобичах го, не можех без него, но от инат не го бях изказала на никого, никъде.. прибързах се, той също! Един път ме целуна, почувствах се страхотно, но той се отдръпна след много мъничко... питах се защо, търсех вината в себе си, проклета вина... /извинете ме не се впускам в подробности, защото ме боли да го разказвам / минаха месеци, обичахме се, много се обичахме, пазеше ме, закриляше ме, бяхме щастливи... мина още време година-две...
Бяхме заедно 4 години, бях в най-хубавите си години, имах празник, излязохме на ресторант само двамата, беше прекрасно, след това правихме секс - за първи път, чак след 4-5 годишна връзка...
След още година се разделихме - на следващата година пак имах празник, пак излязох, но този път с нова тръпка... бяхме в любимото ми заведение, когато влязох там, веднага исках да изляза - видях онова момче, същото, с което имах връзка цели пет години... не можех кажа на приятелят ми защо искам да си тръгна и останахме... той беше с един мъж и едно момиче впоследствие разбрах, че с момчето са братовчеди, а момичето е гадже с братовчед му...
Видя мее... започна да пие повече и повече, не исках да го гледам, но погледа ми все там ходеше... написа ми съобщение - каза, че му изпепелих света, но въпреки това готов да скочи в този огън... разплаках се, извиних се на приятеля ми и отидох до тоалетна, не знам защо, но и момичето от неговата маса дойде и ми каза набързо, че цяла вечер говори и пие за МЕН, човека, който го остави, изтри и унищожи.... имах причина, обичах го, и все още е така към днешна дата - 18. 02. 2015... наистина имах причина, нямаше друг - НЕ! Бях твърде любопитна и безстрашна, бърках се навсякъде, създавах проблеми - не млъквах, забърках го непрестанно в неприятности....
Таа, и това момиче ми каза тези неща и разбрах, че аз съм един боклук... разстроих се, не знаех как да се върна, но събрах смелост и се върнах на масата си!
Той беше мъртво пиян и ме погледна с поглед пълен с омраза, стана и си тръгна... притесних се, беше пиян без да ми мигне окото тръгнах след него, извиних се на човека, с когото бях дошла, той каза, че го е виждал в очите ми, в момента, в който ми го каза не обърнах голямо внимание, чак после разбрах какво е искал да каже.... и го настигнах, той извади нож, каза, че ще се наръга, ако се приближа, беше ме много страх, умирах от страх, но все пак трябваше да бъда силна...
Ток нищо не направи само ми погали косата и тръгна, не посмях да тръгна след него...
Дни след това разбрах, че е вече е женен /сключил брак/
Сега съм много зле, не мога повече..
Понякога си мисля, защо да не умра, какво ще стане..
Помогнете ми, дайте съвет, наистина ми е тежко..
Моля ви, модератори, много ви моля - публикувайте я, наистина ми трябва помощ!

Коментари

1.   Недей момиче не си заслужава да си отнемеш живота знаш ли защо се е оженил за друга?
Може би я обича, а теб не , а може и да те обича още и иска да те забрави , говори с него питай го защо го направи

2.   Пуснах коментар по 11тема стах от самота прочети го

3.   Младо момиче си, знаеш ли колко мъже още ще срещнеш и обикнеш? Не си струва да се самоубиваш заряди стара любов... Ще намериш щастието:) има труден период във всяко нещо

4.   Номер 2 - видях го, благодаря :)
Номер 3 - истината е там, че любовта не е стара и до днес го обичам, но вече съм с вързани ръце, той си има жена... това ме побърква, измъчва, тежи ми... не искам да е така...