Споделена история от Тинейджърски

Не я харесвам, а тя е луда по мен!!!
Здравейте, пиша ви за проблем какъвто не съм смятал че някога ще имам. Едно момиче от моя клас е хлътнало по мен ама здраво! Усеща се а и всички ми го казват. До тук добре обаче проблема е че аз не изпитвам нищо към нея и ми е мно-го странно защото не е грозна, напротив доста красиво лице и тяло притежава обаче не ме привлича, мъчих се да я обикна обаче не се получи не ме привлича така както приятелката и например... незнам можеби е въпрос на предпочитание но незнам как да я отблъсна без да има наранени. Какво да правя моля помогнете!!! Мерси.

Коментари

1.   Здравей, аз съм момиче на 13. Според мен направо и кажи, че не изпитваш същото към нея. Като и го кажеш може да бъде наранена, но поне няма да очаква нищо от теб, няма да има напразни надежди, а и времето лекува... Просто и го кажи по деликатно, а ако ти не можеш, помоли твой приятел да и каже... А кой клас си??
Успех :)

2.   Аз съм в същото положение, само че съм момиче! Не си сам! :)

3.   Според мен, тя не изпитва нищо към теб...

4.   Отдръпни се малко от нея.. ами ако не и го кажи в очите.. каквото и да става, все ще я нараниш смисъл нямо друг начин. Най-добре бъди директен

5.   Просто поговори с нея излез с нея някъде и по тактичен начин и кажи, че няма шанс с теб. Да не се надява на нищо от твоя страна. Надявам се да съм ти била полезна. Успех!

6.   На колко години сте? Това момиче по какъв начин ти показва, че има чувства към теб?

8.   На колко сте години? И по какъв начин, това момиче ти показва чувствата си?

9.   Щом сте в един клас доста често може да останете сами. Когато останете сами се опитай да и обясниш, че не изпитваш чувствата, които тя изпитва към теб. Кажи и, че нямаш нищо против да сте приятели, но нищо повече. Би трябвало да те разбере и да се откаже. Ако пък се срамуваш да и го кажеш в очите пробвай през интернет. Дано те разбере. И аз съм имала същия проблем, знам какво е. Пожелавам ти късмет, дано те разбере от първия път! :D :)

10.   Здравей, и аз съм така и съм момиче. Едно момче ме харесва, пак сме във един клас, и просто един ден ми писна, всеки ден ме изпращаше до нас, без да съм го викала.. та така, и един ден ми писна и нали без да повишавам тон му казах, че не изпитвам нищо към него, той ме разбра и така. Ако има значение на 16 съм.

11.   Съгласна съм с номер 9. Просто си поговорете:)

~black princess~

12.   Аз съм в такава ситуация, не някой да харесва мен, а аз него - не. Обратното. Аз харесвам едно момче, той мен - не. Дори за приятелка не ме искаше, но ако му трябваше нещо, аз бях тази, чиято помощ търсеше, не разбирах и все още не разбирам причините му да ме мрази. Четейки този коментар ще разбереш какво е да си това момиче. Ще разбереш какво изпитва тя.
Ако й кажеш нещо от сорта, че между вас няма да се получи, че не изпитваш същото към нея, безсъмнено ще я нараниш, малко или много. Ние, момичетата, когато харесваме/обичаме някой, чувството е силно и не може да изчезне така лесно, когато кажеш, че не я харесваш по този начин. Тя ще продължи да те харесва. Дори да я нараняваш, да правиш всичко възможно да те забрави, ще продължи. Може би с години.
Защо ти е да я "отблъсваш"? Приемай я като приятелка, без да се опитваш да й кажеш, че не я харесваш. Така няма да я нараниш. Може би с времето ще започнеш да я харесваш. Не би могъл просто така, след като си се "опитал да я обикнеш", просто не. Приеми я като приятелка, не я отблъсквай!
Интересно ми е само едно - на колко години сте, защото в историята ти не е написано. Времето ще покаже какво ще се случи.

13.   Виж човек, приготвяй се, сигурно няма да свърши скоро.
Една приятелка е същата. От две години е яко хлътнала по едно момче, с година по-голям. Тоест ние бяхме пети клас когато го хареса, той шести. До миналата година учеше при нас, а сега се махна. Разката му фамилията ти казвам. Та то не бяха ли перверзни картички за рожденни дни, букети, цветя, бонбони, плюшени играчки, а той горкия като я видеше искаше да потъне в земята от срам. А той естествено не я харесваше. Наричаше го "секси" пред приятелите му, пред родителите му, пред учителите. Цялото училище разбра, че го харесва, всички започнаха да я подиграват, да ги сватосват и т. н. Естествено покрай това и той много подигравки отнесе. За две години му срина всичко. И продължава до днешна дата. Искаше дори презервативи да му подарява. А бяхме пети клас. Всеки път като я видеха, приятелите му го подиграваха. Абе, много подигравки отнесоха и той и тя. Направо те съжалявам ако те чака същото. Действай по някакъв начин, докато можеш. Незнам, говори с нея, кажи на някой. Въпреки, че при моята нищо не помогна. Ама тя има и честа да живее през две къщи от него. Надявам се поне при теб да не е толкова зле. Късмет и кажи как се развиват нещата.

14.   Виж човек, приготвяй се, сигурно няма да свърши скоро.
Една приятелка е същата. От две години е яко хлътнала по едно момче, с година по-голям. Тоест ние бяхме пети клас когато го хареса, той шести. До миналата година учеше при нас, а сега се махна. Разката му фамилията ти казвам. Та то не бяха ли перверзни картички за рожденни дни, букети, цветя, бонбони, плюшени играчки, а той горкия като я видеше искаше да потъне в земята от срам. А той естествено не я харесваше. Наричаше го "секси" пред приятелите му, пред родителите му, пред учителите. Цялото училище разбра, че го харесва, всички започнаха да я подиграват, да ги сватосват и т. н. Естествено покрай това и той много подигравки отнесе. За две години му срина всичко. И продължава до днешна дата. Искаше дори презервативи да му подарява. А бяхме пети клас. Всеки път като я видеха, приятелите му го подиграваха. Абе, много подигравки отнесоха и той и тя. Направо те съжалявам ако те чака същото. Действай по някакъв начин, докато можеш. Незнам, говори с нея, кажи на някой. Въпреки, че при моята нищо не помогна. Ама тя има и честа да живее през две къщи от него. Надявам се поне при теб да не е толкова зле. Късмет и кажи как се развиват нещата.

20.   А защо изобщо реши че тя те харесва? Замислял ли си се че може и тя просто да иска да бъдете приятели и нищо повече?
Пишеш че се било усещало - според мен си просто поредното самовлюбено момче което си мисле че само защото едно момиче се държи добре с него и го погледне например за повече от 2 секунди значи е "хлътнала" по него.

21.   Няма как да не я нараниш ... Аз бях в същото положение ,но аз харесвах момчето ,а той мен не.

25.   пише Автор до номер 12. момичето още ме харесва и то много. Но мисля че и аз се влюбвам..... По Дяволите какъв задник съм бил цяла година.

26.   Авторе откъде си сигурен, че те харесва толкова? Казала ли ти го е или свободни съчинения някви?

27.   Ем значи излезте, вижте се, така допадате ли си и така... пък ако не се получи, недей я залъгвай. Тогава вече ще си задник наистина. Повече ще я нараниш ако не си откровен с нея. Ем тва е успех

28.   Аз имам същия проблем. На 12 съм и не желая първо на първо връзки. Едно момче (от класа) ми подарява по всякакви поводи подаръци. Нямам против от малко внимание, обаче понякога ми става досадно. Не чувствам нищо към него. С него аз не мога да общувам както с един негов адаш, с който например сме големи приятели, но само това... Веднъж казах на това момче, че смятам, че съм прекалено малка за гаджета и се чудя дали не ме намрази. И без това в класа всички показват своята завист по един такъв гаден начин към мен, че вече останах без никакви приятелки. А и най-добрата ми приятелка ме изостави, заради едно друго момиче, с което също бяхме много близки... Честно казано и аз се нуждая от съвет, тъй като и това с приятелката ми го приемам супер навътре, защото с нея бяхме много близки!