Споделена история от Тинейджърски

Казва, че съм малка за секс
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и от няколко месеца имам приятел, който е на 20. Казвали са ми, че е много притеснително момче и до сега е нямал приятелка, други - напълно обратното. Девственна съм и той не иска да правим секс. Казва, че съм малка и, че може да чака колкото е нужно и това не е проблем за него. Та въпроса ми е възможно ли е да ми изневерява и за това да ми казва така?

Коментари

1.   Като прочетох за съмнението за изневяра при изложения факт, прибелих очи от досада. Не само си малка за секс, ами и имаш и начина на мислене на такава. На първо време научи се как се пише "девствена". Човекът е много прав и е голям джентълмен - оценявай това. Не е някой, който ще те натисне още от първите срещи да спите... свестните момичета мечтаят за нещо подобно насреща... но какво разбираш ти. Днешните гърли са просто под всякаква критика. Напълно са се развратили, да не говорим, че ако мъж им откаже секс, се започва "той е обратен" или изобщо най-черният, щом не ги пожелава по една или друга причина. Ценности, братче, ценности.

3.   Еми аз съм на 20 и ако ми допадаш бих правил секс с теб. Той явно мисли, че не си готова. Не знам. Съблазни го. Докажи му, че го искаш. Ако пак се дърпа или има друга, или е с кофти ориентация.

4.   Здрасти, малката. Когато бях на 16-17г. правех секс с 14-15 годишни момичета, но тогава бяхме детски гъзове. В момента съм на 23 и честно казано с момиче под 18г. възраст не бих го направил. Не знам каква е причината, но не ми се ще да ти кажа...

:)

5.   Номер 3, ама не е законно. Тя няма 16, а той(и ти) сте над 18. Прав е в това отношение, не му се ходи в затвора.

6.   Чудя се като се почвате от 15, на 30 какво ще правите?! Всичко ще ви е омръзнало и ще е отегчително. Ще се чувствате като бабички и лелки.

7.   Според мен трябва да се радваш, че имаш загрижен приятел.
Разликата в годините ви е нормална, но не и за твоята възраст - секса му с теб е дори незаконен, могат да го осъдят ако разберат, че такова малолетна.
Какво не ти харесва във връзка без секс - вярно хормоните сега бушуват, но.. изчакай и се радвай на други видове интимности.
Позволи си да минеш бавно по пътя към сексуалната наслада, за да ти е хубаво после.
Най-лесно някой ще те такова... другото е важно, някой наистина да му пука, да те изчака, да те подготви..

Не бързай!

8.   Радвай малко са момчетата като него в днешно време.

9.   От авторката до номер 1
Аз не съм готова за секс, знам, малка съм. Въпросът е, че е на 20 и просто ми е неестествено, че казва, че не би, понеже тези момчета в днешно време са рядкост.

10.   Евала на момчето, първо работи с горната глава и тогава ще помисли за долната. Явно има разум, не му се ходи по затвори. Има една поговорка-" Г. з глава затрива", в случая може да се каже, - секс, живот може да обърка!

11.   5, не е законно, ако тя издаде работата. Аз няма да я изнаси*вам все пак... Ако е по собствено желание не виждам какъв е проблемът. 15 и 20 си е сравнително нормална двойка. Моралът ми не е на дългогодишен свещеник, но не съм и ненормален. Може и да греша, не знам. Поне съм откровен.

12.   Как може на 15 години да искаш да правиш секс бе момиче? Я се засрами, аз на твоите години си учех уроците е четох книги по цял ден. Нищо чудно на 16 да родиш. Секс се прави след 18 и не случайно е казано това от хората, тогава тялото е най-добре развито, правилно е че сега си малка.

13.   11 е прав. След навършени 14 г. ДОБРОВОЛНИЯТ секс си е напълно законен. Всеки си решава сам, важно е да се ползват кондоми - това поне да кажем на децата, другото не можем да им забраним и се надявам мъжете, които сте с такива момичета да бъдета отговори към тях и да ползвате кондоми

14.   Мила, ти дори не осъзнаваш каква щастливка си! Попаднала си на човек, който го е грижа за теб и е готов да изчака, но да не те насили да направиш нещо, за което ще съжаляваш после. Да, знаеш в наши дни твърде малко момчета са така. Повечето гледат да те вкарат в леглото, ако може още на първата среща и после те зарязват като парцал, защото не си им интересна вече. А ти си попаднала на човек, който те обича и го е грижа за теб! За това вместо да се оплакваш, бъди щастлива! И, да приятелят ти е прав, малка си за секс, но не се тревожи бързо ще пораснеш. А той е готов да те изчака. Какво по-хубаво от това?

15.   Те и ромите така мислят на 14 булка, на 24 баба

16.   от номер 1:
ами това, че ти е странно и неестествено, не го прави невъзможно или лъжовно. свикнали сме до такава степен да приемаме за ок дадени нечисти поведения, че ако случайно някой демонстрира достойнство и човещина, го вземаме за ненормален.
това пък за изневярата е световна глупост. ако кръшкачът си е кръшкач, ще 'боде' и теб, защото си му гратис, без да му пука имаш ли 18 или не. човекът има достойнство, радвай се на това.

17.   Съсипвачка на сърца.....

18.   Защо не земеш да го издебнеш като е сам и не му скочиш?
Даже не е зле да го подмамиш да пийне малко алкохол!
;)

19.   За свирки със сигурност не си малка....