Споделена история от Тинейджърски

Вече 7 години мечтая за малко кученце
Вече седем години мечтая за малко кученце. Но има един проблем. Всъщност не е един, но един е най- главния- имам котка. За осмия ми рожден ден мама ми купи котка и вече седем години не иска да умира гадината :D. Както и да е, мама е навита горе- долу за кученце, но тате е категоричен. Той смята, че кучето и котката не могат да живеят заедно, смята, че няма да ни достигат пари и че няма да мога да поема отговорност за него. Правих какво ли не- писах им писма, ревах им, досаждах им, проучих всичко, което трябва да знам за отглеждане на кучета, проучих всички породи, които искам. Мама ми обеща куче, но не каза кога. Моля ви, дайте ми съвет как да ги разубедя. Това е най- голямата ми мечта.

Коментари

1.   Здравей, аз имах точно твоя проблем, но знаеш ли как го реших с семейството ми. Купихме си малко кученцеЧаено Йоркширче и е уникално. Не цапа и не се разхожда. Много се гушка и се нуждае от много любов! Напиши в интернет, , Развъднк за йоркшири в Банкя"и ще видиш.
Модератори:Искам да попитам защо още не си виждам историите, който написах в тази Графа? Проблем ли има? Виждам, че се появяват други, но не и моите.
Благодаря За Вниманието!
К. У. Ч. Е

2.   Здравей, аз имах точно твоя проблем, но знаеш ли как го реших с семейството ми. Купихме си малко кученцеЧаено Йоркширче и е уникално. Не цапа и не се разхожда. Много се гушка и се нуждае от много любов! Напиши в интернет, , Развъднк за йоркшири в Банкя"и ще видиш.
Модератори:Искам да попитам защо още не си виждам историите, който написах в тази Графа? Проблем ли има? Виждам, че се появяват други, но не и моите.
Благодаря За Вниманието!
К. У. Ч. Е

3.   Аз пък бих дала всичко да си имам котка! Цял живот ги молех, ли молех не склониха! От котката по-мило животно няма! Как ще искаш животинката да умре? Кучетата не са толкова сладки.. понякога те нападат без причина.. Едно куче за малко да ми скъса ухото! Само защото.. обицата ми е светнала и помиара ми скочи! 50% искаш пинчар, а пък пинчарите са грозни малки зли кученца... а котките са най-сладките същества!

4.   Взела си си котка и си поела отговорност за нея, и недей така първо си искала котка после куче после си искала котката да умре абе и ти не знаеш какво искаш!

5.   "За осмия ми рожден ден мама ми купи котка и вече седем години не иска да умира гадината :D. " - да видим как ти ще реагираш, ако някой каже същото за теб, иди*тка!?

6.   Как може да наричаш котката си "гадина" и освен това да искаш да умре????

7.   Моята УЛИЧНА котка живее идеално с едно хъски. Играят си. Колкото до парите- даваме му остатъците от храната. За малко къщно куче обаче е много по-зле. Много са капризни и лигави. Специални храни им трябват.... луда работа

8.   "За осмия ми рожден ден мама ми купи котка и вече седем години не иска да умира гадината :D" Гледай ква простотия си написала, човек |( Самия факт, че искаш котката ти да умре, за да си вземеш куче говори много лошо за теб, даже да е казано на шега. Ми хубаво, да речем, че котката ти пукне и ти вземат куче.. 7 години след тва решиш, че искаш хамстер... примерно. И кво става? Пак ще убеждаваш мама и тате и ще се питаш "Абе тва псе не мисли ли да умира? " Не ставаш явно за гледане на отглеждане на домашно животно :) Жалко за котката иначе...

9.   Човек, който говори по тази начин за едно невинно коте, не е способен да се грижи за куче. Моля те, откажи се от глупавото си желание, ще е по-добре е за теб и за предполагаемото ти бъдещо куче...

10.   Ехооо, събуди се!!! Искала котката и да умре, мале, мале! Не, ти не можеш да се грижиш за животинче. Баща ти е прав! Сега, престани да мрънкаш и отиди да се научиш да обичаш и уважаваш котето си!!!

11.   Добре, че има един здравомислещ човек във вашето семейство - баща ти! След някоя и друга година ще поискаш и кученцето да мре, защото ще пожелаеш нещо друго. Заради такива "умници" е пълно с безпризорни животни. Хич не се занимавай да опяваш на ваще за още едно животно - не заслужаваш!

12.   Не продават ли плюшени кученца, вземи си едно такова, а сигурно има и такива, които лаят. С плюшеното си решаваш всички от изброените проблеми. Нито ще го храниш, нито ще го поиш, нито ще му чистиш, нито ще го разхождаш, нито вашите ще ти забраняват, нито ще се бият с котката, нито ще вдига шум на комшиите, нито аз ще настъпя някое лайно, докато ходя по тротоарите.

13.   Окей, явно някой не разбира от шеги. Много ясно, че не искам котката да умира. Тя е част от семейството. Освен за мен, искам и другарче за нея. Наскоро тя оглуша и вече дори на село не можем да я водим. И всъщност изобщо не знаете за какво става въпрос. Аз се грижа за котката. Само аз. Чистя и тоалетната, храня я, водя я на ветеринар. А тя в замяна почти ме остави без око. Пишка навсякъде и после аз чистя. И да сме наясно за осмия ми рожден ден исках куче, но майка ми ми каза, че или котка или нищо. Досега само аз се грижа за нея, и ако обичате не ме обиждайте и не говорете все едно котката е невинна или все едно съм тръгнала да я блъскам с кола.